Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

İlhan Şeşen ‘Paramparça’ Kadrosunda!

Yazan denizz19

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Mine Tugay ve Barış Falay gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Paramparça’nın kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Diziye katılan isim son olarak Görüş Günü Kadınları ve Milat dizileriyle karşımıza çıkan İlhan Şeşen oldu. Oyuncu dizide Ekrem karakterine hayat verecek.

Paramparça yeni bölümüyle Pazartesi Star’da.

Kaynak : RaniniTv

Post Ratings:
Like
Like x 2

Yazar hakkında

denizz19

Size ne.

5 Yorum

  • Amca diziler falan iyi hoş da sağlam bir albüm istiyoruz artık. Yeni Neler Oluyor Bizeler, Sarılınca Sanalar lazım. :):)

  • kırgınlar paramparça olacak gibi zaten içerde den darbeyi yemişti :A

    Kırgın Çiçekler bu hafta şahane bir bölümle geliyor Totalde yine yükseliriz AB grubu da bizi izler çatla :A

  • yazin herkes paramparcanin ilk bölumlerde cökecegini yazmisti. her sezon benzer yorumlar ama paramparca okadar guclu rakiplere ragmen yeterli reytingi aliyor.

    bizim burda yayina girdi. avrupalilar nerimana idolumuz diyorlar :A gulseren karakteri öldukten sonraki bölumlerde satin alindimi bilmiyorum.

    burda Son ve Kara para ask dizileri yayinlandiginda 1 bölumu 3 bölumde ayirmislardi 🙂 genelde 30 bölumluk dizilerimizi satin aldiklari icin paramparcanin alinmasina sasirmistim. Ezel uzun diye vazgecildi diye duymustum. bakalim siradaki dizi ne olacak.

Bir yorum bırakın