TVen İtiraf Ediyoruz 61.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-10-07 at 20.22.54.jpeg

İtiraf Ediyoruz yepyeni bölümü ile karşınızda.
Şimdi ise 1 hafta boyunca bana gelen itirafları görelim.

İtiraf 1
Çiğdem forum için çok fazla uğraşıyor. Hakkı ödenmez. Neden yönetici değil anlayamıyorum. Direkt süper mod bile olabilir. Becerisi de yeterli. Hiç kavga falan ettiği de yok.
-S.G.A.T.-

İtiraf 2
-Kaldırıldı-

İtiraf 3

RüzgarGülünü bi ben sevmiyorum sanıyordum maşallah varmış bir sürü. Kendisine çeki düzen vereceğini umuyorum artık.
-Anonim-

İtiraf 4

Çiğdem'in sabrını anlayamıyorum gerçekten. Sırf sesi çıkmıyor diye bazıları sürekli laf sokma çabasında, kıskançlık havasında. Gülerek izliyoruz..
-Yiğitt-

İtiraf 5

Hüzünlü bir ruh, insanı mikroptan daha hızlı öldürür.
Bu söz ponçiğim yatutarsa'ya gelsin.:X
-Anonim-

İtiraf 6

Eskiden forumumuz daha eğlenceliydi,son zaman da giderek ciddiyet tozu artmaya başladı.Bu da iyi bir şey değil,xemrexxx in pasifliğide etkin rol oynuyor,artık eskisi gibi bir silkelenip kendine gelme vakti bence geldi.destere de foruma artık bir an önce gelmeli,tekrar o eğlence moduna geri dönmeliyiz.Burasının diğer forumlar dan ayrıcan en büyük özelliği oydu.Ve tabiki de aile ortamı gibi olmamız onu hala koruyoruz şükür :bhr:
-Çiğdem-

İtiraf 7

Rüzgar Hanım rolün bitti, bakalım şimdi ne olacaksın ama bence daha fazla dikkat çekmeye çalışma sahneden inebilirsin.
-Anonim-

İtiraf 8

Çiğdem- kesinlikle yapmacık gelmiyor bana, kendisi sevdiğim bir üye. Ama oylamalarda objektif davranmadığını kimse inkar edemez herhalde. :)
-Anonim-

İtiraf 9

Sokak sanatinin Atacana attığı iftira büyük terbiyesizlik olmuş. Kendisinin ne kadar kötü niyetli bir insan olduğunu gördük böylece
-Anonim-

İtiraf 10

Deniz herkese hakaret edip duruyor bir sınırı yok mu yönetim neden susuyor bu üye için. Sürekli bu adam arkadaşlarının onlar için değerli olduğunu ve kendisine haksızlık yapıldığı söylüyor. Geçen hafta beni çok şaşırttı. Birisine haksız yere ceza veriyor birisine sen hak ettin o kavgaları diyor. Birisine laf atıp sonra sana değildi diyor, diğerine ise sevmediği halde yarışmasında yarışıp birde üstüne laf atıyor.
Gerçekten merek ediyorum kendinin masum olduğunu tüm kötülüklerin sana yapıldığını mı düşünüyorsun yoksa bilgisayar başında üyelere hakaret yağdırırken kahkahalara mı boğuluyorsun. Bana 2.seçenek daha yakın geldi.
-Anonim-

TANITIM
@Thequeer ve @Ahmed 'in sunumuyla muhteşem bir format Dedikodu Gecesi 10 Ekim Salı Yayında.
https://fav10.net/forum/threads/dedikodu-gecesi-tanıtım.272117/

İtiraf 11
Geçen hafta yaşananları görünce bazı üyelerin ne kadar ileri görüşlü olduğunu anladım. Deniz için en favori üye için böyle iyi dediler, inanmadık. Meğerse onun içinmiş. ondan önceki hafta yapılan itirafları umursamayan Deniz bu hafta herkesle tartıştı herkese ateş püskürdü. Kinini kustu, bundan kimseye hayır gelmez. Çiğdem'in de üzerine oynuyor, gerçekten şaşırtıcı bir isim. Onunla anca Yiğit ve sokak sanatı baş eder. Umarım askerlik dönüşü bir daha foruma dönmez ve buranın aile ortamını bozmaz
-Anonim-

İtiraf 12
-Kaldırıldı-

İtiraf 13

RüzgarGülü itirafları önce dikkate alarak "Gidiyorum, Ozan zaten kapatıyor" moduna sonra "Gidip biraz ağlayayım, umrumda değilsiniz" moduna girdi. Dik dur yiğidim, ne olduğun belli olsun. Forum yıllarca olduğu yerde kaldı, kalacak. Sen istediğin zaman gidebilirsin, memnun oluruz.
-Anonim-

