TVen İtiraf Ediyoruz 65. Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

1 haftalık aranın ardından yeniden karşınızdayım.
İşte 1 hafta boyunca bana gelen itiraflarlar.
Note: Tüm itiraflar denetimden geçmiştir ve bir sorun bulunmamıştır. O yüzden hepsi yayında.

İtiraf 1
sokak sanati son zamanlarda herkesle bi iyi oldu... aaaa hatırladım şimdi MS finale yaklaşıyor. :A
-Anonim-

İtiraf 2
-Kaldırıldı-

İtiraf 3
Forumda bazı hatırlatmalar yapıldı. Kurallar falan ama bu kuralları moderatörler ve Süper Mod.lar uygulamıyor. Çok Taraflı konular açılıyor ve bu forumun konulardaki kalitesini düşürüyor. Örnek verirsek bugün Buğra reyting konusunda Fox Tvde yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizinin resmini koydu ki hiç bir grupta 1. olmamışken. Özellikle Moderatorlerde acayip derecede bir kanal fanlığı var ve bu çok itici. Tamam olabilir ama çok aşırıya kaçıyorlar. Umarım ciddiye alirlar. Özellikle BUGRA ve mrt-06 .
-Anonim-

İtiraf 4
Polat Şaşmaz bir ara fake hesap açıp milleti işletiyor kendine oy falan topluyordu hey gidi günler heyyy...... Yalanları yakalanınca uyarıldı sonra havası söndü sönüş o sönüş, bu da sönmüş hali :kiki:
-Anonim-

İtiraf 5
Kimse ile bir derdim yok forumda gayet iyi geçiniyorum forumun kapanma korkusu , buradakileri kaynaştırmış
-Anonim-

İtiraf 6
S.G.A.T. mrt-06'nın kararına rağmen itirafını konudan paylaştı, amaç şov yapmaktı tabii ki herkesi etiketliyip mrt'nin yokluğunu fırsat bildi... madem bunu gördün itirafı yaptığın kişiye özelden bak bak sen zamanında böyle yazmışsın diyebilirdin amaç ŞOV ŞOV ŞOV !!! S.G.A.T. Yeni şovmenimiz :)
-Anonim-

İtiraf 7
Ellerinde akıllı telefonlar, modern görünümlü ve uzun saçlar. Din üzerinden hamaset yapmaya gelince cami imamı gibi konuşuyorlar. Göründüğünüz gibi olsanıza. :F :F
-Anonim-

İtiraf 8
Hep her konuya çok bilirmiş gibi uzun uzun yazıyorsun, ama bazı durumlarda ne kadar kibirli ve küçük hesaplar yapan birisi olduğunu herkes biliyor. Filozof olmuşsun ama büyümemişsin daha. :)
-Anonim-

İtiraf 9

Yıl 2013 yönetimde yakamoz-asi egemenliği vardı kısa süre sonra mrt-06 ve bully dahil oldular yakamoz çeşitli oyunlarla yönetimden ayrılmak durumunda kaldı daha sonra sokak sanati denizz19 ve sürgünüm ağırlıklı yönetimde oldular sokak sanati düzeni bozuyor iddiasıyla yönetimden çıkarıldı, sürgünüm de yine gizli oyunlara kurban gitti en son favoriliğe düşürüldü, daha sonra gizemli bir nedenden bully yönetimden ayrıldı forumu bıraktı. son yaşanan olayla denizz19 ve yiğitt de gitti.... peki... hikayenin başından beri dokunulmayan kişi kim ? mrt-06 .... forumdaki gizli düzeni görün .
-Anonim-

İtiraf 10
Ahmed ile Thequeer forumun güzel cicili bicili renkleri oldular. Edi ile Büdü gibi :Zgerek sohbetleri gerek birlikte programları foruma büyük renk katıyor . Böyle devam çocuklar :bhr:
-Çiğdem-

İtiraf 11
Musicsurvivor bitse de kendi sokak sanati’miz geri dönse. :Z
-Anonim-

İtiraf 12
XanTier ve Harunn60 çok asil erkekler, size hayranım keşke harem kurabilsem de sizi alsam. :love1:
-Anonim-

