Zuhal Topal Gerçekleri

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Adam yalanın içinde olacak ve bilmeyecek. Hem kendisi söylüyor böyle oldu, şöyle yalan hepsi diye. Bildiği sırada niye ortaya çıkıp söylemedi?

İşin reyting yanı var ona birşey demiyorum, Hanife ve Umut'u da barıştırdılar geri ayrıldılar falan tabi saçmalıklarla doldu. Sevgi ve Birkan ne yüzle çıkıyor onu hala anlamıyorum.

Programdayken konuşmuyorlardı, kovuldular hemen öttüler. Aman ne gerçekçi. :)
Programda bu Ahmetin herşeyi bildiğini sanmıyorum tabi bazı seyleri az çok biliyordur çaya çıkarma mrvzusu vs vs Ahmet hiç yemeğe çıkarmadı taliplerini vs vs

Ahmet olayların bu kadar ileri gideceğini düşünmemiştir

aa ben programda hiç izlemedim bu adamı evlilik programı izlemiyorum ama bu videoda kafasında tahtası eksik havası var bence dobralık değil bu ciddi şekilde piskolojik rahatsızlığı var tedavi görmesi lazım :F
Ruh hastası değil yahu sinirlenmiş hali işte yoksa adam dogrulari söylüyor

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
evlilik progrmlamlarının iyisi yok zaten hepsi rezil mal pazarı olarak görüyorum ben evlilik programlarını daha nasıl kötüleyebilirim bana örnek amaçlı bu büyük baş video çekmiş şunun tipine şunun hareketlerine şunun konuşmalarına bakın tam bir büyük baş mal pazarından kaçmış :F :F :F biz zaten biliyoruz evlilik pormgrmlrının ne halde olduğunu ylnız bu herifin hiçbir sözüne bakmam piskolojik sorunları olduğu kesin zuhal eğer bunu kovduysa yaptığı en hyırlı şey olabilir şuna bakın yaa tövbe estafarullah gitsin tedavi görsün bence ciddiyim o esr eroldakı kadınıda alıp gidip birz yatsınlar bu yaz tatilinde utnmadan insan içine çıkıyorlar b irde akıl veriyorlar ne güne kaldık ortalık deliden geçilmiyor bunun sözüne bakılırmı tövbe yarabbi :F
Kalbinin temizliliğimi yoksa şom ağızlılığın mı bilmiyorum dün akşam genelev gibi bişey demiştin Kısmetse olur sayfasında:F @Yiğitt bana başka haber linki atınca karşıma bu haber cıktı yanda:F Okuyun hatta konuya resmi ekle @vadikızı :F

http://www.haberler.com/izdivacta-yatak-goruntuleri-cikan-cift-ayrildi-8469334-haberi/?oku=1

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ahmet kendisi programın en aktif kişilerinden birisiydi görende kendisi sessiz sakin sanacak. Sürekli boş boş yorumlar. Yok kavga çıkarmalar. Kaç yaşında adamsın seni kim tehdit edecek? Açıkça söyle işte paraya ihtiyacım var diye.
Madem ortada büyük yanlış var niye sen bu yanlışa ortak oluyorsun? Ne olduda birden açıklama yaptın?

Onun dışında Sevgi ile Birkan'ın uygunsuz fotolarını bende gördüm.:eek: Zaten Birkan'ı yalancıktan ağır abi rolüne kanmamıştım ( bkz : turabi - direk dansı - kısmetse olurda bir çocuk vardı oda dışarıda farklı içeride abi rolündeydi) Zaten böyle ağır abi rolleri ve delikanlıyım ben diyenlere hayatta inanmayacaksın. :F Aksine tam tersi karakterde oluyorlar.:F

Ayrıca onların birlikte olmasında Zuhalin ne suçu var 7/24 onlarla mı olacak. Zuhal doğrudur iyidir demiyorum. izdivaçların hepsi kötü ama sanki zuhal kötü diğerleri iyiymiş gibi yansıtılmasın.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ahmet kendisi programın en aktif kişilerinden birisiydi görende kendisi sessiz sakin sanacak. Sürekli boş boş yorumlar. Yok kavga çıkarmalar. Kaç yaşında adamsın seni kim tehdit edecek? Açıkça söyle işte paraya ihtiyacım var diye.
Madem ortada büyük yanlış var niye sen bu yanlışa ortak oluyorsun? Ne olduda birden açıklama yaptın?

