Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Kayıp İnci’ TV’de İlk Kez Show TV’de!

Yazan Aserat

Show TV’nin geçtiğimiz yıl çektirdiği 2. televizyon filmi Kayıp İnci, ilk kez Show ekranlarında.

Kemalettin Tuğcu’nun ‘Bir Garip Kızcağız’ adlı romanından uyarlanan; yapımcılığını TMC’nin, yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği, başrollerini İsmail Hacıoğlu, Su Kutlu, Suna Selen, Levent Özdilek, Füsun Kostak ve Derdoğan Sıcak’ın paylaştığı yapımın konusu ise şöyle:

İdealist bir gazeteci olan Cemal, yaptığı bir haber nedeniyle çalıştığı gazeteden kovulur. Elinde çay ve simidiyle başıboş gezinirken parkta çok güzel bir genç kızla karşılaşır. Bu sessiz ve tuhaf kız aniden bayılır. Hastanede kızın açlıktan bayıldığını öğrenen Cemal ona yardım etmeye karar verir. Kız İstanbul’a birkaç gün önce gelmiş, otobüsten iner inmez her şeyini çaldırmış, açlık ve yorgunluktan bitkin düşmüştür. Genç kız kendisini büyütenlerin gerçek ailesi olmadığını öğrenmiş, üvey annesi ölmeden önce ona bazı ipuçları vererek gerçek ailesinin İstanbul’da yaşadığını söylemiştir. Cemal tüm araştırmalarına rağmen kızın geçmişi hakkında bir ipucu bulamaz.

Kayıp İnci, TV’de ilk kez yarın 20.00’de Show TV’de!

http://www.showtv.com.tr/film/tanitim/kayip-inci/2175

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

Bir yorum bırakın