İtiraf 14

Son bir kaç senedir forumda hangi kavgalara baksam üyelerle kavga yaşayıp sonunda da sorunlara merhem olacak bir Deniz var. Nerede bir ara bulucu gerekse, nerede bir "sen sus" tehditleri yapılması gerekiyorsa sürekli denizin ismi geçiyor. Hayır koskoca forumda başka üye mi kalmadı?
-Anonim-

İtiraf 15

Yıldırım'ın tavırları iyice itici olmaya başladı. Anladık eşcinselsin ama bunu bel altı şakalarınla sürekli dile getirmen mide bulandırıyor artık.
-Anonim-

İtiraf 16
-Kaldırıldı-

İtiraf 17

Forumdakileri toplayıp bir dizi çekseler reyting rekorları kırar. :F
-Anonim-

İtiraf 18

sokak sanati Musicsurvivorda hangi ismi seçse tutuyor. Hayret. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 19

Uzun zamandır itiraf yapmıyordum birkaç birşey de ben yazayım. İlk günden bu güne bu platform bende çok fazla anlam kazanmaya başladı. Başlarda hiç ısınamadığım bu ortamdan şimdileri koparmıyorum ne kadar yoğun olsamda en az birkaç kez bakıyorum. Bunda emeği olan başta Ahmed, Atacan, Çiğdem ve diğerine çok teşekkür ederim. Umarım hep böyle devam eder :)
-Thequeer-

İtiraf 20
-Kaldırıldı-

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
tövbe kız @Çiğdem- süper mod olursa yandık :(

@YıldırıM kulumuzu uyarmıştık devam ederse kendisini çuvala koyup boğaza atarız:A

itiraf 12 kahkaha attırdı :F :F :F
@denizz19 a zamanında demiştik bu ka ağır total diziler izleme diye. o dizileri izleye izleye o dizilerdeki kavgacı teyzelere döndün:A

@sokak sanati hakkında bilmediğimiz bir şey söylenmemiş :)))

@RüzgarGülü ve @Dosi hakkındaki itiraflara katılmıyorum hele rüzgargülü kendi halinde bir üye , dosiyi bilemem dişi üyeler fettan çıkabiliyor:A

ayol ben yazacağımı yazmışım 150 bin olmuşum yeterli bence zaten ikinci dönem yüksek lisansa da başlıyorum beni arasanız da zor bulursunuz:F

son itirafı okuyan biri özet geçsin plizz.ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Durağan bir bölüm olmuş. :D

İtiraf 1 - Çiğdem çok çalışıyor, kısa sürede yönetimde görmeyi isterim kendisini. :bhr:
İtiraf 2 - Kaan ve bu durumun ne alakası var anlayamadım? Kaan başka şeyler yüzünden gitti, forumla alakası yok.

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Dedikodu gecesinin tüm malzemelerini buradan mı alsak :F Üşenmemiş haritada yazmış bide Allahım ne büyük işsizlik :D
Madem bu kadar yazılmış çizilmiş bende birkaç birşey söyleyeyim. Dosi kim tanımam bilmem ama madem cevap vermiyor nedir bu ısrarınız ?
Çiğdem benim şimdiye kadar en tatlış bulduğum üyelerden biri. Kız sadece eğlencesine bakıyor. Olması gerektiği gibi olması gereken yerde. Nedir bu kızdan istenilen ? Denizle bir sorunları varda ben mi göremiyorum ? Gayet konuşuyorlar.
Yine herkes atmış tutmuş benim anlamadığım sürekli konular aynı, kişiler aynı olaylar aynı ama hala ısrarla aynı şeyler yazılıp çiziliyor. Tavsiye isteniyorsa;
Herkes kendi işine baksın bu platformu da +9 Dallas itemine çevirmekten vazgeçin.

