Spor Spor Haberleri

Gökhan Gönül Beşiktaş’ta!

Beşiktaş, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Gökhan Gönül’ü İzmir’den özel uçakla İstanbul’a getirdi ve resmi sözleşmeye imza attırdı.

Siyah-Beyazlı kulüp 3 yıllık sözleşme yapacağı Gökhan Gönül’e, yıllık 1.7 milyon Euro ücret ödeyecek. Tecrübeli futbolcunun Fenerbahçe’den kazandığı maaştan daha düşük bir rakama imzayı attığı belirtildi.

Fenerbahçe formasıyla 2008 yazında 22 yaşında tanışan Gökhan, toplam 338 resmi maça çıktı ve geçirdiği 9 sezonda 6 kupa kazandı. Gökhan, A Milli Takım formasını şu ana kadar 57 kez terletti.

Yazar hakkında

sürgünüm

91 Yorum

 • Yandex başkana teşekkürler, sayesinde ilk defa bir sağ bek görmüş olacağız. 🙂

  Valla öyle abi. Yıllar sonra sağlam bir sağ bek göreceksiniz. 🙂 Yaşı biraz geçmiş ama yine de sakatlık yaşamazsa 2 yıl idare edecektir. Zaten en büyük problemi sakatlık Gökhan'ın.

 • Valla öyle abi. Yıllar sonra sağlam bir sağ bek göreceksiniz. 🙂 Yaşı biraz geçmiş ama yine de sakatlık yaşamazsa 2 yıl idare edecektir. Zaten en büyük problemi sakatlık Gökhan'ın.

  Hacı iyi futbolcunun yaşı olmaz. Dünyanın en iyi sağ bekleri Daniel Alves, Philipp Lahm, Darijo Srna, eskilerden Cafu vs. hepsinin özelliği yıllanmış şarap gibi 30'undan sonra daha güzel futbol oynamaları.

 • Hacı iyi futbolcunun yaşı olmaz. Dünyanın en iyi sağ bekleri Daniel Alves, Philipp Lahm, Darijo Srna, eskilerden Cafu vs. hepsinin özelliği yıllanmış şarap gibi 30'undan sonra daha güzel futbol oynamaları.

  Orası öyle de ilerleyen yaş fazla sakatlık getirir özellikle Türk futbolcularda. Gökhan kendine iyi bakamazsa her yıl olduğu gibi yine sakatlık yüzünden çok maç kaçırabilir. Hele Avrupa'ya denk gelirse bu daha da kötü. Bakalım neler olacak.

 • Orası öyle de ilerleyen yaş fazla sakatlık getirir özellikle Türk futbolcularda. Gökhan kendine iyi bakamazsa her yıl olduğu gibi yine sakatlık yüzünden çok maç kaçırabilir. Hele Avrupa'ya denk gelirse bu daha da kötü. Bakalım neler olacak.

  Beck, West Ham'a gitmezse Gökhan'ın oynamadığı maçlar için yeterli. Öyle ya onun da oynaması lazım. 🙂

 • Beck, West Ham'a gitmezse Gökhan'ın oynamadığı maçlar için yeterli. Öyle ya onun da oynaması lazım. 🙂

  Aynen ikili iyi idare edeceklerdir. Beck kalırsa sağ kanadın problemi kalmaz. Tabi daha bunun sol kanadı var, stoperi var, Gomez'in gidişatı var. Var oğlu var. :A

 • Aynen ikili iyi idare edeceklerdir. Beck kalırsa sağ kanadın problemi kalmaz. Tabi daha bunun sol kanadı var, stoperi var, Gomez'in gidişatı var. Var oğlu var. :A

  Sola Kolarav'a talibiz ama Gökhan Gönül transferinden gol yiyen Aziz Yıldırım her transfer edeceğimiz oyuncuya talip olduğu gibi şimdi de Kolarov'a talip olmuş.

 • Güzel transfer fakat esas mesele yeni transferlerin kimyasının takıma uyması. Geçen senenin en iyi kadrosu açık ara FB idi buna rağmen bir türlü takım olamadılar ve sıfır çektiler. Kimyasal takım her şey. Bunu geçen sene Leicester örneğinde de gördük, kapitalist dev takımlara karşın öyle bir Ligte şampiyon oldular çünkü kısıtlı kadroya rağmen takım olmayı başardılar.

 • Gökhan Gönül kesinlikle iyi transfer oldu. Kalitesi de belli yıllardır, o bölgeye ilaç gibi gelecektir. Taş gibi en az bir stoper ve kaleci lazım bu takıma. Atiba'yı da yedeklemek lazım Veli'yle olacak iş değil.

 • Beşiktaş için iyi transfer ama takıma uyum sağlayıp sağlamaması önemli bir konu tabii. 🙂

 • Gökhan aptallık etti. Sinsiliği yüzünden Fenerbahçe'nin önerdiği daha az paraya Beşiktaş'a gitmek zorunda kaldı. Bu arada Fenerbahçe'nin Gökhan yerine alması muhtemel Van Der Wiel çok daha iyi topçu.

 • Gökhan aptallık etti. Sinsiliği yüzünden Fenerbahçe'nin önerdiği daha az paraya Beşiktaş'a gitmek zorunda kaldı. Bu arada Fenerbahçe'nin Gökhan yerine alması muhtemel Van Der Wiel çok daha iyi topçu.

  Aynen öyle. Geçen sene Caner'de kötüydü oraya da iyi bir takviye gelirse ve iyi bir stoper ile bir de 10 numara alınırsa geçen seneden iyi takım oluruz. Pereira ve Aziz olduğu sürece gerçi çok beklentiye girmemek lazım.

 • Aynen öyle. Geçen sene Caner'de kötüydü oraya da iyi bir takviye gelirse ve iyi bir stoper ile bir de 10 numara alınırsa geçen seneden iyi takım oluruz. Pereira ve Aziz olduğu sürece gerçi çok beklentiye girmemek lazım.

  Ya yerleri dolmayacak adamlar değil ama savunma dörtlüsünden 3 ismin bedavaya gitmesi büyük rezillik bence. 😀

 • Ya yerleri dolmayacak adamlar değil ama savunma dörtlüsünden 3 ismin bedavaya gitmesi büyük rezillik bence. 😀

  Aynen öyle, Caner beni en çok üzen transfer oldu zaten. Gökhan gittiğine göre artık orta açmayı bilen, ikide bir sakatlanıp önemli maçları kaçırmayan sağ beke sahip olabiliriz.

 • Aynen öyle, Caner beni en çok üzen transfer oldu zaten. Gökhan gittiğine göre artık orta açmayı bilen, ikide bir sakatlanıp önemli maçları kaçırmayan sağ beke sahip olabiliriz.

  Van Der Wiel müthiş hücumcu bek. Savunma arkasına iyi sarkıyor ortaları ve pasları iyi. Dediğim gibi Gökhan'dan kat kat iyi. Caner en az 7 milyon ederdi bence.

 • Van Der Wiel müthiş hücumcu bek. Savunma arkasına iyi sarkıyor ortaları ve pasları iyi. Dediğim gibi Gökhan'dan kat kat iyi. Caner en az 7 milyon ederdi bence.

  Van der Wiel'de kesin değil ya. Yatmaz umarım o transfer.

