Müzik Yeni Klipler

İrem Sak – Saçımda Rüzgarla (Rapunzel Çizgi Film Müziği) | Yeni Klip

Yazan Aserat

Güzel oyuncu İrem Sak, Disney Channel’ın sevilen çizgi filmi Rapunzel: Serüvenler’in jeneriğini seslendirdi.

Özellikle çocukların yoğun ilgiyle takip ettiği yapımın Türkçe jenerik şarkısı ‘Saçımda Rüzgarla’ için ilk kez stüdyoya giren Sak’ın kameralar karşısına geçtiği özel klip de geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Duyduğu heyecanı dile getiren Sak,Rapunzel çocukluğumdan beri en sevdiğim Disney Prensesler’inden biri. Yeni maceralarında, hapsedildiği kuleden kurtularak birbirinden sürprizli serüvenlere atılan Rapunzel’in kendine güvenen ve cesur karakterini hem kendime benzettim, hem de seriyi severek izleyen kız çocuklarına çok iyi bir örnek olacağını düşünüyorum. Disney Prenses’leri artık ilham veren karakter özellikleriyle öne çıkıyor ve kızları büyük hayaller kurup, onların peşinden gitmeye teşvik ediyor” ifadelerini kullanarak bu projenin kendisi için de benzersiz bir deneyim olduğunu ve şarkıyı çocukların da çok seveceğini belirtti.

Rapunzel: Serüvenler, yeni bölümleriyle her hafta sonu Disney Channel’da ekrana gelmeye devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rGHNKFhjGpI

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

1 Yorum

Bir yorum bırakın