Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

‘Game of Silence’ ve ‘Heartbeat’ İptal Edildi!

Yazan Aserat

NBC’in yakın zamanda yayın hayatına başlayan iki dizisinden beklenen kötü haberler geldi.

Bir Türk dizisinden uyarlanan (Suskunlar) ilk yabancı yapım olarak dikkat çeken ‘Game of Silence’ ilk bölümde elde ettiği reyting başarısını sonraki bölümlerde devam ettiremediği için 10 bölümlük ilk sezonun ardından iptal edilirken, bir kalp cerrahının yaşadıklarını konu alan ve her hafta ortalama 5.5 milyon izleyiciyi ekran başına çeken ‘Heartbeat’ de yarattığı hayal kırıklığı nedeniyle gelecek sezonda devam etmeyecek.

Böylece bu iki dizi de sezon başından beri iptal edilen ‘Heroes Reborn’, ‘The Player’, ‘Best Time Ever with Neil Patrick Harris’, ‘Truth Be Told’ gibi yapımların arasına adlarını yazdırmış oldu.

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

6 Yorum

  • Game of Silence adına üzüldüm, dizinin orada tutmasını ve iyi bir iş yapmasını çok isterdim açıkçası. 🙁

  • Game of Silence adına üzüldüm, dizinin orada tutmasını ve iyi bir iş yapmasını çok isterdim açıkçası. 🙁

    bende üzüldüm yaaa çok beğenmiştim diziyi ben:(

  • Game Of Silence'ı hiç iyi uyarlayamamışlardı. Bizde heyecanı bol bir aksiyon dizisi iken oradaki kurgu daha dramatikti ve bizdeki hikaye çok derin bir alt yapıyla işlenmişti. Game Of Silence bunu başaramamıştı. Bir de Suskunlar yani ilk bölümü diğer diziler gibi sıkıcı değil hemen hikayeye giren ve heyecanı yukarıya taşıyan bir diziyken uyarlamasında bu eksiklikler çok fazlaydı. Oyunculuklarda da daha önce yorum kısmına yazdığım gibi bizdeki Ecevit'i canlandıran oyuncu dışında diğerlerinin performansı çok sönüktü. Özellikle Sarı'yı Bilal'i oynayan oyuncunun daha renkli bir kişilik ve serseri görünümlü seçilmesini umardım ben…

    Neyse yine de bir Türk dizisinden uyarlandığı için başarılı olmasını isterdim. Sağlık olsun…

  • GoS için 2.sezon planladıklarına dair bi yazı vardı sanki. Ama reytingin böyle kötü gelmeseydi hayata geçerdi heralde. Ben sevindim bitmesine hiç olmamişti. Alsınlar suskunları yayınlasınlar:X

Bir yorum bırakın