Genel

Hamile Kadını Darp Eden Saldırgan Serbest Bırakıldı!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde parkta spor yapan Ebru Tireli adlı hamile kadını darp eden Mehmet Tanrıbilen, serbest bırakıldı.

Tanrıbilen, ifadesinde suçlamaları kabul etmeyip, o saatlerde başka yerde bulunduğunu savundu.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz Çarşamba günü Ebru Tireli, evinin yakınında bulunan bir parkta spor yapmaya gitmişti. Bu sırada, kırmızı renkli bir otomobilden inen bir erkek, yanına gelip:

“Bir daha burada yürüyüp, spor yapmayacaksın” diye bağırdıktan sonra, ayağından çıkardığı ayakkabısıyla genç kadının suratına vurmaya başladı. Yüzüne aldığı darbelerle yere düşen Tireli, karnındaki bebeğini korumak için saldırgandan özür dilemek zorunda kalmıştı.

Buna karşın araç plakasından ve görgü tanıklarının ifadesi ile saldırgan Mehmet Tanrıbilen teşhis edilmişti.

Hatırlanacağı üzere, İstanbul Çekmeköy’de belediye otobüsünde yolculuk yapan bir hemşireye şort giydiği için tekme atan saldırgan Abdullah Çakıroğlu da mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

 

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

sürgünüm

19 Yorum

 • Devletin kanalında "hamile kadın sokakta gezmemelidir" fetvası verilirken bu olacaklar belliydi. Hiç şaşırtmayan ülke..

   

   

  Hamile kadın tekmelenir, şortlu kadın yumruklanır, kaçak yurtlarda sabi sübyan yanar, tecavüze uğrar sesleri çıkmaz. Saldırıya uğrayan hamile kadın baş örtülü olsaydı, 40 yıl baş örtülü bacımıza saldırdılar hamaseti yapardınız. Yatacak yeriniz yok.

 • ( ayağından çıkardığı ayakkabısıyla genç kadının suratına vurmaya başladı )

   

  bu davranış otobüstekiyüzüne tekme yiyen kadın olayına destek amaçlı bir harekettir mahkeme kadınların yüzüne ayakkabılarıyla şiddet eden şerefsizleri serbest bıraktıkça şöyle düşünüyorlar , devlet bizim yanımızda devlet bize destek veriyor diye güç alıyorlar 3 ay içinde bir kadının oturuyorsa yüzüne tekme ayaktaysa yüzüne ayakkabı yediğini yine görebiliriz ayakkabıyla kadınların yüzüne şiddet uygulamak moda olmak üzere böyle bir olay yine yaşanır yine serbest kalınırsa ayakkabıyla kadın yüzüne şiddet moda olucak devlet bizim yanımızda diye düşünüyorlarki görünen köyde klavuz istemez ❓

 • ( ayağından çıkardığı ayakkabısıyla genç kadının suratına vurmaya başladı )

   

  bu davranış otobüste yüzüne tekme yiyen kadın olayına destek amaçlı bir harekettir mahkeme kadınların yüzüne ayakkabılarıyla şiddet eden şerefsizleri serbest bıraktıkça şöyle düşünüyorlar , devlet bizim yanımızda devlet bize destek veriyor diye güç alıyorlar 3 ay içinde bir kadının oturuyorsa yüzüne tekme ayaktaysa yüzüne ayakkabı yediğini yine görebiliriz ayakkabıyla kadınların yüzüne şiddet uygulamak moda olmak üzere böyle bir olay yine yaşanır yine serbest kalınırsa ayakkabıyla kadın yüzüne şiddet moda olucak devlet bizi haklı görüyor düşüncesindeler çokta haksız bir düşünce değil gibi sonuçta serbest kalıyorlar böyle düşünmeleri bir akım başlatmaları normal  ❓ :?::?:

   

   

  bu nasıl bir yorumdur böyle 🙂 sana katılıyorum diyeceğim ama üç kez okudum yine bişey anlamadım 🙂

 • bu nasıl bir yorumdur böyle 🙂 sana katılıyorum diyeceğim ama üç kez okudum yine bişey anlamadım 🙂

  En azından kendi fikrini anlatabildiği kadarıyla yazabiliyor. Malum suya sabuna dokunmamak için kendi görüşlerini ifade edemeyen kişiler var. Çiko hepinizden daha erkek bu konuda. :))

 • En azından kendi fikrini anlatabildiği kadarıyla yazabiliyor. Malum suya sabuna dokunmamak için kendi görüşlerini ifade edemeyen kişiler var. Çiko hepinizden daha erkek bu konuda. :))

  owww laf çok sertti :))

   

   

  hemen bunun üstüne bir yorum yapayım 🙂

  devletimiz byüktür gereken cezayı verir elbette hükümetimizin canı sağolsun allah onları başımızdan eksik etmesin :))

 • owww laf çok sertti :))

   

   

  hemen bunun üstüne bir yorum yapayım 🙂

  devletimiz byüktür gereken cezayı verir elbette hükümetimizin canı sağolsun allah onları başımızdan eksik etmesin :))

  Lafım sadece sana değildi, tam fırsatını bulmuşken herkese dokundurayım dedim. 🙂 Haksızlıkları görüp yazamayacak cesarette insanlar var aramızda. Benim görüşüme herhangi bir Akp'linin saygısı yoksa onunla arkadaşlık yapmasam da olur, çünkü benim herkesin görüşüne saygım var. 🙂

