Genel

HBO Türkiye Pazarına mı Giriyor?

Yazan mesmeso61

Teknoloji ilerledikçe bizimde dizi izleme şekillerimiz günden güne değişiyor. Yerli dizileri televizyondan izliyoruz veya kaçırınca tekrarlarında ya da internetten izleyebiliyoruz. Ancak yabancı dizilerde durumlar farklı oluyor. Yine de kimi dizileri televizyondan izleyebiliyoruz ama biz daha çok internetten bakmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden Netflix ülkemizdeki potansiyeli ve pazarı görerek piyasaya girmişti. Onun ardından Blu TV ve Puhu TV gibi yerli platformlarımız olmuştu. Bugün ise dünyanın en büyük kanallarından biri olan HBO’nun HBO Go ile ülkemizde hizmet vermeye başlayabileceği konuşuluyor. Webrazzi’nin haberine göre HBO Go için görüşmeler başlamış durumda.

Twitter’da HBOTürkiye isimle açılan hesabın sadece daha önce Doğuş Yayın Grubu’nda Sosyal Medya ve Dijital İş Geliştirme Yönetmeni olarak görev yapan Onur Aydın’ı takip etmeye başladı. Eğer bu iş gerçekleşirse RTÜK’ün HBO yapımlarına nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Yazar hakkında

mesmeso61

3 Yorum

  • Hbo go ile gelecekse hiç gelmessin. Sony C. Gibi gelsinler yayınları hiç kötü değil. Kaldı ki zaten dizilerini TR'de bedavadan izliyoruz:A sırf para kasmak için gelecekler.

     

    Şimdi uyduya bakamıcam ama sanırım fransa HBO'su var hiç de ayıp ayıp, cıbıl cıbıl insanları yayınlamıyorlardı. Yani demem o ki gelsinler trye adam akıllı tv kursunlar şöyle rekabet artsın filan biz seyirciler keyfe bakalım :Z

Bir yorum bırakın