NOW Zuhal Topal'la Sofrada - Program Yorumları

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

CornyHotErmine-small.gif

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeter teyzeye helal olsun, ben 10 verir diye bekliyordum ama 9 verdi. Kendi gelinine yapılan haksızlık ve kendisinin kazamayacağından bunu yaptığını düşünüyorum. Hayriye ve gelini kazanamsın da kim kazanırsa kazansın...

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Dün zuhal topal ilk defa 3 reytingi geçmiş. 3,13 rtg almış total'de, esra'nın hemen dibinde. Diğer gruplarda zaten onu geçiyor rahatça. Onur'u da geçmiş iki grupta.
Abc'de 2,96 rtg ab'de 2,27 rtg maşallah süper :clapping:
Ama bu hafta sanırım 10 haftadır en güzel haftaydı. Hem başka bir şehre gittler Adana'ya yöresel lezzetler ilgi çekti hem de yarışmacılar çok iyiydi, Yeter teyzeye bayıldım 9 verdi birinciyi belirledi müthiş bir bölümdü dün hafta finali :bhr:

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Dün Zuhal Topal ilk defa 4 reytingi geçmiş abc'de.
Artık esra erol'u rahatlıkla geçiyor genelde, yemekteyiz'i söylemiyorum bile.
Hatta salı günü ab'de Müge Anlı'yı da geçip en çok izlenen gündüz işi oldu, tebrikler :clapping::clapping::clapping:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Valla program sarmaya başladı kurgusu oturdu. Yemekteyiz yerine bunu açıyorsam başardı Zuhal. :A

Bugün ne oldu diye bu konuya mı yöneldi vatandaşlarımız? :A

:ZOhh çok iyi olmuş bütün hafta kimseyi beğenmemişti hanımefendi:A

Haftanın finali hem reytingde hem de sosyal medyada hep üstte oluyor :Z

Adana Köprü Başı çalıyor. :Z Aile Arasında'yı izleyesim geldi bak yarın. :A @Aserat

Dün Zuhal Topal ilk defa 4 reytingi geçmiş abc'de.
Artık esra erol'u rahatlıkla geçiyor genelde, yemekteyiz'i söylemiyorum bile.
Hatta salı günü ab'de Müge Anlı'yı da geçip en çok izlenen gündüz işi oldu, tebrikler :clapping::clapping::clapping:

Aşçıyım diyen kaynana belge olarak kantin işletmeciliği belgesini getirmiş. :F
size iş buldum :A @Dosi @cookies @ozmoturk @DarkLegenD @MasacRE- @Harunnn60 @Aserat @Yiğitt @kerem @Çiğdem- @destere @Billy Kane @Maskeli Fedai @dreamy @turkuazz

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün yarışan gelin ve kayınvalide'ye Zuhal'in 8 vereceğini düşünmüştüm, yanıldım. :tearsofjoy: Keşke onlar kazansaydı, kazanan kişiyi de zaten hiç sevmiedim. Röportaj da "Masada kirli bardar aradaım, ama Allah için bulamadım" demek ne ya, nerden bulurlar ki öyle salakları.