Dizi & TV Haberleri

Kanalların Seçim Ekranı Belli Oldu!

Yazan mrt-06

Türkiye 1 Kasım’da sandığa gidiyor, televizyon ekranları da seçim yarışına giriyor! İşte 5 kanalın seçim ekranı;

FOX TV

 FX5

Geçen seçimlerde en çok izlenen seçim programı olan Fox – Seçim 2015 bu seçimlerde de en çok izlenen olmak için geliyor. Deneyimli haberciler Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya hem Anadolu Ajansı (AA) hem de Cıhan haber ajansından gelen verilerle karşılaştırmalı olarak seçim sonuçlarını değerlendirecek. Fox Seçim 2015 Pazar akşamı saat 19.15’de ekranlara gelecek.

ATV

AT

Seçim yayınında ATV kardeş haber kanalı A Haber ile ortak yayın yapacak. Cem Öğretir ve Nihan Günay seçim sonuçlarını ortak yayında izleyiciye aktaracak. Adil Gür ve 500 kişilik ekibi ile sonuçlar en hızlı şekilde Avrupa’nın en büyük video duvarında açıklanacak. Seçim Özel Pazar günü saat 17.00’da ekranlara gelecek.

SHOW TV

 SH

Show TV seçim ekranında deneyimli haberciler Jülide Ateş ve Ece Üner’in sunumuyla gerçekleşecek olan Seçim Özel özel üç boyutlu grafikler, canlı bağlantılar ve gazetecilerin analizleri ile sonuçlar izleyiciye aktarılacak. Seçim Özel Pazar günü saat 18.30’da ekranlara gelecek.

KANAL D

KD

Kanal D seçim ekranında deneyimli haberciler Serdar Cebe ve Hande Fırat seçim sonuçlarını izleyiciye aktaracak, ayrıca yayına Tarhan Erdem, Ertuğrul Özkök, Akif Beki, Taha Akyol, Levent Gültekin, Ahmet Hakan, Aslı Aydıntaşbaş, Fuat Keyman, Faik Tünay, Rıza Saka, Erdinç Yazıcı, Nazif Okumuş, Mehmet Ocaktan gibi isimler de konuk olacak. Seçim 2015 Pazar günü saat 18.00’da ekranlara gelecek.

STAR TV

ST

Star TV’nin seçim ekranında deneyimli haberciler Nazlı Çelik ve Celal Pir seçim sonuçlarını izleyiciye aktaracak. Anlaşılır grafikler, canlı bağlantılar ve uzman konuklar eşliğinde Seçim 2015 Pazar günü saat 17.30’da ekranlara gelecek.

Geçen seçimlerde Survivor programını yayınlayan TV8 ise bu seçimlerde de özel yayın yapmayacak. O Ses Türkiye yeni bölümü ile 20.00’da ekranlara gelecek…

Özel Haber

Yazar hakkında

mrt-06

3 Yorum

Bir yorum bırakın