TVen İtiraf Ediyoruz 67.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

Ahmed'le İtiraf Ediyoruz Yeni Bölümüyle karşınızda!

1 hafta boyunca bana gelen itiraflar şöyle:

İtiraf 1
Vadikızı ve Gay1inden bildirim gelince boşuna bildirim kutucuğuna bakmaya zaman harcamış gibi hissediyorum :T:
-Anonim-

İtiraf 2
batuhankaralar... Moderatör olamadın, editör kalamadın, üzülmüşsün belli ki. Atlatırsın diyordum ama en son profiline eski editör yazmışsın. İçim parçalandı. =(
-Anonim-

İtiraf 3
MS bitdi.
SOKAK SANATİ İLE DEV TARTIŞMALAR ÇOK YAKINDA! :kiki:
-Anonim-

İtiraf 4
Doğu reyting konusunda birine “camiiye hiç gitmediğin için bilemezsin” şeklinde çok çirkin bir yorum yaptı. Siyasi görüş, düşünce insanların dinini de mi belirliyor? Bu ne ön yargı? Nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsun hayretler içinde kaldım . O kişiden özür dilemelisin bence , kimsenin inancını hor görmek kimsenin haddine değil ...
-Anonim-

İtiraf 5
-Kaldırıldı-

İtiraf 6
Destere döndü, Çiğdem-xemrexxx coşar. Boş mesajlar bir sürü.
-Anonim-

İtiraf 7
Deniz’e asker uğurlaması yapmak istiyorum ve şuan bunu okuyan bilgisayar karşısındaki forum üyelerinin temsilen Deniz için “en büyük asker bizim asker” demesini istiyorum. Tez vakitte gidip sağ sağlim dönersin inşallah seni seviyoruz. :oops:

-mrt-06-

İtiraf 8
Beni beklemedin Yiğit. :T: 1 kez daha kalbimi kırdın. :T Çok ukala bir insansın ve duygusuzsun. Hala sana karşı hislerim var ama elim değil. :T: Lütfen en azından bu gece 01:10da beni bekle yine bu konuda. O 10 dakika da ceza sana :T:
-Anonim-

İtiraf 9
Doğu ban cezası almış. :FYönetime teşekkürlerimi iletiyorum. :F
-Anonim-

İtiraf 10
Thequeer gitdi, forumdaki gay-lgbt mesajları azaldı ve bitecek yakında İnşallah!. :)
-Anonim-

İtiraf 11
Deniz tatlım 2 hafta sonra bir bir öteceğim gerçekleri hadi bakalım ohhhh sen gelene kadar tüm sırlar BAM BAM açıklanacak :)
-Anonim-

İtiraf 12
Benim bildiğim denizz19 forumda mevki ve güç sahibi olmadan duramaz. 5 yıllık forum hayatında admin kararı ile yönetime 2.kez zorunlu ara verdi, fakat yarın bir gün ne olacağını bilemeyiz, bu adam koltuksuz fazla yapamaz. Yönetimde adı geçmezse akşam rahat uyuyamaz. İnanmayın onun emekli halinden mutlu olacağına. Kendisinin olmadığı bir yönetim açlığa sefalete mahkumdur düşüncesinde. :)
-Anonim-

İtiraf 13
Destere’m geldi, ahhhh canım şimdi komik olmak için yine kırk takla atacak :F Hadi anam bekliyoruz 2018 model destereyi :)
-Anonim-

ÇOOOOK ŞAŞIRTACAK İTİRAF AZ SONRA!

İtiraf 14
Forumdash yine cool ve samimi olmayan yorumlarıyla sahalarda.
-Anonim-

İtiraf 15
yatutarsa gerçek kimliğini açıkla da rahat et. :X Kasmaktan yüzün kızardı artık. :X
-Anonim-

İtiraf 16
İtiraf etmeliyim ki sokak sanati’nın farklı bir havası var insan bunu hissediyor konuşurken, gerçekte de böyle cool mu? :A
-Anonim-

İtiraf 17
Yakamoz-Asi neden yönetime döndü hala anlamış değilim. Birisi rica etmiş ve dönmüş, bilmem ne. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 18
Yıl bazında en çok başrol olan Deniz ve Sokak sanati olmuş kendilerini tebrik ediyoruz :))))))
-Anonim-