Onun dışında Sevgi ile Birkan'ın uygunsuz fotolarını bende gördüm.:eek: Zaten Birkan'ı yalancıktan ağır abi rolüne kanmamıştım ( bkz : turabi - direk dansı - kısmetse olurda bir çocuk vardı oda dışarıda farklı içeride abi rolündeydi) Zaten böyle ağır abi rolleri ve delikanlıyım ben diyenlere hayatta inanmayacaksın. :F Aksine tam tersi karakterde oluyorlar.:F

Ayrıca onların birlikte olmasında Zuhalin ne suçu var 7/24 onlarla mı olacak. Zuhal doğrudur iyidir demiyorum. izdivaçların hepsi kötü ama sanki zuhal kötü diğerleri iyiymiş gibi yansıtılmasın.
Hadi Ahmeti geçtik Mehmet de aynı açıklamaları var.Bir sürü olay oldu hiçbiri yalanlanmadı bile :)

Turabi ile direk olayının neyi var insanları hatalarıyla ne kadar vurmayı seviyorsunuz :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hadi Ahmeti geçtik Mehmet de aynı açıklamaları var.Bir sürü olay oldu hiçbiri yalanlanmadı bile :)

Turabi ile direk olayının neyi var insanları hatalarıyla ne kadar vurmayı seviyorsunuz :)
Her insan hata yapabilir. Hatasız kul olmaz zaten.
Turabi geçmişinden bahsedebilirdi en azından. Sana birisi ben şöyleyim ben delikanlıyım deyip geçmişinde direk dansı yaptığını öğrensen sende şaşırırsın. Şimdi fanısın diye şaşırmam deme. :D

Ben Zuhal melek demiyorum açıkça kadını piyasadan silmeye çalışıyorlar. Sürekli haberler filan. :) Kadın ne zaman yüksek reytingler aldı o zaman karalama kampanyası başladı. Bu kadın programa ilk başlarken Esra Erol'a başarılar filan bile demişti. Yani bir düşmanlığı yoktu.
İk kıvılcımı Esra Erol attı zaten.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Programda bu Ahmetin herşeyi bildiğini sanmıyorum tabi bazı seyleri az çok biliyordur çaya çıkarma mrvzusu vs vs Ahmet hiç yemeğe çıkarmadı taliplerini vs vs

Ahmet olayların bu kadar ileri gideceğini düşünmemiştir

Ruh hastası değil yahu sinirlenmiş hali işte yoksa adam dogrulari söylüyor
La olum sen işsiz misin bu programı niye izliyon :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Programdan kovulunca utanmadan iftira atmış. Utanmadan bir de geçip burada anlatıyor, her gelin adayına yorum yapan sen değil miydin? Bu yalanın içinde ne işin var? Para için karakteri satmak oldu mu?

Programdan atmaları iyi olmuş, boş boş konuşuyordu. :)
şu tiksinti programların neyini savunuyorsun utanmadan ya bunları bilmek için orda olmaya gerek yok hepsi birbirinden rezil durumda
yatak görüntüleri çıkan mı dersin hamile kalan mı dersin bin kez barışıp ayrılan mı dersin sürekli 50 senedir çocuğu kayıp olan mı dersin her türlü rezillik var bu programlarda başta da bu zuhalin programında
ayıp ya şunları savunanlara çok farklı gözle bakacam bu programların hiçbir savunulacak yanı yoktur baştan sona rezillik
adam doğruları söylemiş malatyalı adamdan yamuk çıkmaz ama senin ne işin var bu rezil programda geçte olsa doğruyu bulmuş ve doğruları söylemiş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
şu tiksinti programların neyini savunuyorsun utanmadan ya bunları bilmek için orda olmaya gerek yok hepsi birbirinden rezil durumda
yatak görüntüleri çıkan mı dersin hamile kalan mı dersin bin kez barışıp ayrılan mı dersin sürekli 50 senedir çocuğu kayıp olan mı dersin her türlü rezillik var bu programlarda başta da bu zuhalin programında
ayıp ya şunları savunanlara çok farklı gözle bakacam bu programların hiçbir savunulacak yanı yoktur baştan sona rezillik
adam doğruları söylemiş malatyalı adamdan yamuk çıkmaz ama senin ne işin var bu rezil programda geçte olsa doğruyu bulmuş ve doğruları söylemiş
Adam utanmadan programa dahil olmuş, 8 ay boyunca orada oturmuş. Herkese laf söylemiş, gelen taliplerine yol vermiş, herkese yorum yaparak tartışma ortamını sağlayıp reyting getiren kişi mi doğruları söylemiş?

