Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Hayat Sevince Güzel’deki Kavganın Perde Arkası Netleşti!

Yazan Aserat

Bilindiği üzere FOX’un sevilen dizisi Hayat Sevince Güzel’de hafta başında yaşanan bir gelişme magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizinin kadrosunda yer alan Ali Erkazan’ın sete sürekli geç kalmasından şikayetçi olduğu Hakan Meriçliler ile kavga ettiğine yönelik haberler çıkarken olayın perde arkası ise merak edilmeye başlanmıştı. Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu’nun taraflarla yaptığı röpörtajlarda olay ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Erkazan’ın perspektifinden:

screenshot_5

screenshot_6

screenshot_7

Meriçliler’in perspektifinden:

screenshot_10

screenshot_9

Öte yandan dizi ekibinin kaldığı otelin genel müdürü olan Ercüment Kaldırımcı da söyledikleriyle Meriçliler’i onayladı:

screenshot_11

Bilindiği gibi yaz aylarında başlayan yapım, düşen reytinglerden dolayı bu pazartesi ekrana gelecek olan 15. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

  • Ali Erkazan En Son Babalar Duyar'ın setinde de kavga çıkarmıştı. Hatta o yüzden dizi konsept değiştirdi. Yani şaşırmadım ben, diğer oyuncunun geçmişine de bakarak Hakan Meriçliler'in haklı olduğunu düşünüyorum.

  • İlk bakışta Hakan Meriçliler günah keçisi ilan edilmişti ama belli ki Ali Erkazan suçlu.

    Neyse ki dizi Pazartesi final yapıyor da kurtuluyorlar :A

Bir yorum bırakın