Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Keremcem ve Gizem Karaca ‘Küçük Ortak’ İçin Bir Arada!

Yazan Aserat

Önümüzdeki aylarda iddialı TV filmlerini ekrana getirmeye hazırlanan TV8’den yeni bir yapım daha geliyor.

Son yılların öne çıkan isimlerinden Keremcem, Gizem Karaca ve ‘Hayat Şarkısı’ ile tanınan küçük oyuncu Sibel Melek Arat’ın başrollerinde yer aldığı ‘Küçük Ortak’ta Serra Yılmaz, Nergis Kumbasar ve Enis Arıkan gibi isimleri de izleyeceğiz. Yapımcılığını Barakuda Film’in, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği romantik komedi türündeki yapımın çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Filmin konusu şöyle:

Küçük Ortak, bir reklam ajansında reklam yazarı olarak çalışan Ceren’in (Karaca) şartlar gereği hayatına giren küçük çiçek satıcısı Ayşe (Arat) sayesinde hayatının değişmesi üzerine kurulu. Ceren parlak bir reklam yazarıdır. Sarı Güç adındaki bir reklam ajansına transfer edilmiş, ancak şirketin büyük hissedarı Selim (Keremcem) senenin yarısını Avrupa’da geçirdiği için kendisiyle yeni tanışmıştır. Selim’in dönüşü beraberinde şirkette büyük bir konkur hazırlığını da getirir. Dünyaya açılacak bir çocuk giyim üreticisi olan Cici markası çalışacağı yeni ajansı seçmek için konkur açacak, ancak Sarı Güç’ün konkura yeterli olup olmadığına karar vermek için öncelikle ajansı ziyaret edip karar verecektir.
Selim Ceren’i tanımadığı için, konkura hazırlık aşamasında ajansın diğer yazarı Emel’e de görev verir. Böylece firma sahibi Meral Hanım geldiğinde ikisi de ön sunum yapacaktır. Meral Hanım’ın çalışacağı ajansta aradığı tek şart, kampanyasını hazırlayanların çocuk sahibi olmasıdır.  Ceren bunu duyduğunda Selim’e 7 yaşında bir kızı olduğu yalanını söyler. Selim’in ise hayatta tahammül edemediği iki şey vardır: yalan söylenmesi ve çocuklar… Selim’den daha görür görmez etkilenmiş olan Ceren ise artık ikisine de sahiptir.

 

Küçük Ortak, TV’de ilk kez yakında TV8’de!

Yapımdan birkaç kare:
Kaynak: Ranini.tv

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

8 Yorum

Bir yorum bırakın