Evlilik programlarını savunmuyorum, üstte ben kendim de yazdım yoldan çıktılar diye. Ama adam aylarca orada oturacak, utanmadan sonra ayrılınca her eşyi söyleyecek. Çok karakterliyse başta söyleseydi.

Ne olduğu belli birisi zaten, bu adamın ne olduğunu bu laflarla bilemezsin. Programa ara sıra bakıyorum, kendini göstermeye çalışan boş bir insan. Hem bu işin malatyalı, kayserilisi de olmaz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Adam utanmadan programa dahil olmuş, 8 ay boyunca orada oturmuş. Herkese laf söylemiş, gelen taliplerine yol vermiş, herkese yorum yaparak tartışma ortamını sağlayıp reyting getiren kişi mi doğruları söylemiş?

Evlilik programlarını savunmuyorum, üstte ben kendim de yazdım yoldan çıktılar diye. Ama adam aylarca orada oturacak, utanmadan sonra ayrılınca her eşyi söyleyecek. Çok karakterliyse başta söyleseydi.

Ne olduğu belli birisi zaten, bu adamın ne olduğunu bu laflarla bilemezsin. Programa ara sıra bakıyorum, kendini göstermeye çalışan boş bir insan. Hem bu işin malatyalı, kayserilisi de olmaz.
olur olur bal gibi de olur şimdi bu rezillikleri izlediğimi sanacaklar ama evde bu olsun diğerleri olsun izlendiği için görüyorum bu adam doğruları söyleyen birine benziyordu yayınladığı videoda da ters bişey yapmadığını söylemiş. mesele bu adamın geçmişi değil o programların kepazeliğidir. hadi bu adam yalan atıyor diyelim ki öyle bişey olduğuna asla inanmıyorum. 2 tane terbiyesizin yatak görüntüleri çıkmadı mı daha orda tanıştıkları an hamile kalan çıkmadı mı? bunlar bile rezilliği gözler önüne seriyor zaten. ne zaman görsem birilerinin çocukları 20 senedir kayıp arkadan duygusal fon. devlet bu rezillikleri kaldırmazsa devlete yazıklar olsun. terbiyesizliğin ahlaksızlığın yalanın dolanın bu kadar arttığı başka program yoktur. sırf foxta diye de savunup adamın sinirini bozmayın başlarım sizin muhalifliğinize ortada ne ahlak kalmış ne din ne iman bunun muhalifliği yandaşlığı olmaz!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
olur olur bal gibi de olur şimdi bu rezillikleri izlediğimi sanacaklar ama evde bu olsun diğerleri olsun izlendiği için görüyorum bu adam doğruları söyleyen birine benziyordu yayınladığı videoda da ters bişey yapmadığını söylemiş. mesele bu adamın geçmişi değil o programların kepazeliğidir. hadi bu adam yalan atıyor diyelim ki öyle bişey olduğuna asla inanmıyorum. 2 tane terbiyesizin yatak görüntüleri çıkmadı mı daha orda tanıştıkları an hamile kalan çıkmadı mı? bunlar bile rezilliği gözler önüne seriyor zaten. ne zaman görsem birilerinin çocukları 20 senedir kayıp arkadan duygusal fon. devlet bu rezillikleri kaldırmazsa devlete yazıklar olsun. terbiyesizliğin ahlaksızlığın yalanın dolanın bu kadar arttığı başka program yoktur. sırf foxta diye de savunup adamın sinirini bozmayın başlarım sizin muhalifliğinize ortada ne ahlak kalmış ne din ne iman bunun muhalifliği yandaşlığı olmaz!
Ne alaka savunmamız, istediğimi savunurum o ayrı konu da şu an savunmuyorum. Sürekli birilerinin barışıp ayrılması, o yatak sahnelerinin yüzsüzlüğüyle hala programa çıkmaları, hamilelik olayları falan işin diğer kısmı.

Bende senin gibi ara sıra bakıyorum, oturup bunları izlemiyorum herhalde. Adam yalana alet olmuş, yalanı yemiş buna mı inanıyorsun? Adamı postalamışlar programdan o da geçip iftira atar laf söyler tabi, buna nasıl inanıyorsun aklım almıyor.