İtiraf 13
berkann sende nasıl büyük bir ego var. :eek: Forumda uğraştığın bu egoyu gerçek hayatında uygula. Burada işe yaramaz. :FYukarıda ki egonun büyük olduğunu baştan görünce tipten biraz keseyim diye düşündü. Yoksa hem erkeklere hemde sana aşık olan kızlara o korkunç egonu ve ben farklıyım siz beni anlamıyorsunuz tavrını şiddetle gösterebilirdin.:F
-Anonim-

İtiraf 14
YıldırıM forum için gerekli bir üye, yorumlarıyla renk katıyor. Fakat smiley koymadan yazması onu itici kılıyor, eskiden ne kadar güleryüzlüydü. Umarım eski haline döner.
-Anonim-

İtiraf 15
Parlak Takımı’na ve açtıkları erkek konularına karşı beğenmiyormuşum gibi yorumlar yazıyorum ama ben de bir eşcinselim. Bunun forumda duyulmasını istemediğim için bir süre daha böyle homofobik birisiymişim gibi devam edeceğim...
-Anonim-

İtiraf 16
Beren Saat'i seviyorum.... Meryem Uzerli'yi seviyorum.... forumda dönem dönem hangi ünlü popüler olsa Harun onu seviyor, "ben zaten seviyordum" diyordu... Oysa başlayan hiçbir dizisini izlemedi )))
-Anonim-

İtiraf 17
Biri de çıkıp benim hakkımda içini döksün acaba istemeden birilerini kırıyor muyum?
-Anonim-

İtiraf 18
Batuhankaralar popüler olacam diye diye her daim gündeme gelmek istiyor ama abi olmuyor işte. :F
-Anonim-

İtiraf 19
Takasın KVP takıntısından gına geldi. Habire bir birilerine oyunculuğu yok bilmem ne? En son Beren Saate laf attı reytingi yok abartiliyor diye. Ama KVP'yi hem Aşkı Memnu ile hem Fatmagülün Suçu Ne ile nasıl reytinglerde geçtiğini hatırlamıyor galiba. Hatırlatırız. :A
-Anonim-

İtiraf 20
mrt-06 yalan söylemek ve ortamı kızıştırmak sana yakışmıyor ayıp. :)
-Anonim-

İtiraf 21
Billy Kane iyi ki forumda, o cool hareketleri beni benden alıyor. Yorumları ve kalitesiyle her zaman forumda olması gereken üyelerden biri. :bhr:
-Yiğitt-

İtiraf 22
Çiğdem eğer mod olursa diğer kızlar kıskançlığından ne yapacak bakalım buna denizz19 da dahil, çiğdem'İn yükselişi devam ediyor siz yerinizde sayıp kıskanırken. :)))))
-Anonim-

İtiraf 23
Polat Şaşmaz gibileri foruma nefretlerini kusmaya giriyorlar. Bu ise zayıf bir karakterin kendini savunma mekanizmi.
-Anonim-

İtiraf 24
Biraz eğlenmek isterseniz yatursa ve berkann isimli üyelerimizin profiline uğrayın. Arkadaşlar mizahta level atlamış. ))))) Komik değilsiniz, cool hiç değilsiniz, yapmacıksınız cnm. :)
-Anonim-

İtiraf 25
DANGER İÜ denen kişi LGBT üyeleri hakkında hakaret etmiş. Ben bu kişinin banlanması için bir kampanya başlatmak istiyorum. Oy çoğunluğu çıkarsa banlansın. Madem bizi beğenmiyor o zaman aramızda işi ne?
-YıldırıM-

İtiraf 26
denizz19 her sene bir üyeyi kendine dost yada arkadaş yapmaya çalışıyor.:F Eskiden kavga ettiği takasa ben seni arkadaşım olarak görüyorum demişti. takas ve denizz19 arkadaş olacaklar.:F takas yemedi bu numarayı o ayrı. :F
-Anonim-

İtiraf 27
batuhankaralar itiraflarda dikkat çekmek için herkesten hakkımda itiraf yap diye ricada bulunuyor galiba yaşınız gibi davranın ya :F
-Anonim-

