Dizi & TV Haberleri

İlker Ayrık ile ‘Var Mısın Yok Musun’ Başlıyor!

Yazan Yiğitt

Geçtiğimiz günlerde İlker Ayrık’ın Star Tv ile anlaştığını duyurmuştuk, İlker Ayrık’ın nasıl bir program yapacağı belli oldu!

Kanal D’de yayınlanan ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ programıyla büyük dikkat çeken İlker Ayrık’ın geçtiğimiz günlerde Star Tv ile anlaştığını duyurmuştuk. İlker Ayrık’ın Star’da nasıl bir program yapacağı da belli oldu. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Türk halkının tanıştığı ‘Var Mısın Yok Musun’ programını artık İlker Ayrık sunacak. Sadece yaz aylarına özel hazırlanan program Haziran’da başlayacak.

”İlker Ayrık ile Var Mısın Yok Musun” Haziran ayında Star’da!

Yazar hakkında

Yiğitt

[center]

[/center]

10 Yorum

 • Ben Bilmem Eşim Bilir İlker Ayrık'sız, Çarkıfelek Mehmet Ali Erbil'siz, Var Mısın Yok Musun'da Acun'suz izlenmez denemeyin artık. :A

 • İlker Ayrık'a göre bir format olduğundan emin değilim. Ben Bilmem Eşim Bilir hareketli ve eğlenceli bir yarışma olduğu için o da sunumu istediği yöne çekebiliyordu, ama Var mısın Yok Musun daha ciddi bir formata sahip ve tek numara kutuların açılması.

  Bu arada Eyvah Düşüyorum'dan da artık bir haber gelse çok güzel olur.  🙂

 • Başarılı olacağını sanmıyorum ama Acun dışındaki olabilecek en iyi seçim Var Mısın Yok Musun için. 🙂

 • Bana nedense tutar gibi geldi:X Endemol, erkek sunucudan sonra (Acun) Asuman'a devrederek yarişmayı batırdılar. Bence İlkkerle iyi reyting alır. Tabi Acun gibi pt'ye ambargo koymaz:X

 • 2 saat kutu açıp, mühürü temizleyip, hayat hikayelerini dinlemeyi kimse istemez

  hele sıcak ve oruçlu yaz aylarında…

 • Bence iyi gider program, halk ilgi gösterir. 🙂

  Eyvah Düşüyorum olsaydı keşke, İlkere daha fazla yakışırdı.

Bir yorum bırakın