Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

İlişki Durumu: Evli’nin Yönetmeni Belli Oldu!

Yazan Aserat

Show TV’nin yeni dizisi İlişki Durumu: Evli’nin yönetmeni belli oldu.

Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Anıl İlter, Serenay Aktaş ve Gülden Avşaroğlu’nun paylaştığı; yapımcılığını MF Yapım’ın, senaristliğini ise Gani Müjde’nin üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda daha önce ‘Galip Derviş’, ‘Ne Münasebet’ ve ‘İçimdeki Ses’ gibi projelerde görev almış olan Çağrı Bayrak oturacak. Bilindiği gibi dizinin ilk versiyonunun yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyordu.

İlişki Durumu: Evli, yakında Show TV’de başlıyor!

çağrı bayrak yönetmen ile ilgili görsel sonucu

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

5 Yorum

 • ,

  Aserat yeni bir haber konusu açtı

  İlişki Durumu: Evli'nin Yönetmeni Belli Oldu!

  Show TV'nin yeni dizisi İlişki Durumu: Evli'nin yönetmeni belli oldu.

  Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Anıl İlter, Serenay Aktaş ve Gülden Avşaroğlu'nun paylaştığı; yapımcılığını MF Yapım'ın, senaristliğini ise Gani Müjde'nin üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda daha önce 'Galip Derviş', 'Ne Münasebet' ve 'İçimdeki Ses' gibi projelerde görev almış olan Çağrı Bayrak oturacak. Bilindiği gibi dizinin ilk versiyonunun yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyordu.

  İlişki Durumu: Evli, yakında Show TV'de başlıyor!

  Orijinal formatta oku

  Dünden beridir konusunu açmaya çalışıyorum bende, ama konu açmamda bir sıkıntı var anasayfadan konu açamıyorum. Yabancıya gitmemiş oldu izlersiniz umarım @Aserat :A

 • ,

  Dünden beridir konusunu açmaya çalışıyorum bende, ama konu açmamda bir sıkıntı var anasayfadan konu açamıyorum. Yabancıya gitmemiş oldu izlersiniz umarım @Aserat :A

  Beni ikna edemezsin maalesef.  :A

 • Fragman çıkmadan konuşma bence :A

  Fragman çıkınca da pek bir şeyin değişeceğini sanmıyorum.  :A

Bir yorum bırakın