Ellerine sağlık bebeğim @Ahmed :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu hafta itiraflarda etkim sönmüş bence ya beğenmedim :( Keyifle okuyamadım maalesef @Ahmed emeğine sağlık :D

Birkaç itiraf anonim dahi olsa kimlerin yaptığını anlayabiliyorum gibi :A Ya da tahmin ediyorum diyelim :D

İtiraf 2 Dosi yüzünden nefret edilen üye haline gelmedim ben nefret eden kişi çıkıp adam gibi söyler zaten ki sanırım @sokak sanati dışında görmedim o da nefretten ziyade sevmediğini dile getiriyor zaten :D

İtiraf 10 kim yaptı bilmiyorum gerçi bu iftira olmuş daha çok ama hadi neyse :D Bir tane hakaret ettiğim mesajı çıkar getir bakalım algı yaratmak kolay ;)

İtiraf 11 hala favori üye konusuna tıkanmış kalmışsın bence sen çok hızlı bir elenme süreci yaşamışsın kendi düşüncelerini benim üzerimden anlatıyorsun :F

İtiraf 14 iyi bir şey mi dedi kötü mü anlayamadım biri açıklarsa :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İtiraf 15 için söylüyorum. Bunu ben im yüzüme karşı soylemeni tavsiye ederim. Düzgün bir şekilde uyarirsan eğer yanlışım varsa düzeltirim. Bir de kardeşim normal davranıyorum nerede o eski Yıldırım diyorlar. Laylaylom davranıyorum laf sokuyorlar. Bir karar verin be.
O arkadas da karı gibi laf yapacağına karşıma çıkıp söylesin. Gerçi 1 2 kişiden supheleniyorum. Eğer karşıma çıkmazsa karaktersiz biri olduğunu düşünücem.

Forumda Neler Oluyor burdan öğrendim. O 15. İtirafı yapan kişinin de yediği naneler buradadır. Cesaretin varsa karşıma çık. Bir de benden yarışma için oy toplayan biri isen karaktersizin tekisindir.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dedikodu gecesinin tüm malzemelerini buradan mı alsak :F Üşenmemiş haritada yazmış bide Allahım ne büyük işsizlik :D
Madem bu kadar yazılmış çizilmiş bende birkaç birşey söyleyeyim. Dosi kim tanımam bilmem ama madem cevap vermiyor nedir bu ısrarınız ?
Çiğdem benim şimdiye kadar en tatlış bulduğum üyelerden biri. Kız sadece eğlencesine bakıyor. Olması gerektiği gibi olması gereken yerde. Nedir bu kızdan istenilen ? Denizle bir sorunları varda ben mi göremiyorum ? Gayet konuşuyorlar.
Yine herkes atmış tutmuş benim anlamadığım sürekli konular aynı, kişiler aynı olaylar aynı ama hala ısrarla aynı şeyler yazılıp çiziliyor. Tavsiye isteniyorsa;
Herkes kendi işine baksın bu platformu da +9 Dallas itemine çevirmekten vazgeçin.

Ellerine sağlık bebeğim @Ahmed :bhr:
İşte bunu anlamak istemiyor onu kim yapıyorsa eskiden birkaç sorun yaşamıştım Çiğdem ile ama o eskide kaldı şimdilerde hiçbir problem yaşamıyorum kendi yüzü de burada varsa söyleyebilir zaten :D Hayır ben Çiğdem'e zaten sürekli saf kız diye itham ederim ya da ona benzer şeyler bu kız bile dert etmiyorken bu itirafı yapana Ne demeli :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
İşte bunu anlamak istemiyor onu kim yapıyorsa eskiden birkaç sorun yaşamıştım Çiğdem ile ama o eskide kaldı şimdilerde hiçbir problem yaşamıyorum kendi yüzü de burada varsa söyleyebilir zaten :D Hayır ben Çiğdem'e zaten sürekli saf kız diye itham ederim ya da ona benzer şeyler bu kız bile dert etmiyorken bu itirafı yapana Ne demeli :A
Hayır sürekli aynı tür itiraf geliyor bu konuda bende diyorum acaba ne sorunları var bakıyorum gayet konuşuyorsunuz, garip :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Upppsss son itiraf kaç sayfa öyle.:F

1.si Atacan'ın algısı ile o itirafın benim yaptığıma inanan zalim sen git kumda oyna o itirafı ben yaptım demedim hiç bir zaman. nrt-06 öyle dedi eminim dedi. Sende inandın. Velevki ben yaptım kötü niyetli değil herkesle iyi geçinmeye çalışan birinin iyi yüzünü göstermek istemişimdir bak ne kadar iyi diye.:))) Hem o itirafın haksız olduğunu nereden çıkarttın. Yönetici adam bu ya değiştirdiyse o itirafta 6 dakika boyunca 1 oy görünüyor oylama ama kendini savunurken 2-3 dakika yazdı. Ben gördüğüme inanırım. Kendisinin herkesle iyi geçinmeye çalışan ama içinden kötü düşünen biri olduğunu düşünüyorum. Neyse arkamdan konuşmayın demişti o kişi ile yan yana kullanmayın bizde konuşmayalım.;)

İtiraf 10'a imza atarım. Adam bir bayana kart dedi bize ucube şeytan dedi ama silinmedi bile mesajı. Hep kollandı ama bu kartel dediğim gibi ya bitecek ya bitecek.;)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Durağan bir bölüm olmuş. :D

İtiraf 1 - Çiğdem çok çalışıyor, kısa sürede yönetimde görmeyi isterim kendisini. :bhr:
İtiraf 2 - Kaan ve bu durumun ne alakası var anlayamadım? Kaan başka şeyler yüzünden gitti, forumla alakası yok.