 • Twitter'da takip ettiğim Fenerbahçeli kesimde Gökhan'ın gidişine üzülen bile yok. Daha iyisini bulmuşken hele sinsi, sezon boyunca 5-6 maç iyi oynayıp taraftara iyi gözüken bir futbolcunun arkasından ağlayacak halimiz yok. Gökhan'ın ne kadar iyi bir sağ bek olduğunu Beşiktaşlı arkadaşlar anlarlar sezon başlayınca zaten, sabırlar dilerim kendilerine. 🙂

 • Türkiye'nin iyi sağ beki diyebiliriz (Wan der Wiel'dan sonra tabi). Şunları da unutmamak gerek sürekli sakatlanan bir oyuncu. 30 küsür yaşında bir adama 3 € vermek ne kadar doğru. Para için oynadığı bir aşikar en ufak bir başarısızlıkta kargaşa çıkarır. Gökhan'a gelecek olursak durumu Emre Belezoğlu'ndan beter olacak. Fenerbahçe için hayırlısı oldu diyebiliriz ondan daha ucuza daha genç ve daha iyi bir sağ bek aldık. Beşiktaşta başarılar… 🙂

 • Fenerbahçeli arkadaşlarda olay budur: @EFE UYSAL @ABAY_06 @DarkLeqenD @-potterhead-

  [DOUBLEPOST=1467326039][/DOUBLEPOST]

  Abi öyle diyorsun da Van Der Wiel hem daha genç hem daha iyi. Gökhan'ın yaşı önemli değil diyorsun da çoğu futbolcu en tembel futbolcu olarak Gökhan'ı gösteriyor, sık sık sakatlanıyor.[DOUBLEPOST=1467333319][/DOUBLEPOST]

  Van der Wiel'de kesin değil ya. Yatmaz umarım o transfer.

  İstanbul'u gezip gitmiş diyorlar. Şu son bomba olayları kötü etkileyebilir. İnşallah alamazsınız. 😀

 • Ben Gökhan Gönül Beşiktaş'ta derken ''tamam'' diyip inanmayan anca formasını alırsınız diyen insanlar şimdi karalama kampanyası başlatmışlar. 🙂

  Gökhan'ı eleştiren arkadaşlar sezon boyunca neler yazmışlar diyerek @xdragxx'in açtığı tüm konulara baktım  tek eleştiri göremedim. :))

  Beşiktaş'ın maç konularında Olcay, Necip, Beck, İsmail, Mustafa Pektemek, Tolga gibi oyuncuları maçlarda istisnasız her maç eleştirmişim. Şimdi 9 yıldır kaptanlığını yapmış adama çamur atıyorlar. 🙂

  @xdragxx'i ayrı tutuyorum. Sezon boyunca Aykut, Beşiktaş'ın ön tarafı iyi demiştir hep, ben de Fenerbahçe'nin geri 5'lisini beğenmiştirim. Geri 5'li bir tek Kajaer'den oluşmuyor, Kajaer zaten topu oyuna sokamıyor (kesicilğine laf yok) oyunu geriden kuran Gökhan ve Caner idi.

  Olayın aslını da çarptıracaklar akılları sıra. 🙂

  Gökhan Gönül mevzusunun başlangıç tarihi Şener Özbayraklı transferine kadar dayanıyor. O dönem Şener'in görüşmede ''oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum, Gökhan Gönül varken zor'' dediği, bizzat Aziz Yıldırım'ın da ''Gökhan ile sözleşme uzatmayacağız dediği'' biliniyor.

  Oyuncunun derdi para olsa Fenerbahçe'den daha az rakama Beşiktaş'a Evet demezdi. Nedir şimdi oyuncunun karakterine falan bel altı vurmak. Yandex başkan babasının çiftliği gibi kulübü yönetiyor diyemiyorsunuz tabii. 🙂

  Twitter'daki Fenerliler üzülmüyormuş ahaha.

  Abi öyle diyorsun da Van Der Wiel hem daha genç hem daha iyi. Gökhan'ın yaşı önemli değil diyorsun da çoğu futbolcu en tembel futbolcu olarak Gökhan'ı gösteriyor, sık sık sakatlanıyor.[DOUBLEPOST=1467333319][/DOUBLEPOST]

  İstanbul'u gezip gitmiş diyorlar. Şu son bomba olayları kötü etkileyebilir. İnşallah alamazsınız. 😀

  Van Der Wiel'i transfer olduğu konuya iyi transfer olduğunu yazdık. (Konusunu da ben açtım) Bizim formamızı giymese de çamur atacak kadar gözü kör fanatik biri değilim.

  Gökhan ve Caner, Ersun Yanal'ın hücum futbolunda ikisi de muhteşem futbol sergilediler. Perreira ise oyuncuları ileriye çıkartmıyordu. Caner'in buna nasıl tepki gösterip hoca ile kavga ettiğini biliyoruz.

  Yalnız şunu unutmamak gerek. Eldeki elma daldaki elmadan iyidir. Geçen yıl Van Persie, Nani gibi 40 milyon Euro harcanan kadro için açık ara ligi zirvede tamamlar deniliyordu sonu malum. Bir oyuncunun ne vereceğini bilemezsin. Hele ki bu oyuncu hastayım deyip Milli takımın kampını terk ederek akşamına kızlarla bar da alem yapıyorsa. 🙂

  Sakatlığına gelince, Trabzonspor'dan beri hiç sakatlanmayan Burak geçtiğimiz sezonun ilk yarısında üst üste adale sakatlıkları yaşadı. Bunada sebep tam iyileşmeden oynamak istemesi veya hocanın oynatmak istemesi sebebi neden oldu. Yani bir oyuncu tam iyileşmeden sahaya sürmeyeceksin Gökhan'da da aynısı yaşandı. Yoksa önceki yıllarda böyle bir durumu yoktu, Şener de transfer olmadan önce 40-50 maç tek başına sağ beki taşıdı.

  Ayrıca Gökhan'dan önce oyuncuya biz taliptik. Fenerbahçe'den önce Skrtel, N'Koulou ve Kolaraov'a talip olduğumuz gibi. Biz kime talip olsak araya girip Yandex başkan fiyat kızıştırıyor. Allah görüyor zaten böyle yaptığı için Diego, Van Persie ve Ozan'ın hayrını göremedi. Diego'ya imza parası 5 milyon yıllık 3,5 milyon Euro maaş. Van Persie'yi bedava alacaktık 5 milyon imza parası yıllık 6 milyon maaş, sonunda da UEFA kriterleri. 🙂

 • Bjk için iyi transfer nokta atışı oldu ; fb için iyi oldu artık orta açmayı bilen bir sağbeki olma ihtimali var  ; gökhan gönül ün akıbetini ibretle izleyecez kanırta kanırta şampiyon olduk diyordu çakma filazof şenol güneş in yanında şerefli bir basın mensubu varsa 2011 yılının şampiyonu kim diye sorar gökhancık da cevaplasın bakalım ne diyecek

 • Gökhanın alacağı yıllık ücreti 1,7 milyon euroyu yazıyorsun da neden 2  milyon euro  imza parasını yazmıyorsun he birde menejerine verdiğiniz 1 miyoncuk ta var alt alta üst üste topladın mı gökhan'ın bjk'ye yıllık maliyeti maç başları harici 2,7 milyon dur .fenerde maç başı hariç 1,7 alıyordu.  🙂 ya matematik kötü ya da yediğiniz kazığı manüpile ediyorsunuz :)))))) ondan sonra da futbol konularında dürüstlükten tarafsızlıktan dem vurursunuz :(((( komik olmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz[DOUBLEPOST=1467359581][/DOUBLEPOST]Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e servet!

  Yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek olan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar'ın kasasından çok ciddi bir rakam çıkacak.

