TV'de Ne Var? Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Hayalet Dayı, TV’de İlk Kez Star’da!

Yazan Aserat

Perşembe akşamlarını geçici bir süreliğine yerli filmler ile dolduran Star TV, gelecek hafta da sevilen bir yapımı ekrana getirecek.

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Caner Özyurtlu, Ozan Özcan, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Karabacak ve Ülkü Duru’nun paylaştığı; yönetmenliğini ise Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği Hayalet Dayı, TV’de ilk kez Star ekranlarında olacak. Geçtiğimiz aylarda vizyona giren komedi filminin konusu şöyle:

Ozan ve Caner, uzun arayışlar sonucunda hayallerindeki gibi bir evi oldukça uygun bir fiyata bulurlar ve yerleşirler. Zamanla evde yalnız olmadıklarını fark ederler ve gülünç olaylar birbirini izler. Yalnızca ikisinin görebildiği yaşlı bir ruh, evin içinde dolanıp durmaktadır! Arafta kaldığı için yardıma ihtiyacı olan bu hayalete yardım etmek Ozan’a ve Caner’e düşer. Kendi evlerinde de huzuru bulmak için giriştikleri bu iş, onlara hem hüzünlü, hem de komik bir macera yaşatacaktır.

Hayalet Dayı, TV’de ilk kez Perşembe 20.00’de Star’da!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

2 Yorum

Bir yorum bırakın