Sinema Sinema Haberleri

Hesapta Aşk’ın Fragmanı Yayınlandı!

Yazan EnveR

Yapımcılığını DEPOfilm – İmaj’ın yaptığı “Hesapta Aşk” filminin fragmanı yayınlandı!

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği filmin başrollerinde Fırat Altunmeşe, Derya Şensoy Meriç Aral, ve Burak Tozkoparan  var.

Senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı filmin konusu:

Ezgi ve arkadaşı Didem, Ezgi’nin internetten edindiği erkek arkadaşı Mert’le buluşmak için İstanbul’a gitmeye karar verir ama Ezgi’nin kontrol delisi annesinin izin vermesi mümkün değildir. Bir plan yaparlar. Didemlerin Datça’daki yazlığına gitmek için izin isteyecek, bir günlüğüne Datça’ya gidip, orada bir hafta yetecek farklı fotoğraf çekecek ve İstanbul’da bu fotoğrafları paylaşarak, anneyi idare edeceklerdir. Anneden Datça’ya gitme izni koparılır, fakat tek bir şart vardır: Ezgi, ergen kardeşi Mustafa’yı da yanında götürmelidir. Bu, önlerindeki eğlenceli ve romantik yol macerasının ilk sürprizi olacaktır.

Filmde ayrıca olarak Kutay Kalabalık, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öcal, Caner Özyurtlu, Yasin Çam ve Mustafa Kalabalık da rol alıyor.

Filmin fragmanı:

Merakla beklenen”Hesapta Aşk” filmi 12 Şubat’ta sinemalarda!

Yazar hakkında

EnveR

[COLOR=#000080][B]Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...[/B][/COLOR]

3 Yorum

Bir yorum bırakın