Madem her şey ortada niye ortada kanıttan başka her şey var insan merak ediyor :D

Senin de çok iyi bildiğin üzere, Masumiyet Karinesi : "Kişinin suçluluğu ispat edilene kadar suçsuzdur. Masumluk karinesi; sanığın suçlu olduğunu ispat etmektir, onun aynı zamanda masum olduğunu isbat gayesi yoktur." ilkesinden hareket eder. Eğer ortada kanıt yoksa ve kanıt varmış gibi "oldu bitti" diye konuşuluyorsa buna karşı iki çift itiraz edecek kişiler daima olacaktır.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
tövbe kız @Çiğdem- süper mod olursa yandık :(

@YıldırıM kulumuzu uyarmıştık devam ederse kendisini çuvala koyup boğaza atarız:A

itiraf 12 kahkaha attırdı :F :F :F
@denizz19 a zamanında demiştik bu ka ağır total diziler izleme diye. o dizileri izleye izleye o dizilerdeki kavgacı teyzelere döndün:A

@sokak sanati hakkında bilmediğimiz bir şey söylenmemiş :)))

@RüzgarGülü ve @Dosi hakkındaki itiraflara katılmıyorum hele rüzgargülü kendi halinde bir üye , dosiyi bilemem dişi üyeler fettan çıkabiliyor:A

ayol ben yazacağımı yazmışım 150 bin olmuşum yeterli bence zaten ikinci dönem yüksek lisansa da başlıyorum beni arasanız da zor bulursunuz:F

son itirafı okuyan biri özet geçsin plizz.ss
:A Benim gibi iyi bir insana bir sürü itiraf geliyor cıks cıks :A

Hayır sürekli aynı tür itiraf geliyor bu konuda bende diyorum acaba ne sorunları var bakıyorum gayet konuşuyorsunuz, garip :A
Üzerimden prim yapıyorlar diyeceğim de anonim yapıyorlar yani o yüzden hiç heyecanı kalmıyor ki gazabımdan korkuyorlar sanırım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birileri Gülben Ergen'i oldu forumun. Yapmadığı iş kalmadı ama konuşulunca ya mikrofonumuzu alma yoluna giriyor yada ben iyi biriyim susma hakkımı kullanıyorum rolleri. Bu rollerde Gülben reis ile yarışır.:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061

1.si Atacan'ın algısı ile o itirafın benim yaptığıma inanan zalim sen git kumda oyna o itirafı ben yaptım demedim hiç bir zaman. nrt-06 öyle dedi eminim dedi. Sende inandın. Velevki ben yaptım kötü niyetli değil herkesle iyi geçinmeye çalışan birinin iyi yüzünü göstermek istemişimdir bak ne kadar iyi diye.:))) Hem o itirafın haksız olduğunu nereden çıkarttın. Yönetici adam bu ya değiştirdiyse o itirafta 6 dakika boyunca 1 oy görünüyor oylama ama kendini savunurken 2-3 dakika yazdı. Ben gördüğüme inanırım. Kendisinin herkesle iyi geçinmeye çalışan ama içinden kötü düşünen biri olduğunu düşünüyorum. Neyse arkamdan konuşmayın demişti o kişi ile yan yana kullanmayın bizde konuşmayalım.;)

İtiraf 10'a imza atarım. Adam bir bayana kart dedi bize ucube şeytan dedi ama silinmedi bile mesajı. Hep kollandı ama bu kartel dediğim gibi ya bitecek ya bitecek.;)
:A Benim gibi iyi bir insana bir sürü itiraf geliyor cıks cıks :A

Üzerimden prim yapıyorlar diyeceğim de anonim yapıyorlar yani o yüzden hiç heyecanı kalmıyor ki gazabımdan korkuyorlar sanırım :A
denizin söylediklerine imzamı atarım :A (ortalık kızışsın kavgaç ıksın koriş gibi dramaya bayılıyoruz biz dimi @Çiğdem- :A )

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Ucube şeytan mı :F bir yaşıma daha girdim :A