  9 sezonluk Fenerbahçe kariyerinin ardından eleştiriler, tartışmalar ve karşılıklı atışmalar eşliğinde Beşiktaş'a imza atan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar adeta bir servet ödeyecek.


  Menajerine 1 milyon euro!


  Gökhan Gönül'ün İstanbul'un bir diğer yakasına geçmesinde en büyük etkenlerden olan, hatta bir ara Fenerbahçe'nin "Onunla görüşmeyeceğiz" açıklamasında bulunduğu Ahmet Bulut, tecrübeli oyuncunun Beşiktaş'a imza atmasıyla 1 milyon euroluk (3,20 milyon TL) kazanç elde edecek.


  İmza parası tam 2 milyon euro!


  Yeni sezonda Beşiktaş'la, uzun bir aranın ardından Şampiyonlar Ligi'ne de dönecek olan Gökhan Gönül bonservisi elinde olan futbolcuların son yıllarda büyük koz olarak kullandıkları imza parasını da cebine koyacak. Kartal, 31 yaşındaki oyuncuya tam 2 milyon euro (6,4 milyon TL) imza parası ödeyecek.


  3+1 yıllık sözleşme


  2016/2017 sezonunda çok daha iddialı bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan, bunun için de ilk olarak savunma hattına yoğunlaşan Siyah Beyazlılar, sağ kanadı en az 3 sene daha Gökhan'a teslim edecek. Tecrübeli oyuncunun sözleşmesi 3+1 yıl olarak belirlenirken, Gökhan yeni takımından sezonluk 1.7 milyon euro (5,4 milyon TL) kazanacak.


  Yani Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a maliyeti "+1" sezonluk opsiyon kullanılmadığında ve maç başı ücretler, primler hariç tutulduğunda bile 8.1 milyon euro yani yaklaşık 25,9 milyon TL olacak.  vay be bayağı ucuza kapatmış bjk gökhanı :)))))))))))))

 • Bosman kuralı Türkiye içi transferlerde işlemediği için Beşiktaş'ın canı yanacak. Aziz bu işin peşini bırakmaz ben en iyimser ihtimalle 1 yıl falan transfer yasağı gelir diyorum. Oyuncuyla sözleşmesi bitmeden görüşmek, hele hele sözleşme atmak ne demek? Muz Cumhuriyeti mi burası?

  Ayrıca umarım Gökhan en kısa zamanda o şerefsiz menajerinden kurtulur 1 milyon euro için çocuğun başını yaktı resmen.

 • Gökhanın alacağı yıllık ücreti 1,7 milyon euroyu yazıyorsun da neden 2  milyon euro  imza parasını yazmıyorsun he birde menejerine verdiğiniz 1 miyoncuk ta var alt alta üst üste topladın mı gökhan'ın bjk'ye yıllık maliyeti maç başları harici 2,7 milyon dur .fenerde maç başı hariç 1,7 alıyordu.  🙂 ya matematik kötü ya da yediğiniz kazığı manüpile ediyorsunuz :)))))) ondan sonra da futbol konularında dürüstlükten tarafsızlıktan dem vurursunuz :(((( komik olmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz[DOUBLEPOST=1467359581][/DOUBLEPOST]Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e servet!

  Yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek olan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar'ın kasasından çok ciddi bir rakam çıkacak.

  9 sezonluk Fenerbahçe kariyerinin ardından eleştiriler, tartışmalar ve karşılıklı atışmalar eşliğinde Beşiktaş'a imza atan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar adeta bir servet ödeyecek.


  Menajerine 1 milyon euro!


  Gökhan Gönül'ün İstanbul'un bir diğer yakasına geçmesinde en büyük etkenlerden olan, hatta bir ara Fenerbahçe'nin "Onunla görüşmeyeceğiz" açıklamasında bulunduğu Ahmet Bulut, tecrübeli oyuncunun Beşiktaş'a imza atmasıyla 1 milyon euroluk (3,20 milyon TL) kazanç elde edecek.


  İmza parası tam 2 milyon euro!


  Yeni sezonda Beşiktaş'la, uzun bir aranın ardından Şampiyonlar Ligi'ne de dönecek olan Gökhan Gönül bonservisi elinde olan futbolcuların son yıllarda büyük koz olarak kullandıkları imza parasını da cebine koyacak. Kartal, 31 yaşındaki oyuncuya tam 2 milyon euro (6,4 milyon TL) imza parası ödeyecek.


  3+1 yıllık sözleşme


  2016/2017 sezonunda çok daha iddialı bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan, bunun için de ilk olarak savunma hattına yoğunlaşan Siyah Beyazlılar, sağ kanadı en az 3 sene daha Gökhan'a teslim edecek. Tecrübeli oyuncunun sözleşmesi 3+1 yıl olarak belirlenirken, Gökhan yeni takımından sezonluk 1.7 milyon euro (5,4 milyon TL) kazanacak.


  Yani Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a maliyeti "+1" sezonluk opsiyon kullanılmadığında ve maç başı ücretler, primler hariç tutulduğunda bile 8.1 milyon euro yani yaklaşık 25,9 milyon TL olacak.  vay be bayağı ucuza kapatmış bjk gökhanı :)))))))))))))

  Birde açiklama yapmış midesiz herif parayla alakası yok diye bunu yiyen olur mu bilmiyorum para ile alakasi yoksa neyin pazarligini yapti isin doğrusu şu bu önceden gitti bjk ye imza attı bjk şov yapıp fb nin elinden aldık diye hava basacaktı bu gökhan gönül de olur olmaz istekler sunup yönetime suçu atıp fb taraftarınada bunu yedirecekto bizim başkan oyunu bozdu bilerek 2.5 milyona kadar çıktı herşey meydana çıktı 9 yıldır bizde ne kadarlık oyuncu oldugunu biliyoruz

 • Birde açiklama yapmış midesiz herif parayla alakası yok diye bunu yiyen olur mu bilmiyorum para ile alakasi yoksa neyin pazarligini yapti isin doğrusu şu bu önceden gitti bjk ye imza attı bjk şov yapıp fb nin elinden aldık diye hava basacaktı bu gökhan gönül de olur olmaz istekler sunup yönetime suçu atıp fb taraftarınada bunu yedirecekto bizim başkan oyunu bozdu bilerek 2.5 milyona kadar çıktı herşey meydana çıktı 9 yıldır bizde ne kadarlık oyuncu oldugunu biliyoruz

  Fenerbahçe ile sözleşmesi devam ederken Beşiktaş ile görüşen, paragöz bir oyuncuya yer yok bu kulüpte. İstediği takıma gidebilir hiç sıkıntı değil. Beşiktaş'a gitsin bakalım elbette Kadıköy'e gelecek. Gerçi bir bahane bulur Kadıköy'de oynamaya cesaret edemez.

 • Fenerbahçe ile sözleşmesi devam ederken Beşiktaş ile görüşen, paragöz bir oyuncuya yer yok bu kulüpte. İstediği takıma gidebilir hiç sıkıntı değil. Beşiktaş'a gitsin bakalım elbette Kadıköy'e gelecek. Gerçi bir bahane bulur Kadıköy'de oynamaya cesaret edemez.