İtiraf 28
Biri beni taklit ediyor. :F
-Anonim-

İtiraf 29

papuleoo iticisi geldi yine neyse ki forum halkından yüz bulamadı. Kimsenin sevmediği bir üye, hatırlarsanız yazın forumdakileri mahkemeye falan veriyordu güleceğim geldi yine :F Kısa sürede gider umarım, sevilmediğin yerde durma. O kadar laf ettiğin yerde de durma
-Anonim-

İtiraf 30
Forumda bir kişi var. Ki bu kişi benimle baya uğraştı. Hatta onu tersledim ve şu anda konuşmuyoruz. Itiraf ediyorum kendisini sevdim az bir şey.:A Forumdan o ayrılırsa falan o zaman adını söylerim burada.Ama pişmanım. :T
-Anonim-

İtiraf 31
xemrexxx menapoza girdi galiba. Eskiden yeni gelin gibi forumda salınıyordu, şimdi ara ki bulasın. :A Ekürü Çiğdem is başında. :A
-Anonim-

İtiraf 32
Keşke vadikızı gibi bi annem olsaydı, gerçekten olacak çocuklarını kıskanıyorum
-Anonim-

İtiraf 33
Geçen gün twitterde Avlu Dizi diye bir arama yaptım. Karşıma Deniz Tural çıktı. Dizi ile ilgili bilgi yazmış.Fotosuna baktım. Bir de üstsüz. :A Fena değilmiş. :A
-Anonim-

İtiraf 34
-Kaldırıldı-

Konuya kalp ve yorum atmayı unutmayın. :oops:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
daha sonra sokak sanati denizz19 ve sürgünüm ağırlıklı yönetimde oldular sokak sanati düzeni bozuyor iddiasıyla yönetimden çıkarıldı, sürgünüm de yine gizli oyunlara kurban gitti en son favoriliğe düşürüldü,

Ruh hastası manyak ben 6 ay foruma ara verdiğim için ve geri dönmeyi düşünmediğim için ozan emekli yaptı. Ne çıkarılması. Ozan ilk döndüğümde istediğim zaman gel dedi ben istemedim. Bilgim yok fikrin var.:kiki:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Beklediğim itiraf gelmiş. :A Bizim Hikaye'yi tüm gruplarda yükseldiği ve hepsinde 2. olup istikrarlı olduğu için eklemiştim. Klişenin dışına çıktım yadırgandı her zaman ki gibi. :A Kanal fanlığımı inkar ettiğim yok zaten ama diğer konularda FOX hakkında yapılan kötü yorumlara olmamış atmam veya hemen savunma mesajları yazmam yakın gördüklerim dışında. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
İtiraf 9'u kim yaptı merak ettim. :D (özelden yazabilirsin aramızda kalır)

Emeğine sağlık @Ahmad :D
Bazı itirafları beğenmedim ama hepsini beğeneceğim diye bir kural yok. ;)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ben de saf saf niye gelmedi diyorum. :F

Bana 3 itiraf gelmiş, genelde itiraf gelmezdi. Ama sanırım aynı kişiye ait gibi bu 3 itiraf. :)
Cidden sen niye yoksun, herlade senin yapdığın bir etiket listesinden copy yapmıştım. :Z Neyse gelecek haftadan yaparım. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraflar şahane :D Özellikle Avlu dizisiyle ilgili itiraf kim merak ettim :F

@Çiğdem- moderatör olursa hiç de üzülmem ya da hasetlenmem yöneticilik benim için hiçbir zaman ekstra bir dikkat çekici bir şey değildi kaldı ki bu durumun Çiğdem'e de yararı olmayacak kendi de görecek. Olursa da sevinirim benim bir problemim Yok kendisiyle üzgünüm itirafçı :D

Dosi demek istemişsin sanırım o itirafta evet benim dostumdur o. Dost dediğin senelere aylara günlere hatta saatlere bakmaz. Senin yapamadığını Dosi yapmış demek ki. Benim derdimi her zaman dinleyenlerden halimi hatırımı soranlardan biridir o yüzden evet çok iyi bir dost ve sen bu dostluğu gördükçe çatlayacaksın :A

Sanırım başka da Yok benle ilgili :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Ay hangi cahal yapti bu itirafi erkekler andropoza girer bi kere.sd

Ay neyse @mrt-06 oyunlari eline yüzüne bulaştirmisin masken düştü iyice:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
İtiraflar şahane :D Özellikle Avlu dizisiyle ilgili itiraf kim merak ettim :F

