Dizi & TV Haberleri Yerli Diziler & Televizyon Dünyası

Güllerin Savaşı’nda Ayrılık!

Yazan Aserat

Kanal D’nin sevilen dizisi Güllerin Savaşı’nda ayrılık yaşandı.

Başrollerini Damla Sönmez, Canan Ergüder, Barış Kılıç ve Sercan Badur gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Medyapım’ın üstlendiği dizide Cahide Hekimoğlu karakterini 6. bölüm ile birlike Serap Aksoy’dan devralan Arsen Gürzap, senaryo gereği 53. bölümde vefat ederek yapımdan ayrıldı.

Güllerin Savaşı, yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

12 Yorum

 • Hiç sevmediğim karakterlerden biriydi çıkması iyi olmuş 😀

  Deniz bir şey sorcam sana. Bu dizide konu hala bitmedi mi? Çünkü izlediğim kadarıyla öyle güçlü bir hikayesi yoktu sürekli o deli oğlanın üzerine oynuyorlardı. (b)

 • Deniz bir şey sorcam sana. Bu dizide konu hala bitmedi mi? Çünkü izlediğim kadarıyla öyle güçlü bir hikayesi yoktu sürekli o deli oğlanın üzerine oynuyorlardı. (b)

  Dün akşam ben biraz baktım sonda kardeş çıktı başroller.:F

 • Dün akşam ben biraz baktım sonda kardeş çıktı başroller.:F

  Oha. :F Anlaşıldı nasıl devam ettiği. :A

 • Deniz bir şey sorcam sana. Bu dizide konu hala bitmedi mi? Çünkü izlediğim kadarıyla öyle güçlü bir hikayesi yoktu sürekli o deli oğlanın üzerine oynuyorlardı. (b)

  İzlemiyorum ki 😀

 • Oha. :F Anlaşıldı nasıl devam ettiği. :A

  İlk önce Gülfem karakteri hizmetçinin çovuğu çıktı dün akşamda gülru'da onun çocuğu oldu ama ben arada bakıyordum hizmetçi hep azarlıyordu Gülru'yu.:F Saçmaladırlar yani net.

 • Hiç sevmediğim karakter deyince izliyorsun sandım sorry. 😀

  Yok izliyordum ama ilk 20-25 bölümü izlemişimdir sonra sıkıldım bıraktım 😀

 • İlk önce Gülfem karakteri hizmetçinin çovuğu çıktı dün akşamda gülru'da onun çocuğu oldu ama ben arada bakıyordum hizmetçi hep azarlıyordu Gülru'yu.:F Saçmaladırlar yani net.

  diziyi izlemediginiz belli. Nedense internette yorumlara bakiyorumda herkes anneleri bir sanmis. Gulfem ile Gulrunun babalari ayni. Gulfem hizmetciyle bahcivanin kizi. Bir sipahi degil yani. Gulru ile Gulfem uvey kardesler. anneler farkli babalar bir

 • diziyi izlemediginiz belli. Nedense internette yorumlara bakiyorumda herkes anneleri bir sanmis. Gulfem ile Gulrunun babalari ayni. Gulfem hizmetciyle bahcivanin kizi. Bir sipahi degil yani. Gulru ile Gulfem uvey kardesler. anneler farkli babalar bir

  Bende diyorum Gülru'ya neden kötü davranıyor.:F

  O zaman Gülfem Salih'in çocuğu.:eek:

 • Bende diyorum Gülru'ya neden kötü davranıyor.:F

  O zaman Gülfem Salih'in çocuğu.:eek:

  Dizi Arzuhan yalçındağın dizisi güllerin savaşı

Bir yorum bırakın