  Birde yasal olaral sıkıntı olmasada bu yaptığı ne kadar etik 2 ay kala imzalamış sen fb nin kaptanısın şampiyonluk mücadlesi verdigin takima gidiyorsun ama şerefli basin bunu irdelemez tersi bir durum bizde olsaydi turkiye ayaga kalkar denilmedik laf birakilmazdi

 • Bosman kuralı Türkiye içi transferlerde işlemediği için Beşiktaş'ın canı yanacak. Aziz bu işin peşini bırakmaz ben en iyimser ihtimalle 1 yıl falan transfer yasağı gelir diyorum. Oyuncuyla sözleşmesi bitmeden görüşmek, hele hele sözleşme atmak ne demek? Muz Cumhuriyeti mi burası?

  Ayrıca umarım Gökhan en kısa zamanda o şerefsiz menajerinden kurtulur 1 milyon euro için çocuğun başını yaktı resmen.

  Sözleşmesi bitecek futbolcuyla 6ay öncesinden görüşmek fifa kuralları içinde

  Ama Gökhan gönülun bir Beşiktaş maçı öncesi sakatlanıp milli maçta oynaması fenere şikeci diyen Şenol güneşe çok yakıştı galiba

 • Beşiktaşa geçmiş olsun)) Beşiktaş fenerin eskilerini toplamayı ne çok seviyor ya))

  eski? Gökhan Fener'de ilk 11'e yazılacak ilk adamdı 🙂 Ağlamayın arkadaşlar 40 milyon harcar, patlatırsınız bombaları :A

 • eski? Gökhan Fener'de ilk 11'e yazılacak ilk adamdı 🙂 Ağlamayın arkadaşlar 40 milyon harcar, patlatırsınız bombaları :A

  Hırvat maçında Görduk müthiş futbolcu))) Gökhan bir iki maçta süper oynar ondan sonra yatar sağ kanat yol geçen hanıdır.. İyi takımlar karşında(iyi sol kanat oyuncusu olan takımlar) tel tel dökülür Ardamin istatiskigi ortada sabırin daha iyi istatiskigi var yahuu)))

 • Dün övenler bugün gömüyor adamı 🙂  bu ne kadar iyi bi transfer yaptığımızın kanıtıdır 🙂

  Aynen Fikonun sevincini merak ediyorum bu arada. :A

 • Aynen Fikonun sevincini merak ediyorum bu arada. :A

  Ee bir de verseydiniz menajerine bile para bayılmışınız lan. 32 yaşında adama 4 yıllık sözleşme nedir? İyi geçirmiş Gökhan valla işini biliyor adam.

 • Ee bir de verseydiniz menajerine bile para bayılmışınız lan. 32 yaşında adama 4 yıllık sözleşme nedir? İyi geçirmiş Gökhan valla işini biliyor adam.

  Çok çok iyi transfer 2 sene banko çok iyi oynar diye düşünüyorum mazallah sakatlık olmassa.Adamın 4 sene çok iyi katkı yapacağını düşünmüşler.Zaman gösterecek.

 • Basınımız sağolsun bu transferde büyük emeği oldu. Yalan yanlış haber yapayım derken, Aziz Yıldırım ile Gökhan Gönül'ün arasını daha da bozdu, sonra Gökhan Gönül'ün taraftar ile arasını bozdu, derken Beşiktaş ile anlaşırken gördük kendisini. Fenerbahçe'nin efsanesi olacağım derken Fenerbahçe'nin düşmanı, paragöz futbolcusu oldu, "karakterli futbolcu" dendiğinde önde gelen isimlerden olmasına rağmen Fenerbahçeli taraftarın gözünden bir anda düştü. Kuşkusuz bu transferde en büyük emeği bulunan basındır! Basınımızın yalan yanlış haberleri olmasa belki de kalacaktı. Ne diyelim, hayırlı olsun. En güvendiğimiz kalemiz sağ ve sol bekti, ikisi de elimizden kaydı gitti.

 • Hırvat maçında Görduk müthiş futbolcu))) Gökhan bir iki maçta süper oynar ondan sonra yatar sağ kanat yol geçen hanıdır.. İyi takımlar karşında(iyi sol kanat oyuncusu olan takımlar) tel tel dökülür Ardamin istatiskigi ortada sabırin daha iyi istatiskigi var yahuu)))

  Son iki sezon 54 maç 5 asist, çok daha iyisini bulabiliriz ki bulduk da, inşallah van Der Wiel transferi yatmaz. Şenol Güneş performansını arttırır diye düşünen olursa da katılmıyorum daha çok genç oyuncular üzerinde etkili Şenol Güneş. Gökhan Fener'deki son iki sezonunda olduğu gibi 5 maç iyi oynar kalan maçlar yatar.

 • Son iki sezon 54 maç 5 asist, çok daha iyisini bulabiliriz ki bulduk da, inşallah van Der Wiel transferi yatmaz. Şenol Güneş performansını arttırır diye düşünen olursa da katılmıyorum daha çok genç oyuncular üzerinde etkili Şenol Güneş. Gökhan Fener'deki son iki sezonunda olduğu gibi 5 maç iyi oynar kalan maçlar yatar.

  Gökhan performansını artırır Şenol güneşin oyun sistemi ona uygun lakin Beşiktaş zaten bu haliyle büyük maç kazanamazken gokhanla zor kazanir Beşiktaş büyük defans hatalari verir işte Türkiyenin Avrupadaki hali ortada bursa ve başaksehir karmasını zor yendi

 • Dün Türkiyenin en iyi sağ bekiydi şimdi sıradan bi futbolcu 🙂 Ne biçim bir taraftardır bu 🙂

  Hadi Türkiyenin en iyi sağ beki olsun turkiey Avrupada ne yaptı ikinci turda elenen Hırvatlar ve Ispanyollar delik deşik etti defansı Allahtan isponyollar adam çıktı da 3-0dan sonra saldırmadı)))

 • Hadi Türkiyenin en iyi sağ beki olsun turkiey Avrupada ne yaptı ikinci turda elenen Hırvatlar ve Ispanyollar delik deşik etti defansı Allahtan isponyollar adam çıktı da 3-0dan sonra saldırmadı)))

  2 maça bakıp bitirdiniz adamı pardon bjk ye imza atmasıyla bitirdiniz 🙂

 • 2 maça bakıp bitirdiniz adamı pardon bjk ye imza atmasıyla bitirdiniz 🙂

  Tamam. İki maça değil son iki sene performansına bakalim ne fark edecek.. Yılda bir iki maç süper oynar o kadar işte

 • Tamam. İki maça değil son iki sene performansına bakalim ne fark edecek.. Yılda bir iki maç süper oynar o kadar işte

  yukarıda ki mesajlarım oku yani aynı şeyleri niye bi daha yazayım 🙂 son iki sene de de Türkiyenin en iyi sağ beki olarak görüldü 🙂

 • yukarıda ki mesajlarım oku yani aynı şeyleri niye bi daha yazayım 🙂 son iki sene de de Türkiyenin en iyi sağ beki olarak görüldü 🙂

  İyi alin tepe tepe kuralnın ne diyeyim)). İstatistiskler ortada

 • İyi alin tepe tepe kuralnın ne diyeyim)). İstatistiskler ortada

  İstatistikler ortadaydı madem niye en iyi sağ bek olarak nitelendirildi 🙂

 • İstatistikler ortadaydı madem niye en iyi sağ bek olarak nitelendirildi 🙂

  Dedim ya bir sezonda bir iki maç süper oynar (karşı tarafın sol kanadı dokukuyorsa) eski performansı hep akılda gelir en iyi sağ bek denir kısaca mazisininden sürekli yerdi. Göz boyama işte

 • 4. yıldız hayali kurarken 2'ye düştü ne diyelim hayırlı olsun 🙂

  Onun için şerefli bi 3. yıldız daha hayırlı olacaktır :A

 • Dedim ya bir sezonda bir iki maç süper oynar (karşı tarafın sol kanadı dokukuyorsa) eski performansı hep akılda gelir en iyi sağ bek denir kısaca mazisininden sürekli yerdi. Göz boyama işte

  + Fenerbahçeliyim, Fener'i çok seviyorum, dürüstüm, şerefliyim tarzı açıklamalarıyla taraftara oynar.

