Dizi & TV Haberleri

“Güldür Güldür Show”a Yeni Oyuncu!

Show TV’de yayınlanan ve her hafta yayınlandığı günlerde ilgiyle izlenen komedi programı “Güldür Güldür Show”un ekibine yeni bir oyuncu katıldı.

Daha önce “İşler Güçler”, “Kardeş Payı” ve “Düğün Dernek” gibi yapımlarda rol alan oyuncu Korhan Herduran, bundan böyle yeni sezonda ekibin kadrosunda yer alacak.

Ayrıca programın yeni sezonda canlı yayınlanacağı da programın sunucusu Ali Sunal tarafından açıklandı.

Kaynak: http://www.gecce.com/haber-guldur-guldur-showa-surpriz-oyuncu

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Tzira

20 yaşındayım, üç kedim var ve henüz ölmedim.

8 Yorum

  • Vayy canlı yayınlanması iyiymiş. Ayrıca Korhan Herduran'da iyi seçim. Kardeş Payı'nda oldukça başarılıydı. 🙂

  • Çok iyi bir transfer olmuş. Oynadığı birçok filmde iyi işler çıkarmıştı. Ayrıca Eğlendirme Dairesinde de çok iyiydi programa katkısı olur.

    Canlı yayın yapması bu tür komedi programlarına büyük artı sağlayabilir. Tek sıkıntı canlı yayın gafları umarım öyle bir sorun olmaz.

    Şuan için tek eksik Okan Çabalar umarım en kısa zamanda onuda transfer yaparlar.

  • Başarılı bir takviye olmuş, programa renk katacağı kesin. 🙂

    Canlı yayınlanacak olması da güzel bir hamle. Tabii çeşitli gaf risklerini de beraberinde getirecektir bu hamle. Umarım bu tarz kötü durumlar yaşanmaz. 🙂

  • Ben kendisine muhasebeci oğuzhan demek istiyorum:) Kardeş payında en beğendiğim 3 karakterden biriydi,diğerleri tabiki Kartal ve Büyük Hilmidir.Güldür güldür 4. veya 5.sezonda artık,iyice aile oldular.Kendisi de umarım ekibe uyum sağlar o tatlı ortama katkıda bulunur.

Bir yorum bırakın