Genel

‘Hatırla Gönül’ Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

CQjy3FxUwAAVs_b

Yapımcılığını Most Production’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Gül Oğuz’un oturduğu, senaryosunu ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek’in kaleme aldığı Hatırla Gönül’ün yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini; Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı dizi, 11 Ekim Pazar 20:00’de Star TV’de başlıyor!

Dizi; silinen tüm anılara, karanlığa gömülen ve yıllar sonra açığa çıkan gerçeklere rağmen yeniden yeşeren aşk ve güçlü bir intikam hikayesi anlatılıyor.

Yazar hakkında

sürgünüm

17 Yorum

 • kötü bir günü seçmiş ohb-küçük gelin şimdi de evli ve öfkeli var:) ama starda da yer yok keşke kara sevda ile yer değişse

 • Çok başarılı bir dizi olacağını düşünmüyorum ama süpriz de yapabilir. Ortalama tüm kategorilerde 5 ve üzeri yaparsa sezon sonuna kadar sürer bence 🙂

 • Evli ve Öfkeli bir hafta önce başlayarak iyi taktik izledi. Bu hafta bol tanıtımla izlenirliliği daha çok artacaktır. Hatırla Gönül bence çok geç başlıyor, bu da aleyhine olacak.

 • Tanıtımları güzel değil genel olarak, konu çok klişe. Gökçe Bahadır harcıyor böyle yapımlarla kendini. Kayıp Şehir de ki Aysel tarzı bir karakterle dönse keşke.

  Neyse beklenen bir gündü,  ben nedense başarılı olacağını düşünmüyorum.

 • Evli ve Öfkeli tutmasaydı şansı olabilirdi, ama yeni dizi boşluğu çoktan doldu bile. Yine de sürpriz yapma olasılığı da yok değil.

 • Ben ilk gördüğümde tutmaz demiştim. Şimdi herkes benle aynı fikre geliyor. 😀

  Bu hafta başlamış olsa bir şansı olabilirdi ama çok geç kaldı.

 • Bu hafta başlamış olsa bir şansı olabilirdi ama çok geç kaldı.

  Büyük sürprizde olabilir ama geç kaldı dediğin gibi. birde fragmanları çok bayık önümüzde Serçe sarayı örneği var.  🙂 Malum devir romantik komedi dönemi. Her dizi artık bu formatta ilerliyor. Yani çok zor işi. 🙂

 • Büyük sürprizde olabilir ama geç kaldı dediğin gibi. birde fragmanları çok bayık önümüzde Serçe sarayı örneği var.  🙂 Malum devir romantik komedi dönemi. Her dizi artık bu formatta ilerliyor. Yani çok zor işi. 🙂

  Evli ve Öfkeli 1 hafta önce başlamakla çok güzel bir hamle yaptı, bu dizi kalıcı olabilir bence.

Bir yorum bırakın