İtiraf 19
Doğu yine banlandı. Şaşırdık mı? Hayır. :F Geri gelme lütfen.
-Anonim-

İtiraf 20
-Kaldırıldı-

İtiraf 21
mrt-06'nın admin olmasını kabullenemiyorum. Çok değişti..
-Anonim-

İtiraf 22
pompy Mr.At’ın fakesidir, kesin Bilgi yayın.
-Anonim-

İtiraf 23
S.G.A.T. ve XanTier bence sevgili olmalı. Çok tatlı olmaz mıydı? :bhr: 2 uzun boylu, entelektüel, yakışıklı delikanlı. :bhr: Yıldırım ve serhatt gündemden düştü, hadi patlatın bir aşk dedikodusu. :bhr:
-Anonim-

İtiraf 24
MasacRE bana aşık oldu biliyorum ama canım kusura bakma çıktığım biri var. :A
-Anonim-

İtiraf 25
@DarkLegenD i son zamanlarda beğeniyorum. Her yorumunu takip eder oldum...
-Anonim-

İtiraf 26
FAV10 tartışmaları ve başroller :)))
2012
yakup09 / Takas
Vadi - Beren tartışmaları
2013
sokak sanati / Yakamoz-Asi
Tuba - Beren tartışmaları
2014
denizz19 / sürgünüm
Konu açma tartışmaları
2016
denizz19 / sokak sanati
MusicSurvivor tartışmaları

-Anonim-

İtiraf 27
Oyunlarından bıktım, bu tiyatro oyunun çok sıktı.
Kaan'ın arkasından kötü konuşman çok can sıkıcı.
Umut'a oynattığın kötü polis rolü.
Hoş değil, sana oldum kıl!

Suçlarından sıkıldım.
Hem Yiğit'e laf at hem o sana değildi de.
Hem Çiğdem'e ve Harun'a hakaret et, hem mağdur olduğunu söyle.
Hoş değil, sana oldum kıl!

Artık akıllandım, yükseldim tam zamanında.
Tatlım, döndüm ölümden, bunu yaparım sıkça.
Bir listem var, yazar senin adın kırmızıyla.
Bir bakayım, bir daha baktım.

oooo

Bak ne yaptırdın bana!
Bana ne yaptırdığına bak, yaptırdığın şey bu!

Bana kimse güvenmez, bende güvenmem.
Başrolü olacağım kabuslarının ben.
Büyük bir fırtına geliyor.
Hazırlansan iyi olur tatlım!

Bana kimse güvenmez, bende güvenmem.

Artık akıllandım, yükseldim tam zamanında.
Tatlım, döndüm ölümden, bunu yaparım sıkça.
Bir listem var, yazar senin adın kırmızıyla
Bir bakayım, bir daha baktım.

oooooo

Bak ne yaptırdın bana!
Bana ne yaptırdığına bak, yaptırdığın şey bu!

Üzgünüm. Eski iyilik meleği şuan da telefona gelemez.
Niye mi?
Oh! Çünkü herkesin iyiliği için onların maskelerini indiriyor!
-Anonim-

Konuya yorum ve kalp atmayı unutmayın. :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,098
Puanı
1,061
ay bu ne kısmetse olur evine dönmüş forum herkes herkese laf atıyor:F :F :F

@Thequeer in etkinliğinin azalması konusunda bence kendisi @destere ninn fakesiydi, @Çiğdem- in yumuşatıcı etkisiyle yumoşa dönen selin toparlağı gerçek hislerini queer hesabından verdi :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonuncu itirafı yapanın kafasını cidden merak ettim. :A

Onun dışında @denizz19 için yapılan itiraflar üzerine konuşulmayacak kadar saçma olmuş. :)

Bomba gibi bölüm dediğin için azıcık beklentilerimin altında kaldı ama eline sağlık. :D @Ahmed

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu hafta hiç itiraf yapmadım, belirteyim önden. :A