 • + Fenerbahçeliyim, Fener'i çok seviyorum, dürüstüm, şerefliyim tarzı açıklamalarıyla taraftara oynar.

  Tepki almsmak için. Hele Beşiktaşlı yazarlar bir algı yapıyor milleti salak yerine koyuyorlar onlar ayrı alem))

 • Gökhanın alacağı yıllık ücreti 1,7 milyon euroyu yazıyorsun da neden 2  milyon euro  imza parasını yazmıyorsun he birde menejerine verdiğiniz 1 miyoncuk ta var alt alta üst üste topladın mı gökhan'ın bjk'ye yıllık maliyeti maç başları harici 2,7 milyon dur .fenerde maç başı hariç 1,7 alıyordu.  🙂 ya matematik kötü ya da yediğiniz kazığı manüpile ediyorsunuz :)))))) ondan sonra da futbol konularında dürüstlükten tarafsızlıktan dem vurursunuz :(((( komik olmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz[DOUBLEPOST=1467359581][/DOUBLEPOST]Beşiktaş'tan Gökhan Gönül'e servet!

  Yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek olan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar'ın kasasından çok ciddi bir rakam çıkacak.

  9 sezonluk Fenerbahçe kariyerinin ardından eleştiriler, tartışmalar ve karşılıklı atışmalar eşliğinde Beşiktaş'a imza atan Gökhan Gönül için Siyah Beyazlılar adeta bir servet ödeyecek.


  Menajerine 1 milyon euro!


  Gökhan Gönül'ün İstanbul'un bir diğer yakasına geçmesinde en büyük etkenlerden olan, hatta bir ara Fenerbahçe'nin "Onunla görüşmeyeceğiz" açıklamasında bulunduğu Ahmet Bulut, tecrübeli oyuncunun Beşiktaş'a imza atmasıyla 1 milyon euroluk (3,20 milyon TL) kazanç elde edecek.


  İmza parası tam 2 milyon euro!


  Yeni sezonda Beşiktaş'la, uzun bir aranın ardından Şampiyonlar Ligi'ne de dönecek olan Gökhan Gönül bonservisi elinde olan futbolcuların son yıllarda büyük koz olarak kullandıkları imza parasını da cebine koyacak. Kartal, 31 yaşındaki oyuncuya tam 2 milyon euro (6,4 milyon TL) imza parası ödeyecek.


  3+1 yıllık sözleşme


  2016/2017 sezonunda çok daha iddialı bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan, bunun için de ilk olarak savunma hattına yoğunlaşan Siyah Beyazlılar, sağ kanadı en az 3 sene daha Gökhan'a teslim edecek. Tecrübeli oyuncunun sözleşmesi 3+1 yıl olarak belirlenirken, Gökhan yeni takımından sezonluk 1.7 milyon euro (5,4 milyon TL) kazanacak.


  Yani Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a maliyeti "+1" sezonluk opsiyon kullanılmadığında ve maç başı ücretler, primler hariç tutulduğunda bile 8.1 milyon euro yani yaklaşık 25,9 milyon TL olacak.  vay be bayağı ucuza kapatmış bjk gökhanı :)))))))))))))

  Yandaş basın haberleri yapmıyoruz, kafamıza göre rakam yazamayız. 1.700 milyonu ben Ntv Spor'dan aldım. KAP bildirimi şöyle:

  İmza parasına geleyim, bonservisi olmayan oyuncuya her kulüp ödeme yapar. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın elinden kapmak için Diego ve Van Persie'ye 5 milyon Euro ödeme yaptığı gibi. Neustadter ve Van der Viel'e de imza parası ödenecek. 🙂

 • Yandaş basın haberleri yapmıyoruz, kafamıza göre rakam yazamayız. 1.700 milyonu ben Ntv Spor'dan aldım. KAP bildirimi şöyle:

  İmza parasına geleyim, bonservisi olmayan oyuncuya her kulüp ödeme yapar. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın elinden kapmak için Diego ve Van Persie'ye 5 milyon Euro ödeme yaptığı gibi. Neustadter ve Van der Viel'e de imza parası ödenecek. 🙂

  Neyse

 • Bence iyi transfer. Euro 2016'da kötüydü ama kafası doluydu adamın belli ki. Yalnız sosyal medyada Gökhan Gönül için çok büyük bir karalama kampanyası yapıldı. Sonuçta futbolcu bu istediği takıma gider. İster çok para verene, ister daha iyi takıma vs. gidebilir. Neden bu kadar uzattılar?

 • Bence iyi transfer. Euro 2016'da kötüydü ama kafası doluydu adamın belli ki. Yalnız sosyal medyada Gökhan Gönül için çok büyük bir karalama kampanyası yapıldı. Sonuçta futbolcu bu istediği takıma gider. İster çok para verene, ister daha iyi takıma vs. gidebilir. Neden bu kadar uzattılar?

  Abi daha az rakama anlaştı Beşiktaş ile, bunu ısrarla görmek istemeyen insanlara şaşırıyorum. 🙂

  Şu videoyu izleyin Aziz Yıldırım Gökhan'a ne kadar teklif etmiş?

 • Abi daha az rakama anlaştı Beşiktaş ile, bunu ısrarla görmek istemeyen insanlara şaşırıyorum. 🙂

  Şu videoyu izleyin Aziz Yıldırım Gökhan'a ne kadar teklif etmiş?

  Fener menejerine para vermeyecekti Gökhan kendi cebinden verecekti kısac Toplam fiyata bakınca fener daha az ücret vermiş.. Üstelik fenere 2 yıl kontrat önerdi yanı fener 4.5 verecekti Beşiktaş 10milyon verdi

  Nereden baksan Gökhan devre arasında anlaştığı bejiktasa gitti ve daha büyük paraya.

  Beşiktaşli gazetecilerin fenerlikleri salak yerine koyup aziz güya gokhana açıklama yapmış ya Gökhan küsmüş (Gökhan parayı alırken profosonel işine gelmeyince duygusal))) Beşiktaşlı yazarların mesele para değil algısı için atmadığı takla kalamdi ama fenerlikler bu salak algı operasyonun yemedi ama Beşiktaşlılar görünüşe göre yemiş)))

  Olay sadece para ve 2 yıl daha yatarak para alma hesabı.. Beşiktaşlılar böyle dese paramız bol verdik dese sorun kalamayacak)))

 • Fener menejerine para vermeyecekti Gökhan kendi cebinden verecekti kısac Toplam fiyata bakınca fener daha az ücret vermiş.. Üstelik fenere 2 yıl kontrat önerdi yanı fener 4.5 verecekti Beşiktaş 10milyon verdi

  Nereden baksan Gökhan devre arasında anlaştığı bejiktasa gitti ve daha büyük paraya.