Bize diyeceğine önce kendi ev halkına söyle, her şeyden önce kendi ailen izliyormuş sen söylüyorsun şu anda. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ne alaka savunmamız, istediğimi savunurum o ayrı konu da şu an savunmuyorum. Sürekli birilerinin barışıp ayrılması, o yatak sahnelerinin yüzsüzlüğüyle hala programa çıkmaları, hamilelik olayları falan işin diğer kısmı.

Bende senin gibi ara sıra bakıyorum, oturup bunları izlemiyorum herhalde. Adam yalana alet olmuş, yalanı yemiş buna mı inanıyorsun? Adamı postalamışlar programdan o da geçip iftira atar laf söyler tabi, buna nasıl inanıyorsun aklım almıyor.

Bize diyeceğine önce kendi ev halkına söyle, her şeyden önce kendi ailen izliyormuş sen söylüyorsun şu anda. :)
evde olduğumda izletmiyorum zaten merak etme benim olduğum yerde bu kepazelikler izlenemez
inanıyorum çünkü adam doğruları söylüyor onun şahsiyeti beni bağlamıyor söyledikleri doğru mu doğru
işin diğer kısmı nedir ya :D bak unuttum bunlar birde şöförü nihak memuru diye millete itelemişlerdi ah ulan ah bunların yatacak yeri yok hayatları yalan dolan

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kalbinin temizliliğimi yoksa şom ağızlılığın mı bilmiyorum dün akşam genelev gibi bişey demiştin Kısmetse olur sayfasında:F @Yiğitt bana başka haber linki atınca karşıma bu haber cıktı yanda:F Okuyun hatta konuya resmi ekle @vadikızı :F

http://www.haberler.com/izdivacta-yatak-goruntuleri-cikan-cift-ayrildi-8469334-haberi/?oku=1
hahah 6.hissim kuvvetli ama sen tanımı koymuşun bencede kalbimin temizliğinden oluyor:bhr: ne şoom ağızlısı bee :F :F :F

@Harunnn60 @xemrexxx

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Turabi geçmişinden bahsedebilirdi en azından. Sana birisi ben şöyleyim ben delikanlıyım deyip geçmişinde direk dansı yaptığını öğrensen sende şaşırırsın. Şimdi fanısın diye şaşırmam deme. :D

Ben Zuhal melek demiyorum açıkça kadını piyasadan silmeye çalışıyorlar. Sürekli haberler filan. :) Kadın ne zaman yüksek reytingler aldı o zaman karalama kampanyası başladı. Bu kadın programa ilk başlarken Esra Erol'a başarılar filan bile demişti. Yani bir düşmanlığı yoktu.
Bu olayı sonraki açıklamalarda ifade etti işte :) Her insan hata yapabilir

Mesele reyting değil.Hiçbir iddayi yalanlayamiyorlar işte tüm olaylar örtbas ediliyor

Tamam da bu adam programdayken de ordaki adaylara tüm gerçeklikleri söylüyordu işte dobra dobra konuşuyordu.

Onların yalan attıklarını söylüyordu orda.Yani ifitra miftira yok ortada

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Ben esranın kıvılcım attığını görmedim seda ile zuhal arasında patlak verdi
olay ki zuhal hiç birine cevap vermedi instagramda neler deniyor birine bile
cevap vermedi zuhal sessiz kalıyor madem suçsuz cevap versin o zaman
ben piyasadan silmeye çalıştıklarını düşünmüyorum birşey olmasa bu haberler
çıkmazdı bence

Yiğit bence yanlış düşünüyosun bende ahmeti savunmuyorum ama evet 8 ay oturdu
kimseyi çaya çıkarmadı ben annem izlediği için biliyorum ahmet dobra insandı iftira
attığını düşünmüyorum ben ahmet diyor ki dediklerini yapmadığım için kovdular yani
yalana ortak olmadım falan demiyor adam bakıyor ki istekler abartılmaya başlandı
ahmette yapmadı kovdular bence iftira atmıyor bakın programa gelenler para
alıyormuş ya

Harun kimse öyle yansıtmıyor ben esra yada sedayı savunma adına açmadım konuyu
hepsi aynı ama zuhalin ki farklı ablacım zuhalin suçumu ne o fotoğraflar çıktığı zaman
eğer iyi programcıysa onları programa çıkartmayacaktı bu bir hergün programla
ilgili birçok haber çıkıyor sessiz bir açıklama bile yapmadı programda bir kere bile
evlenme olmadı
ahmete gelince diyor ki ben istediklerini yapmadığım için kovdular diyor bende ifşa
ediyorum diyor evet ordakilerin hepsi para alıyor ahmette iyi değil ama kusura bakmasın
kimse zuhalin programı senaryodan ibaret

Son düzenleme:

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yıllardır bu programların senaryo olduğu belli niye bir tek Zuhal'den biliyorsunuz anlamıyorum.

