Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

‘Hayat Şarkısı’ Dizisine Yeni Oyuncular!

Yazan ozgur2113

Başrollerinde Burcu Biricik ve Birkan Sokull’nun yer aldığı Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi Hayat Şarkısı’nın kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı Most Production imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol alan Ecem Özkaya, usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, son olarak Aşktan Kaçılmaz dizisinde yer alan Seray Gözler ve yakışıklı Tayanç Ayaydın dahil oldu.

Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin çekimleri Berlin’de tüm hızıyla devam ediyor.

Dizinin hikayesi ise şöyle: Mudanya  yakınlarındaki  Güzelköy’ de doğup  büyümüş olan Bayram ve büyürken  tek arkadaşı  olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Yazar hakkında

ozgur2113

[size=5][color=#ff0000][b]SEDEF AVCI.[/b][/color]

[/size]

Bir yorum bırakın