  Beşiktaşli gazetecilerin fenerlikleri salak yerine koyup aziz güya gokhana açıklama yapmış ya Gökhan küsmüş (Gökhan parayı alırken profosonel işine gelmeyince duygusal))) Beşiktaşlı yazarların mesele para değil algısı için atmadığı takla kalamdi ama fenerlikler bu salak algı operasyonun yemedi ama Beşiktaşlılar görünüşe göre yemiş)))

  Olay sadece para ve 2 yıl daha yatarak para alma hesabı.. Beşiktaşlılar böyle dese paramız bol verdik dese sorun kalamayacak)))

  ''

  2 MİLYON UCUZA ALDI

  Kartal, Gökhan Gönül'ü F.Bahçe'nin verdiği yıllık ücretten daha ucuza bitirdi. Sarı-Lacivertliler, 31 yaşındaki oyuncuya yıllık 2 milyon 250 bin euro teklif etmişti. Maç başı olarak da 20 bin euro önermişti… Siyah-Beyazlılar ise Gökhan Gönül'e ilk iki sezon 1 milyon 750 bin euro verecek. Diğer sezonlar sırasıyla 1 milyon 700 ve 1 milyon 650 bin euro ödeyecek. Yani Gönül, 2 milyon 150 bin euro daha az alacak. Tecrübeli oyuncu maç başı yerine puan başı olarak 4 bin euro kazanacak. Siyah-Beyazlılar'ın KAP'a yaptığı açıklamada imza parası yok. 2 milyon euro verildiği iddia edildi.''

 • ''

  2 MİLYON UCUZA ALDI

  Kartal, Gökhan Gönül'ü F.Bahçe'nin verdiği yıllık ücretten daha ucuza bitirdi. Sarı-Lacivertliler, 31 yaşındaki oyuncuya yıllık 2 milyon 250 bin euro teklif etmişti. Maç başı olarak da 20 bin euro önermişti… Siyah-Beyazlılar ise Gökhan Gönül'e ilk iki sezon 1 milyon 750 bin euro verecek. Diğer sezonlar sırasıyla 1 milyon 700 ve 1 milyon 650 bin euro ödeyecek. Yani Gönül, 2 milyon 150 bin euro daha az alacak. Tecrübeli oyuncu maç başı yerine puan başı olarak 4 bin euro kazanacak. Siyah-Beyazlılar'ın KAP'a yaptığı açıklamada imza parası yok. 2 milyon euro verildiği iddia edildi.''

  Yukarıda yaptık hesabı daha fazla ödeyecek.. Salak futbol yaZarların algı çalışmalarını kac gündür dinliyoruz

  Yıllık 1750+500 (imza paraasi)+250menejer)

  Primler hariç Beşiktaşa yıllık maliyeti 2.500 geliyor ki imza parasını 4yila bölmemek lazim.. Fener 2yillik önerdiği için aslında ikiye bölmek lazım aslinda görünen 3milyona anlaştı Beşiktaş ama biz yine 2.500 diyelim

 • Yukarıda yaptık hesabı daha fazla ödeyecek.. Salak futbol yaZarların algı çalışmalarını kac gündür dinliyoruz

  Yıllık 1750+500 (imza paraasi)+250menejer)

  Primler hariç Beşiktaşa yıllık maliyeti 2.500 geliyor ki imza parasını 4yila bölmemek lazim.. Fener 2yillik önerdiği için aslında ikiye bölmek lazım aslinda görünen 3milyona anlaştı Beşiktaş ama biz yine 2.500 diyelim

  Sen anlamıyor musun Aziz Yıldırım'ın açıklamasını dinlesene?

  2.250 garanti para teklif ettik diyor. Maç başı da 20 bin Euro.

  UEFA, Türkiye Kupası ve Lig de 40 maç da 800 bin Euro.

  Toplam: 3 milyon küsür.

  ————————

  Beşiktaş'tan ortalama 1.700 garanti para, puan başına da 4 bin Euro alacak.

  Galibiyet 12 bin Euro onu da belirtelim. Beşiktaş 25 galibiyet alacak olsa 300 bin Euro yapar. 5 beraberlik 20 bin Euro.

  Toplam maç başı: 320 bin Euro

  Beşiktaş'ın toplam Gökhan'a ödeyeceği para 2 milyonun biraz üstüne.

 • Sen anlamıyor musun Aziz Yıldırım'ın açıklamasını dinlesene?

  2.250 garanti para teklif ettik diyor. Maç başı da 20 bin Euro.

  UEFA, Türkiye Kupası ve Lig de 40 maç da 800 bin Euro.

  Toplam: 3 milyon küsür.

  ————————

  Beşiktaş'tan ortalama 1.700 garanti para, puan başına da 4 bin Euro alacak.

  Galibiyet 12 bin Euro onu da belirtelim. Beşiktaş 25 galibiyet alacak olsa 300 bin Euro yapar. 5 beraberlik 20 bin Euro.

  Toplam maç başı: 320 bin Euro

  Beşiktaş'ın toplam Gökhan'a ödeyeceği para 2 milyonun biraz üstüne.

  Yahuu Gökhan sürekli sakat zaten maç başı o kadar almaz olmadı şener zaten onu sürekli kesiyor ziraat kupasında oynamadı bile düzgün..

 • Yahuu Gökhan sürekli sakat zaten maç başı o kadar almaz olmadı şener zaten onu sürekli kesiyor ziraat kupasında oynamadı bile düzgün..

  Aziz Yıldırım maç başı Mehmet Topal ve Gökhan'a 20 bin Euro veriyoruz diyor ya. Az 2 dakika dürüst ol be.

  Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası 60 maç var. Gökhan 40'ında oynamış aç da bak.

 • Aziz Yıldırım maç başı Mehmet Topal ve Gökhan'a 20 bin Euro veriyoruz diyor ya. Az 2 dakika dürüst ol be.

  Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası 60 maç var. Gökhan 40'ında oynamış aç da bak.

  Asıl sen dürüst ol sadece maç başlarını Türkiye ligini saymışin)) Avrupa ziraat vs. Saysan aşağı yukarı maç başları fenerinkine denk gelir sadece ligde puan alınmıyor)))

  Ki bunlarda Gökhan anlaşmak istemeyince aziz hadi cebimizden verelim 250li diyor fenerin kasasında yine 250 az çıkacaktı.. Belki aziz mahsustan fazla verdi gokhana.. Gökhanin foyası çıksın diye))

 • Asıl sen dürüst ol sadece maç başlarını Türkiye ligini saymışin)) Avrupa ziraat vs. Saysan aşağı yukarı maç başları fenerinkine denk gelir sadece ligde puan alınmıyor)))

  Ki bunlarda Gökhan anlaşmak istemeyince aziz hadi cebimizden verelim 250li diyor fenerin kasasında yine 250 az çıkacaktı.. Belki aziz mahsustan fazla verdi gokhana.. Gökhanin foyası çıksın diye))

  Maç başı demek Lig, Kupa veya Avrupa fark etmiyor. Çıktığı maç başına 20 bin Euro alıyor. Fener'de 40 maç oynayıp Beşiktaş'ta 60 maç oynayacak değil ya.

  Sen ısrarla aylık 20 bin Euro maç basını saklamaya çalışıyorsun. O para 800 bin Euronun üstünde.

  2.250 de garanti para, az bucuk matematiğin varsa bunları topla.

  Ondan sonra birlikte Van Der Wiel'in alacağı parayı hesaplayalım.

  Van Persie 6,5 Nani 5,5, Kjaer 4, Diego 3,5.

  Mehmet Topal ve Gökhan'a gelince çok para.

 • Maç başı demek Lig, Kupa veya Avrupa fark etmiyor. Çıktığı maç başına 20 bin Euro alıyor. Fener'de 40 maç oynayıp Beşiktaş'ta 60 maç oynayacak değil ya.

