Spor Spor Haberleri

İşte Avrupa’da Yılın Futbolcusu!

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gruplar belli olurken, UEFA Avrupa’da yılın futbolcusunu da seçti.

Real Madrid’den Cristiano Ronaldo ile Gareth Bale ve Atletico Madrid’den Antoine Griezmann’ın son üçe kaldığı oylama sonuçlandı.

UEFA üyesi olan birliklerden 54 gazetecinin yaptığı oylamada yılın futbolcusu Cristiano Ronaldo seçildi.

Geçen yıl ödülü Barcelona’nın Arjantinli oyuncusu Lionel Messi kazanmıştı.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

17 Yorum

 • Tebrikler. İki büyük kupayı kaldırdığı bir yılda başka birinin kazanması sürpriz olurdu. 🙂

 • Küçük maçların büyük oyuncusu? :A @MEnes

  Ben bu yıl Barca'ya net saygısızlık yapıldı diyorum. Messi veya Suarez'den biri aday olmalıydı. Euro 2016'da bile Ronaldo çok kötüydü. Bu yıl resmen beleşe ödül aldı.

 • Ben bu yıl Barca'ya net saygısızlık yapıldı diyorum. Messi veya Suarez'den biri aday olmalıydı. Euro 2016'da bile Ronaldo çok kötüydü. Bu yıl resmen beleşe ödül aldı.

  Suarez kesin aday olmalıydı. Real lobisi çok iyi çalışmış. 🙂

 • Suarez kesin aday olmalıydı. Real lobisi çok iyi çalışmış. 🙂

  Hele Ballon D'or da bu kadar beleş Ronaldo'ya verilirse sağlam sayarım bu dünya futboluna. 🙂

 • Hele Ballon D'or da bu kadar beleş Ronaldo'ya verilirse sağlam sayarım bu dünya futboluna. 🙂

  Kesin verilecek. 2013'de takımla kupa kazanmadığı halde bile Ronaldo'ya verilmişti.

 • Kesin verilecek. 2013'de takımla kupa kazanmadığı halde bile Ronaldo'ya verilmişti.

  Vermemelerini temenni etmekten başka çare yok. Messi 2016'da net daha iyiydi. Copa America'da çok iyiydi. Kulüp performansı çok daha iyiydi. Vermesinler şu bitik adama büyük ödülü ya.

 • Vermemelerini temenni etmekten başka çare yok. Messi 2016'da net daha iyiydi. Copa America'da çok iyiydi. Kulüp performansı çok daha iyiydi. Vermesinler şu bitik adama büyük ödülü ya.

  Bence geçen yıl Suarez açık ara çok iyiydi. La Liga'da 40 gol atarak gol kralı oldu. Son 2 yıldır Şampiyonlar Ligi'ne de damga vurdu.

 • Bence geçen yıl Suarez açık ara çok iyiydi. La Liga'da 40 gol atarak gol kralı oldu. Son 2 yıldır Şampiyonlar Ligi'ne de damga vurdu.

  Orası öyle de ben 2016 takvim yılı diyorum Ballon D'or için. Messi 2016'da Suarez'den iyidir ya da eşitlerdir istatistik anlamında. Ki Ronaldo Messi varken Ballon D'or uzun süre başka bir futbolcuya verilmez. 🙂

 • Bu iki çaylağın arasında ödülü almasaydı skandal olurdu zaten :A Ayrıca milli takımı da sırtlamadı yani öyle abartılacak bir futbol oynamadı. Yine de tebrikler :A

 • ayyy süper bir haber  ben hep söylüyorum zaten dünyanın en iyisi ronaldom diye @EFE UYSAL  :F   bak dünyanın en iyiside seçilmiş kıskananlar çatlasın  :Z

  Kıskananlar çatlamış zaten baksana yukarıdaki yorumlara :A Bir tane bücür bulmuşlar kendilerine neymiş efendim o dünyanın değil kainatın en iyi futbolcusuymuş falan :A Daha Avrupa'da ilk 3'e girememiş Messi efendi :F

 • Kıskananlar çatlamış zaten baksana yukarıdaki yorumlara :A Bir tane bücür bulmuşlar kendilerine neymiş efendim o dünyanın değil kainatın en iyi futbolcusuymuş falan :A Daha Avrupa'da ilk 3'e girememiş Messi efendi :F

  o cücenin ismi bile yok ayoll hem ronaldomla aynı karede bile yer bıulamaz :F

  asıl bu erkekler futboldan anlamıyor ronaldo gibisi yok dünyanın en iyiside seçilmiş zaten ama ben en iyisi onunu olduğunu biliyoırdum :love1:

Bir yorum bırakın