Aşkım madem bana hayransın o kadar geçe niye bekletiyorsun beni? :( Sen saati erkene almadıkça benimle olman mümkün değil, hiç fedakar değilsin...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi'ye bizzat ben rica ettim, yönetim işlerinde profesyonel biri sistemi çok iyi biliyor, hepimizin abisi. Tabii ki aramızda olmasından mutluyuz. :)

İtiraf 17
Yakamoz-Asi neden yönetime döndü hala anlamış değilim. Birisi rica etmiş ve dönmüş, bilmem ne. :kiki:
-Anonim-

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yıllardır saklıyorum ama bir gün ortaya çıkacağı belliydi. Demek ki o gün bugünmüş. Gerçek kimliğimi açıklama vakti geldi: Arkadaşlar ben aslında 48 yaşında bir Katolik heavy metal dinleyicisiyim ve Uruguay'da yaşıyorum.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Son itirafta @sokak sanati ya da şarkı gibi sözler olduğu için @Billy Kane döktürmüş yine :A

3 aydır aynı kesim sürekli birbirlerini övüp kafayı taktıkları kimselere düzenli olarak laf atıyor, karşı taraftan hiç cevap gelmiyor hemen hemen. Bu yüzden düzenli olarak şov yapılıyor aylardır. Benim kimseyle sorunum yok ama bu tek yönlü algı faaliyeti uzun süredir rahatsız etmeye başladı. Kraldan çok kralcılık yapılıyor, hayali cepheler ve savaşlar görülüyor. Fazla Survivor izlemenin zararları, forum bir Survivor olarak görülüyor ve sanal dünyanın ötesine geçip gerçek dünyalarının önüne koyuluyor.

Elbette isteyen istediğini yapar eder ama istemeyenlerin de bu şovlara artık dahil edilmemesi onların en doğal hakkı olmalıdır. @Ahmed Emeğine sağlık. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İtiraf 6'yı yapan kişi bana özelden ulaş, bak gerçekten diyorum seninle muazzam anlaşacağız. :A Sinsi gülüş attığıma bakma ciddi diyorum. :A

İtiraf 25, yani benimle ilgili olan ise, LGBT üyesi değilsen sen de özele gel. :A

Ayrıca son itiraf açık ve net bir şekilde POMPY'nin itirafıdır.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İtiraflar her zamanki gibi iğneleyici olmuş. Bazı itiraflar da tabiri caizse kankaların birbirini pompalaması olmuş. Çaktırmadan birbirlerini övmek için mesaj yazmışlar [emoji4]

@Doğu bizim kardeşimizdir öyle bir iki kişi istedi diye kardeşimizi yedirmeyiz. Adam ceza alacak mesaj yazmışsa cezasını da Ban yiyerek çekiyordur başkaları forumun belirlediği kurallardan daha etkili değil. Onun için o itirafları yapanlar Doğu dan yüz bulamayanlardır.

Eline sağlık @Ahmad .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu hafta hiç itiraf yapmadım, belirteyim önden. :A

Aşkım madem bana hayransın o kadar geçe niye bekletiyorsun beni? :( Sen saati erkene almadıkça benimle olman mümkün değil, hiç fedakar değilsin...
İtiraf 8 net bir şekilde senin. :A Evet, bu konuda ciddiyim. :A Gerçek hayattaki yalnızlığını böyle bastırmaya çalışıyorsun. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İtiraf 1 ne saçma yorum olmuş :F Yau rahatsız o zaman anonim olmasaydı :F onlar yine senin yazılarını beğenecek filan:F

Bana gelen tiraf tşk :X Kim oldugunu değil de senle muhattap oldum mu onu merak ediyorum :X

İtiraf 27 harika olmuş :F Taylor Swift şarkısını çevirisi muhteşem:F:F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
İtiraf 1 ne saçma yorum olmuş :F Yau rahatsız o zaman anonim olmasaydı :F onlar yine senin yazılarını beğenecek filan:F

Bana gelen tiraf tşk :X Kim oldugunu değil de senle muhattap oldum mu onu merak ediyorum :X

İtiraf 27 harika olmuş :F Taylor Swift şarkısını çevirisi muhteşem:F:F

:Fsen yine cevap verdin ben cevap vermeye tenezzül etmiyorum