  Sen ısrarla aylık 20 bin Euro maç basını saklamaya çalışıyorsun. O para 800 bin Euronun üstünde.

  2.250 de garanti para, az bucuk matematiğin varsa bunları topla.

  Ondan sonra birlikte Van Der Wiel'in alacağı parayı hesaplayalım.

  Van Persie 6,5 Nani 5,5, Kjaer 4, Diego 3,5.

  Mehmet Topal ve Gökhan'a gelince çok para.

  Maç başı hesabını katarsan dedim ya çok fark etmez.. Fenerde şener onu kesiyordu bu sene oynasa daha fazla kesecekti.

  Fenerin gokhana fazla verme nedeni zaten Beşiktaş fener 500 bin fazladan veriyor bakıyorlar gökhan anlasmıyor mecbur fiyat atiriyorlar.. Son tahlide toplan verilen paraya bakinca fenerin iki katı zaten 34dunden sonra Gökhan oynayacak mi yani)) iki yıl yatarak para kazanacak sen de ısrarla bunu görmüyorsun

  Beşiktaş Avrupa 20 puan (6puan şampiyonlar ligi 14 puan uefa)+ ziraat kupası (30 puan) lig(80puan). Al sana 540bin dolar.

  Kısaca +2yil fazla oynamasında dolayı fazladan para vermiş olacak bjk

  Açık ara Beşiktaş 5milyon fazladan para vermiş olacak gokhana bunları maç başlarıyla cikaramazsin

 • Valla Hayırlı Olsun bİzim Adımıza Bende Fanatik Bir Beşiktaşlı Olarak Sevindim Lakin Tereddütlerim var Milli Takımda Biraz Yetersizdi ve performansında düşüklük var gibiydi ama umaırm bizde böyle olmaz şenol hocanın elinde tekrar parlar.

 • Valla Hayırlı Olsun bİzim Adımıza Bende Fanatik Bir Beşiktaşlı Olarak Sevindim Lakin Tereddütlerim var Milli Takımda Biraz Yetersizdi ve performansında düşüklük var gibiydi ama umaırm bizde böyle olmaz şenol hocanın elinde tekrar parlar.

  Şenol hocanın hücum futbolunda daha verimli olur. Gökhan'ın en yi dönemi Ersun Yanal'lı dönem idi. Perreira Caner ve Gökhan'ı ileriye çıkarmıyordu.[DOUBLEPOST=1467496798][/DOUBLEPOST]

  Maç başı hesabını katarsan dedim ya çok fark etmez.. Fenerde şener onu kesiyordu bu sene oynasa daha fazla kesecekti.

  Fenerin gokhana fazla verme nedeni zaten Beşiktaş fener 500 bin fazladan veriyor bakıyorlar gökhan anlasmıyor mecbur fiyat atiriyorlar.. Son tahlide toplan verilen paraya bakinca fenerin iki katı zaten 34dunden sonra Gökhan oynayacak mi yani)) iki yıl yatarak para kazanacak sen de ısrarla bunu görmüyorsun

  Beşiktaş Avrupa 20 puan (6puan şampiyonlar ligi 14 puan uefa)+ ziraat kupası (30 puan) lig(80puan). Al sana 540bin dolar.

  Kısaca +2yil fazla oynamasında dolayı fazladan para vermiş olacak bjk

  Açık ara Beşiktaş 5milyon fazladan para vermiş olacak gokhana bunları maç başlarıyla cikaramazsin

  Ücret kısmında yanıldığını kabul etmeni bekliyorum. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nden 6 puan falan alamaz oralardan denkleştiremezsin parayı? 🙂

  Gökhan'ın ayrılığını parayla açıklayamazsın, Alex'in ayrılığına baksan göreceksin her şeyi de inadında ısrar ediyorsun. Fenerbahçe'li yazar şunu oku bari: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/bilgic/2016/07/02/hikaye-aslinda-gonulsuzdur

 • Şenol hocanın hücum futbolunda daha verimli olur. Gökhan'ın en yi dönemi Ersun Yanal'lı dönem idi. Perreira Caner ve Gökhan'ı ileriye çıkarmıyordu.[DOUBLEPOST=1467496798][/DOUBLEPOST]

  Ücret kısmında yanıldığını kabul etmeni bekliyorum. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nden 6 puan falan alamaz oralardan denkleştiremezsin parayı? 🙂

  Gökhan'ın ayrılığını parayla açıklayamazsın, Alex'in ayrılığına baksan göreceksin her şeyi de inadında ısrar ediyorsun. Fenerbahçe'li yazar şunu oku bari: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/bilgic/2016/07/02/hikaye-aslinda-gonulsuzdur

  Fenerli yazarların yarısı azize düşmandır. Ve genelde bu yazarların bilgi Kaynagi futbolcular olduğu için azize sallamak bedava. Spor yazarlarını okumak dünyanın en boş işi))

  Mesele açık ara para yahuu neyine ısrar ediyorsun Gökhan sizi çok mu sevdi yanı iddian bu mu))

  fener 2yil sonra emre belezogluna yaptığını yapıp sutlayacakti Gökhan bunu gördü rotayı 10mlkyon çevirdi))) 2yikda 5milyonu kim kime veriyor.

  Dediğin gibi Şenol güneş ile başarılı olur ama ufak takımlara karşı))) Avrupada Beşiktaş bu defans yapısıyla uafeya katılamaz bile))) size Gökhan ile mutluluklar)))

 • Fenerli yazarların yarısı azize düşmandır. Ve genelde bu yazarların bilgi Kaynagi futbolcular olduğu için azize sallamak bedava. Spor yazarlarını okumak dünyanın en boş işi))

  Mesele açık ara para yahuu neyine ısrar ediyorsun Gökhan sizi çok mu sevdi yanı iddian bu mu))

  fener 2yil sonra emre belezogluna yaptığını yapıp sutlayacakti Gökhan bunu gördü rotayı 10mlkyon çevirdi))) 2yikda 5milyonu kim kime veriyor.

  Dediğin gibi Şenol güneş ile başarılı olur ama ufak takımlara karşı))) Avrupada Beşiktaş bu defans yapısıyla uafeya katılamaz bile))) size Gökhan ile mutluluklar)))

  Boş demagoji yapma, ben seninle belgeli konuşuyorum. Senin de bilgin belgen varsa ortaya koy.

  5 Haziran'da Ülker Sports Arena'da düzenlenen Fenerbahçe Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu'nda Başkan Aziz Yıldırım, Gökhan Gönül hakkında şu rakamları paylaştı.

  2 milyon 250 bin Euro garanti para + 20 bin Euro da maç başı ücreti.

  Lig, UEFA ve Türkiye Kupası'nda ortalama 40 maç oynasa 800 bin Euro.

  Toplam alacak olduğu para 3.050 milyon Euro olacaktı.

  Peki Beşiktaş Gökhan'a kaç para ödeme yapacak?


  İşte Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı açıklama:


  Gökhan Gönül ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre oyuncuya;

  -2016-2017 sezonunda 1.750.000 Avro,

  -2017-2018 sezonunda 1.750.000 Avro,

  -2018-2019 sezonunda 1.700.000 Avro,

  -2019-2020 sezonunda 1.650.000 Avro garanti ücreti ödenecektir.

  Ayrıca oyuncuya görev aldığı müsabakalarda puan başı 4.000 Avro ödenecektir.

