Sinema Sinema Haberleri

‘Geniş Aile: Her Türlü’ Geliyor!

Yazan Aserat

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve fenomen diziden beyazperdeye taşınan ‘Geniş Aile: Yapıştır’ın devam filmi geliyor.

İlk filmin gişede elde ettiği başarının ardından, başrollerinde yine Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın yer alacağı yapımın çekimleri için filmin yönetmeni Ömer Uğur, senaristi Cüneyt İnay ve yapımcısı Ahmet Kayımtu sahnelerin çekileceği mekanlarda incelemelerde bulundu. Girne, Lefkoşa ve Gazi Mağusa’nın yanı sıra Rocks Otel, Girne Çarşısı gibi mekanları da yoğun olarak kullanacak olan yapımın çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

Geniş Aile: Her Türlü’nün yeni sezonda vizyondaki yerini alması bekleniyor.

Post Ratings:
Like
Like x 3

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

7 Yorum

  • ben ilk filmden dizi tadını malesef alamadım çok belden aşşağıya espiriler vardı ayoll geniş ailenin en önemli özelliği diğerleri gibi komediyi belden aşşağıda değil çok yaratıcı mizah yaratıcı replikleri oldukları içindi ama filmde ben yartıcılık göremedim vlla sürekli bir belden aşşağıya vurma çabaları :F

    ayy özellkle zekaiye ne olmuştu öyle ayoll sanki farklı oyuncu gibiydi az göründü ama karakterinden çok uzaktı :F

  • O süper haber ilk filmi izlemiştim çok iyiydi umarım bu filmde İlker Ayrık ve diğer olmayan oyuncularda olursa süper olur bekliyoruz.

Bir yorum bırakın