Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

İlker Kaleli’den ‘Küresel Sermaye’ Açıklaması!

Yazan Aserat

İlker Kaleli’den Poyraz Karayel’in filmi hakkında şok açıklamalar geldi.

Bir üniversitenin etkinliğinde sevenleriyle buluşan başarılı oyuncu, rol almadığı ‘Küresel Sermaye’ hakkında gelen bir soru üzerine filmin çekileceğinden sonradan haberi olduğunu, durumun garip geldiğini, proje için emek harcayanlar için bir şey diyemese de daha çok para kazanmak için böyle bir tercihin alınması yüzünden kırıldığını ve içindeki Poyraz’ın öldüğünü belirtti.

Öte yandan “Daha önce de insanlar işlerinden oldu, vebali üstümüze kaldı; ama asla konuşmadık” diyerek 2. sezonun ortasında sürpriz bir şekilde ayrılan Kanbolat Görkem Arslan olayına üstü kapalı bir şekilde değindi.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Şükran Ovalı ve Erkan Can’ın yer aldığı Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, 15 Aralık’ta vizyona girecek.

Açıklamaların tamamı:

https://twitter.com/manyakalbayim/status/933715071108337664

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

3 Yorum

  • Gerçekten çok can sıkıcı açıklamalar olmuş. Hele içimdeki Poyraz'ı öldürdüler deyince bayağı üzüldüm. Artık nasıl kırıldıysa. Yine de filme gideceğim çünkü merak ediyorum. Ama bunu gördükten sonra eskisi kadar ılımlı yaklaşamıyorum.

  • Çok can sıkıcı açıklamalar. Poyraz Karayel gibi bir dizi bu tarz haberler ve açıklamalar ile anılmamalıydı. Film yapılması fikrine sıcak bakan izleyicilerdendim ancak Poyraz Karayel'i Poyraz Karayel yapan başlıca oyuncular İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve onların canlandırdığı iki karakterdir. "İçimdeki Poyraz'ı öldürdüler." dediği an gerçekten çok üzüldüm. Keşke filmi yapılmasaydı ve bu açıklamaları görmeseydik.

  • Böyle bir efsaneye yakışmayan olaylar gerçekten. Kaleli film konusunda haklı. Filmin adında Poyrax Karayel var ancak Poyraz yok. Madem bir film yapacaksınız o zaman Küresel Sermaye diye yap geç. İzlenme için Poyraz Karayel ismini kullanmaya gerek yok. Dizinin kemik kitlesi zaten gider filme.

Bir yorum bırakın