Genel

HBO’dan Game of Thrones Önlemi

Yazan mesmeso61

7. sezonu ile geri dönmesine bir aydan az bir süre kalan sevilen yapım şu aralar en çok konuşulan konular arasında. Bu yüzden de yapım internet korsanlarının gözdesi durumunda. 2015 yılında beşinci sezonunun ilk dört bölümü internete sızan dizi, bu sene daha sıkı önlemler aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan HBO, yeni sezonun eleştirmesi için gazetecilere önden izletilmeyeceğini duyurdu. Bu da demek oluyor ki 16 Temmuz’a kadar Game Of Thrones hakkında hiçbir yorum duyamayacağız. Hatırlanacağı üzere; sızıntılarla başı dertte olan dizinin en büyük sürpriz bozanları geçtiğimiz Kasım ayında Reddit’te yayınlanmıştı.

Yedi bölümden oluşacak olan yedinci sezonun ardından, 2018’te yayınlanacak olan sekizinci sezon dizinin büyük finali olacak. Büyük finalin ardından dizi, dört ayrı spin-off’u ile yeniden ekranlardaki yerini alıp, hikayesine devam edecek.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

mesmeso61

3 Yorum

  • Aynen izlettiriyorlar eleştiri konusu insanlara yönlerndiriyorlar. Kötü başlasa bile GoT kalitesi yüzünden insanlar da tam eleştirilemiyor.

  • Millet spoilerları yedi, korkarak konuşacağız bu sezon. Senaryoyu sızdırmayacaklardı. 🙁

     

    Büyük finalin ardından dizi, dört ayrı spin-off’u ile yeniden ekranlardaki yerini alıp, hikayesine devam edecek.

    Buna bir düzeltme. 5 spin-off projesinden biri seçilecek ve yola onunla devam edilecek. Tek dizi olacak yani. 🙂

  • Ulan güncel takip ediyoruz yine deli spoiler yiyoruz. Bu sene yemeyelim bari. Her an karşıma çıkacak gibi hissediyorum. 🙁

Bir yorum bırakın