Genel güncel

Kanatsız Kuşlar’ın Yönetmeni Kemal Uzun Öldürüldü!

Yazan Aserat

Ünlü yönetmen Kemal Uzun vahşi bir şekilde katledildi.

Dizi ve sinema projeleri olmak üzere toplam 49 projede imzası bulunan ve bu aralar ‘Kanatsız Kuşlar’ın yönetmeni koltuğunda yer alan Kemal Uzun, yönetmenliğini yaptığı bir dizide rol alan figüran O. A. tarafından, Şile’deki evinde başına beyzbol sopası vurularak ve bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulundu.

Gece 02.00’de yapılan ihbarın ardından görgü tanıkları ve kamera görüntülerinden yararlanarak Beylikdüzü’nde yakalanan ve Uzun’u gasp ettiği öğrenilen O. A. verdiği ifadede “Mustafa Kemal Uzun’un yönetmenliğini yaptığı bir dizide  figüran olarak rol alıyorum. Dün öğle saatlerinde Mecidiyeköy’de bir kafede Mustafa Kemal Uzun ile buluştuk. Burada biraz sohbet ettikten sonra Şile’ye gittik. Burada da bir kafeye oturduk, çay kahve içtik. Sonra bir balık restoranında yemek yedik. Daha sonra Uzun’un evine geçtik. Burada alkol aldık. Sohbet sırasında aramızda tartışma çıktı. Çok öfkelendim, bıçakladım, daha sonra da beyzbol sopasıyla başına vurdum” dedi.

Kemal Uzun’un cenazesi yarın Balıkesir Gönen’de gerçekleşecek törenle toprağa verilecek. Suçlu O. A. ise tutuklandı.

Biz de Fav10.net ailesi olarak ünlü yönetmene Allah’tan rahmet, sevenlerine ise başsağlığı diliyoruz.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

9 Yorum

Bir yorum bırakın