@Çiğdem- moderatör olursa hiç de üzülmem ya da hasetlenmem yöneticilik benim için hiçbir zaman ekstra bir dikkat çekici bir şey değildi kaldı ki bu durumun Çiğdem'e de yararı olmayacak kendi de görecek. Olursa da sevinirim benim bir problemim Yok kendisiyle üzgünüm itirafçı :D

Dosi demek istemişsin sanırım o itirafta evet benim dostumdur o. Dost dediğin senelere aylara günlere hatta saatlere bakmaz. Senin yapamadığını Dosi yapmış demek ki. Benim derdimi her zaman dinleyenlerden halimi hatırımı soranlardan biridir o yüzden evet çok iyi bir dost ve sen bu dostluğu gördükçe çatlayacaksın :A

Sanırım başka da Yok benle ilgili :A
Ayol sende sapik kemal tipi var senin neyine entrigan nazan olmak böyle yüzüne bulastirirsin iste:A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
:F Önce Abla şimdi anne gidiyoruz bakalım itiraf 32 güldürdün valla sağolasın :F @Çiğdem- itirafına katılıyorum @Thequeer bebeğim ve @Ahmed ezizim iyiki forumda varlar iyikii süpersiniz canlarr:love1:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 2 - @denizz19 senden bahsediyor buradaki kişi bence. :F
İtiraf 3 - Buğra'nın kötü amaçla öyle bir şey yapmayacağından eminim, kanal fanlığıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Yıldırım senin yaptığın net kardeş zaten, adını da yazsaymışsın. :bhr: :A
İtiraf 9 - Forumda gizli dolaplar dönüyor zaten, paralel forum kurmaya çalışanları affetmeyeceğiz. :A @Yakamoz-Asi @mrt-06
İtiraf 10 - İyi ki buradalar dediğin gibi Çiko, Ahmed'in de aktif olmasına çok seviniyorum. Thequeer de iyi ki gelmiş aramıza. :Z
İtiraf 14 - Katılıyorum, Yıldırım sevdiğimiz bir üye. Geçenlerde aynı şeyi ben de yazmıştım. :)
İtiraf 25 - Böyle saygısız insanların forumumuzda olması üzücü, keşke gitseler..

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
@Çiğdem- ya sen nasıl bir minnoşsun ? Yiyiyim mi seni ? Çok teşekkür ederiz canım benim asıl renk katan sensin :love1:

İtiraf 15
Parlak Takımı’na ve açtıkları erkek konularına karşı beğenmiyormuşum gibi yorumlar yazıyorum ama ben de bir eşcinselim. Bunun forumda duyulmasını istemediğim için bir süre daha böyle homofobik birisiymişim gibi devam edeceğim...

Her zaman söylüyorum gün gelecek eşcinsel olan herkes 1 er 1 er dökülecek :A Bence @MasacRE- tabi @S.G.A.T. da olabilir :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İtiraf 22 :FKomiksin arkadaşım komik ben ne diye Çiğdemi kıskanacam tanımadığın insanlar hakkında yorum yaparken biraz düşünerek yorum yap istersen beni tanımadığını kastediyorum başka birşey anlamada

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraf 2 - @denizz19 senden bahsediyor buradaki kişi bence. :F
İtiraf 3 - Buğra'nın kötü amaçla öyle bir şey yapmayacağından eminim, kanal fanlığıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Yıldırım senin yaptığın net kardeş zaten, adını da yazsaymışsın. :bhr: :A
İtiraf 9 - Forumda gizli dolaplar dönüyor zaten, paralel forum kurmaya çalışanları affetmeyeceğiz. :A @Yakamoz-Asi @mrt-06
İtiraf 10 - İyi ki buradalar dediğin gibi Çiko, Ahmed'in de aktif olmasına çok seviniyorum. Thequeer de iyi ki gelmiş aramıza. :Z
İtiraf 14 - Katılıyorum, Yıldırım sevdiğimiz bir üye. Geçenlerde aynı şeyi ben de yazmıştım. :)
İtiraf 25 - Böyle saygısız insanların forumumuzda olması üzücü, keşke gitseler..
Ben bile olsam ben hala popülerim kanka ama :A baksana 3 tane itiraf var :F