Genel

“John Wick 3” Hangi Aşamada?

Yazan mesmeso61

2014 yılında ilk filmi vizyona giren John Wick dünya çapında beğenilmişti ve 88,7 milyon dolar gişe yapmıştı. Gelen olumlu eleştirilen ardından ikinci filmi çekilmişti ve bu sene de vizyona girmişti. İkinci film yapımcıların beklentisini yanıltmadı ve ilk filmin gişesinden 2 kat daha fazla yaparak 166,8 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. Henüz vizyondan yeni çıkmışken serinin yönetmeni olan Chad Stahelski, 3. filmin senaryosunun yazıldığını açıkladı.

Collider’a açıklama yapan yönetmen; “Şu anda senaryoyu yazma aşamasındayız. Konu daha çok senaryoyu ne kadar hızlı tamamlayabileceğimizle alakalı. Ama sanıyorum ki bu yıl sonuna yetişmese bile önümüzdeki yılın başına yetişecektir” dedi.

Stahelski’nin 3. devam halkasında yönetmen koltuğuna oturup oturmayacağı henüz belirsizliğini korusa da, yönetmen konuya ilişkin; “Şu an hazırlık aşamasında yönetmen durumundayım. Her şey zamanla belli olacaktır. Tabii ki bunu çok isterim” diye konuştu.

Serinin 2. devam halkası John Wick 2’de karizmatik tetikçimiz, tehlikeli bir suikastçi organizasyonunu ele geçirmek için plan yapan eski bir iş arkadaşı yüzünden emekliliğini yarıda kesmek zorunda kalmıştı. Roma sokaklarını köpeğiyle birlikte arşınlayan Wick, dünyanın en tehlikeli katilleriyle yüzyüze gelmişti.

Yazar hakkında

mesmeso61

Bir yorum bırakın