 • En azından kendi fikrini anlatabildiği kadarıyla yazabiliyor. Malum suya sabuna dokunmamak için kendi görüşlerini ifade edemeyen kişiler var. Çiko hepinizden daha erkek bu konuda. :))

  bu nasıl bir yorumdur böyle 🙂 sana katılıyorum diyeceğim ama üç kez okudum yine bişey anlamadım 🙂

  hahaha sana sevgili hemşerim ağzının payını vermiş ayoll şimdi anlamışsındır herhalde

  :A :A :A

   

  bu ayakkabıyla kadın yüzüne şiddet olayıda moda olur çıkarsa demiştin dersiniz yazım orada dursun ayoll :A :A :A

 • Lafım sadece sana değildi, tam fırsatını bulmuşken herkese dokundurayım dedim. 🙂 Haksızlıkları görüp yazamayacak cesarette insanlar var aramızda. Benim görüşüme herhangi bir Akp'linin saygısı yoksa onunla arkadaşlık yapmasam da olur, çünkü benim herkesin görüşüne saygım var. 🙂

   

  Abim bu konuda ne kadar tepki göstersek maalesef biz kadınların hakkını arayacak kimse yok takılmışız bir başkanlık sistemine varsa yoksa o ne diye serbest bırakılır bu adam almanyada tekme olayı oldu ordada serbest kaldı bizimkilerden ordamı görüyor ne yapıyor anlamadım ki @Çiğdem-   in dediği gibi devlet nasılsa yanımızda hapise atılmıyoruz istediğimizi yaparız diyorlar caydırıcı cezalar getirin bakalım bir daha yapacaklarmı bu saldırıda en çok üzüldüm şey kadının sözleri oldu hamileyim yalvarırım bak üstümde kısa şortta yok demiş bu ne demek ya düşündükçe deli oluyor insan kadınız diye sokağa çıkmayacakmıyız kadınız diye şiddet görmek zorundamıyız ya benimsin ya toprağın diyen erkek müsveddelerinin kurbanları olmak zorundamıyız biz YETER ARTIK! yaaa:mad:

 • Abim bu konuda ne kadar tepki göstersek maalesef biz kadınların hakkını arayacak kimse yok takılmışız bir başkanlık sistemine varsa yoksa o ne diye serbest bırakılır bu adam almanyada tekme olayı oldu ordada serbest kaldı bizimkilerden ordamı görüyor ne yapıyor anlamadım ki @Çiğdem-   in dediği gibi devlet nasılsa yanımızda hapise atılmıyoruz istediğimizi yaparız diyorlar caydırıcı cezalar getirin bakalım bir daha yapacaklarmı bu saldırıda en çok üzüldüm şey kadının sözleri oldu hamileyim yalvarırım bak üstümde kısa şortta yok demiş bu ne demek ya düşündükçe deli oluyor insan kadınız diye sokağa çıkmayacakmıyız kadınız diye şiddet görmek zorundamıyız ya benimsin ya toprağın diyen erkek müsveddelerinin kurbanları olmak zorundamıyız biz YETER ARTIK! yaaa:mad:

  Devlet mi serbest bıraktı yani?

 • serbet bırakan mahkemeler neye bağlı yasaları belirleyen devlet değilmi

  Abla devletin yasasına göre suç. Mahkemeler toplumda infial çıksın diye uğraşıyor

 • Abla devletin yasasına göre suç. Mahkemeler toplumda infial çıksın diye uğraşıyor

   

  Bende diyorum ki devletin yasasına göre suç ne diye serbest bırakılıyor ya[DOUBLEPOST=1481637910][/DOUBLEPOST]

  Abla devletin yasasına göre suç. Mahkemeler toplumda infial çıksın diye uğraşıyor

   

  Bende diyorum ki devletin yasasına göre suç ne diye serbest bırakılıyor ya

 • Türkiyede en büyük haksızlık kadınlara ve çocuklara yapılıyor. En aşağılık mahluklar sırf savunmaları yetersiz olduğu için saldırıyor. Cezalarımızında caydırıcılığı olmayınca kötü niyetli maluklarda bunlardan destek alıyor.

  Umarım bu düzen en kısa zamanda değişir. Annemize, bacımıza, sevdiklerimize yapılan bu şerefsizlik son bulur.

 • hahaha sana sevgili hemşerim ağzının payını vermiş ayoll şimdi anlamışsındır herhalde

  :A :A :A

   

  bu ayakkabıyla kadın yüzüne şiddet olayıda moda olur çıkarsa demiştin dersiniz yazım orada dursun ayoll :A :A :A

   

   

  hemşerin seni yerden yere vururken görmezsn mesajları? ama bu mesaja nasılda yetişmişsin anında 🙂 hemşerin kadar başına taş düşsün 🙂

 • hemşerin seni yerden yere vururken görmezsn mesajları? ama bu mesaja nasılda yetişmişsin anında 🙂 hemşerin kadar başına taş düşsün 🙂

  hahahaha aa kadınlar kötü lafları görmez duymaz :F ama bir yerde iltifat varsa 40 metre öteden kokusunu alır gelir ayoll :A :A :A

Bir yorum bırakın