  NOT: Puan başına 4 bin Euro beraberlik halinde demek yani. Galibiyet başına ise 12 bin Euro alacak. Maç kazanamazsak hiç alamayacak.

  Fenerbahçe'de ise, takım kazansa da kaybetse de 20 bin Euro'yu kapıyordu.

  Geçen yıl ligde 25 galibiyet 4 beraberlik almışız. Beck'i kesip tüm maçlarda Gökhan'ın oynayacağını düşünelim. 316 bin Euro yapar. Avrupa'dan da 2 galibiyet 2 beraberlik alsak 30 toplam da 346 bin Euro.

  Garanti 1.750 + maç başılarda 346 bin Euro  = 2.121 milyon Euro yapar.

  Şimdi rakamlar bu kadar açık ve net iken hala kıvırtmaya çalışacaksan bu saatden sonra hiçbir dediğine inanmam, gözümde yalancı bir insandan farkın kalmaz.

  Dediğim gibi elinde bilgin belgen varsa yaz. Yoksa boş laf yapma.

 • Fenerli yazarların yarısı azize düşmandır. Ve genelde bu yazarların bilgi Kaynagi futbolcular olduğu için azize sallamak bedava. Spor yazarlarını okumak dünyanın en boş işi))

  Mesele açık ara para yahuu neyine ısrar ediyorsun Gökhan sizi çok mu sevdi yanı iddian bu mu))

  fener 2yil sonra emre belezogluna yaptığını yapıp sutlayacakti Gökhan bunu gördü rotayı 10mlkyon çevirdi))) 2yikda 5milyonu kim kime veriyor.

  Dediğin gibi Şenol güneş ile başarılı olur ama ufak takımlara karşı))) Avrupada Beşiktaş bu defans yapısıyla uafeya katılamaz bile))) size Gökhan ile mutluluklar)))

  Defans Hattı Önceki Sezonki Gibi Olmuyacak . Gökhan Töre Satılmazssa Muhtemelen Kalede Boyko(Tolga) Gökhan Gönül Subotic Rhodolfo Aleksandar Kolarov 

  Eğerki Gökhan Töre Satılırsa Bir KANAT Oyuncusu , Bir İlk 11 için sağlam stoper ve bir kaleci daha alınacak . Yani Sen Kafanı Yorma .

 • Son iki sezon 54 maç 5 asist, çok daha iyisini bulabiliriz ki bulduk da, inşallah van Der Wiel transferi yatmaz. Şenol Güneş performansını arttırır diye düşünen olursa da katılmıyorum daha çok genç oyuncular üzerinde etkili Şenol Güneş. Gökhan Fener'deki son iki sezonunda olduğu gibi 5 maç iyi oynar kalan maçlar yatar.

  Yanlış Düşünüyorsun Önümüzde Örnekler Var .

  Mario Gomez Kendisi zaten yıldız oyuncu ama sönmüş yıldız oyuncuydu BİZE GELDİ Şenol Hocanın Ellerinde tekrar parladı. Çok Genç Bir Oyuncu Mu ? HAYIR 30 Yaşında Şuan

  Dembaba da aynı şekilde.

  ( Geçen Sene Şenol Hoca Yoktu Tabikide ) Ama  Bize Gelen Tekrar Parlıyor

  Ha G.Gönül De Bence en az ından beck ten iydir yani . Milli takımda iyi performans sergilememesinin nedeni bence kafasının dağınık olmasıdır.

  Ayrıca Şunuda anlamıyorum 9 yıl size hizmet etmiş birisi için istediği parayı fener niye vermiyor onu sorgulaması lazım fb taraftarları g.gonulü eleştirmek yerine .

  Yani düşünü 32 yaşında rvp nani diego felan diego özellikle kendisnden fazla maaş alırken 9 yıllık emektarınız a neden fazla görülmüş o para bide böyle düşünmek lazım.

 • Defans Hattı Önceki Sezonki Gibi Olmuyacak . Gökhan Töre Satılmazssa Muhtemelen Kalede Boyko(Tolga) Gökhan Gönül Subotic Rhodolfo Aleksandar Kolarov 

  Eğerki Gökhan Töre Satılırsa Bir KANAT Oyuncusu , Bir İlk 11 için sağlam stoper ve bir kaleci daha alınacak . Yani Sen Kafanı Yorma .

  Defans sadece defans oyuncularıyla yapılmaz. Beşiktaş tek on liberoyla oynuyor mesela senol güneşin bütün takımları bol gol yer. Üstüne bir de Gökhan.. Türkiye liglerinde sorun çıkmaz buyuk takımlarla işini zor olur

 • Defans sadece defans oyuncularıyla yapılmaz. Beşiktaş tek on liberoyla oynuyor mesela senol güneşin bütün takımları bol gol yer. Üstüne bir de Gökhan.. Türkiye liglerinde sorun çıkmaz buyuk takımlarla işini zor olur

  Atiba da gayet iyi yeterli bence biz zaten ne cektiysek bu sezon kaleci ve defans hattından çektik . Avrupada o yüzden elenedik tolganin hataları yüzünden 2 senedir avrupadan eleniyoruz . Türkiye liginde sorun olmaz ama muhtemelen yukarda yazdığım kadroyla avrupadada belli bir mesafe kat ederiz diye dusunuyorum eğer ki o lmassa Yukardaki kadro yanı tolga oldu diyelim kalede ben kaleden kaleye gol bekliyorum veya olmadı adamlar orta açıyor gol yiyor felan tolga olursa eğer bende fanatik Beşiktaşlı olarak Avrupada başarı beklenen. Kalede form tutmuş uyum sağlamis boykoveya ospina şart

 • Atiba da gayet iyi yeterli bence biz zaten ne cektiysek bu sezon kaleci ve defans hattından çektik . Avrupada o yüzden elenedik tolganin hataları yüzünden 2 senedir avrupadan eleniyoruz . Türkiye liginde sorun olmaz ama muhtemelen yukarda yazdığım kadroyla avrupadada belli bir mesafe kat ederiz diye dusunuyorum eğer ki o lmassa Yukardaki kadro yanı tolga oldu diyelim kalede ben kaleden kaleye gol bekliyorum veya olmadı adamlar orta açıyor gol yiyor felan tolga olursa eğer bende fanatik Beşiktaşlı olarak Avrupada başarı beklenen. Kalede form tutmuş uyum sağlamis boykoveya ospina şart

  Defansa o kadar futbolcu geldi gitti düzelmedi sorun oyuncularda yada kalecide değil sorun Şenol güneşin sisteminde zayıf takımlarda sorun çıkmaz zaten kaleye zor geliyorlar hafif dişili takımlar karşında defans dökülür.. Defans da hüzün da birlikte yapılır alexi Aykut hoca bu yüzden yolladı Beşiktaş Gökhan oguzhan q7 ile defans olmaz

  m1 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 • Defansa o kadar futbolcu geldi gitti düzelmedi sorun oyuncularda yada kalecide değil sorun Şenol güneşin sisteminde zayıf takımlarda sorun çıkmaz zaten kaleye zor geliyorlar hafif dişili takımlar karşında defans dökülür.. Defans da hüzün da birlikte yapılır alexi Aykut hoca bu yüzden yolladı Beşiktaş Gökhan oguzhan q7 ile defans olmaz

  m1 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

  Beşiktaş Hücüm Oynuyor Şenol güneş hücüm oynattırıyor . Ben defansif oyunu seviyorum  Zaten de bakalım hayırlısı izleyip görücezz

Bir yorum bırakın