TV'de Ne Var?

Kanal D Pazar Günü Hangi Filmleri Yayınlayacak?

562a2b2fe50aa90b58fad893

Pazar günlerini artık film kuşağına çeviren Kanal D, bu Pazar arka arkaya 2 film birden yayınlayacak. Kanalın yayınlayacağı filmler saat 20:00’de ”Hayvan Bakıcısı” ve 22:15’te ise ”Muhbir” televizyonda ilk kez seyirciyle buluşacak.

Farklı hikayesi ve romantik komedi sahneleri ile dikkat çeken film “Hayvan Bakıcısı”nın başrollerini, Kevin James, Rosario Dawson ve Leslie Bibb gibi isimler paylaşıyor.

Andrew, kendisini bakmakla görevli olduğu hayvanlarla birlikteyken çok daha rahat hisseden bir hayvanat bahçesi görevlisidir. İnsanlarla iletişimde çok büyük sıkıntılar yaşayan Andrew, bir gün bu duruma bir son vermek ister ve hayvanat bahçesini terk eder ve sonrasında bir kızla tanışır.Bu haberi alan hayvanlar bir sırrı açığa kavuşturmak isterler, aslında herbiri konuşabilmektedir ve tek amaçları, Andrew’in kendisi için en iyi kızı bulmak için çıktığı yolda ona yardım etmektedir.

“Fast Five”daki performansıyla yıldızlaşan Dwayne Johnson, bol takip sahneli yeni bir filmde karşımızda.

İnşaat işiyle uğraşan bir baba oğlunun uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandığı haberiyle şoka uğrar. Oğlu üniversiteyi kazanmış başarılı bir gençtir ve uyuşturucuya bulaşacak biri hiç değildir. Genç çocuk 10 yıl yer. Oğlunu hapisten kurtarmak için her yolu denemeye hazır olan baba, savcıyla gizli bir anlaşma yapar. Bölgede uyuşturucu ticareti yapan organizasyonun yakalanmasına yardım ederse oğlu serbest kalacaktır.

Bu 2 film 25 Ekim Pazar günü Kanal D ekranlarında olacak.

Yazar hakkında

sürgünüm

Bir yorum bırakın