Ahmet'e gelince kendisini sevmezdim çok konuşurdu falan. Programdan ayrılması iyi olmuş ama 8 ay orada kal paranı kazan sonra da ekmek yediğin kaba pisle oh ne ala.

Sevgi ve Birkan'ı da sevmiyorum zaten bugün ayrıldılar sanırım umarım son kez görürüz kendilerini.

Para konusuna gelince tüm programlar adaylarına para veriyor bunu da sadece Zuhal'den bilmeyin.

Zuhal Topal'la ekibinin en büyük sorunu herkesi hemen aralarına almaları. Ne olduğu belirsiz insanlar çıkıyor yok hamilelik, yok birlikte olma skandalları yaşanıyor. Umarım bundan sonra adayları seçerken daha dikkatli olurlar.

Son olarak yorumlarda Esra Erol'a kurban olalım yazıyor ne saçma bir yorum o ya. :F

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yıllardır bu programların senaryo olduğu belli niye bir tek Zuhal'den biliyorsunuz anlamıyorum.

Ahmet'e gelince kendisini sevmezdim çok konuşurdu falan. Programdan ayrılması iyi olmuş ama 8 ay orada kal paranı kazan sonra da ekmek yediğin kaba pisle oh ne ala.

Sevgi ve Birkan'ı da sevmiyorum zaten bugün ayrıldılar sanırım umarım son kez görürüz kendilerini.

Para konusuna gelince tüm programlar adaylarına para veriyor bunu da sadece Zuhal'den bilmeyin.

Zuhal Topal'la ekibinin en büyük sorunu herkesi hemen aralarına almaları. Ne olduğu belirsiz insanlar çıkıyor yok hamilelik, yok birlikte olma skandalları yaşanıyor. Umarım bundan sonra adayları seçerken daha dikkatli olurlar.

Son olarak yorumlarda Esra Erol'a kurban olalım yazıyor ne saçma bir yorum o ya. :F

Özgürüm kim demiş esra erol a kurban olalım diye:F ne kadar saçma ben zuhalden
bilmiyorum ama esra erol güzel program yapıyor 300 çifti evlendirdi şimdiye kadar
seda sayan ın evlendirdikleri çocuk sahibi oldular ama zuhal öyle değil şu ana kadar
evlendirme olmadı
hamilelik olayı program esnasında oldu ama kız kendisine talip gelenle beraber
oluyor hamile kalıyor şu an 7 aylık hamile üstelik 3 aylık hamile iken başka aday ile
konuştu kız

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özgürüm kim demiş esra erol a kurban olalım diye:F ne kadar saçma ben zuhalden
bilmiyorum ama esra erol güzel program yapıyor 300 çifti evlendirdi şimdiye kadar
seda sayan ın evlendirdikleri çocuk sahibi oldular ama zuhal öyle değil şu ana kadar
evlendirme olmadı
hamilelik olayı program esnasında oldu ama kız kendisine talip gelenle beraber
oluyor hamile kalıyor şu an 7 aylık hamile üstelik 3 aylık hamile iken başka aday ile
konuştu kız
Programı her gün izliyorum olayları biliyorum yani kısaca.

İlk sayfada öyle bir yorum var bakarsan görürsün. :D

Zuhal'de hiç evlilik olmadı deme daha 1 ay önce bir çift evlendi. :D Esra değil de Seda Sayan'ı hiç sevmiyorum o yüzden de ilgilenmiyorum. :D

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Programı her gün izliyorum olayları biliyorum yani kısaca.

İlk sayfada öyle bir yorum var bakarsan görürsün. :D

Zuhal'de hiç evlilik olmadı deme daha 1 ay önce bir çift evlendi. :D Esra değil de Seda Sayan'ı hiç sevmiyorum o yüzden de ilgilenmiyorum. :D

Bende annem sayesinde izliyorum valla hergün izlerim öylemi evlilik oldumu
onu görmedim bende seda sayan ıda annem izler ordan izlerim bende ne bilim
esra ile seda programı severim ben:D
bu arada seni forumda görmek çok güzel ablacım konuşalım bol bol