Zuhal Topal Açıkladı, Program Bitiyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Zuhal Topal Açıkladı, Program Bitiyor!

zuhal-topal-nereli.jpg

Star TV'nin sevilen programı ''Zuhal Topal'la'' ekranlara veda ediyor!

Bir süredir devam edip etmeyeceği konuşulan evlilik programlarının akıbeti belli olmaya başladı. Kısmetse Olur programının ardından 'Zuhal Topal'la' programı da ekranlara veda ediyor. Zuhal Topal 'Program bitiyor mu?' sorusu üzerine "Program yakında bitiyor. Çok üzgün de değilim önümüzdeki projeleri değerlendireceğiz ama ilk yapacağım şey tatile çıkmak" açıklamasını yaptı.

Zuhal Topal'ın yeni projesi ise şimdiden merak konusu.

Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,095
Puanı
1,060
Bence iyi olmuş zaten yayınlandığı süre içinde evlilik olmadı ki şu an Esra Erolun programı
daha iyi yapıyor onada kızdığım noktalar var tabii ama evlilik oldu çocukları olan oldu o yüzden ben Esra Erol daha iyi yapıyor diye düşünüyorum;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başkasının üzerinden yediği ekmek elbet bir gün bitecekti:A kolaysa paradosini yapmadiği işlerin, orjinal işleri sunsun da görelim. Ben inanmıyorum yinede başka kanala geçer aynı formatı sunar :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başkasının üzerinden yediği ekmek elbet bir gün bitecekti:A kolaysa paradosini yapmadiği işlerin, orjinal işleri sunsun da görelim. Ben inanmıyorum yinede başka kanala geçer aynı formatı sunar :A
Zuhal'ım dediyse doğrudur. :A

Esra da bırakıyor demi, öyle bir açıklamasını okumuştum birkaç gün önce. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zuhal'ım dediyse doğrudur. :A

Esra da bırakıyor demi, öyle bir açıklamasını okumuştum birkaç gün önce. :Z
Hangi açıklama? Esra bi ara khk çıkmadan önce tartişma cıkmıştı, o sıra bi açıklama yapmişti. Ama şuan bitireceğini sanmıyorum. Yeni sezona da nikah biriktiriyor :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kismetse olur gitti, Esra Erol ne olursa olsun birakicam demişti, simdi e Zuhal topal gitti. Bakalım Evleneceksen gel ne yapacak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya demiş ya bırakıyorum artık diye, ağlamış hatta. O videosunu izledim de dün. :A
Taam işte ben de onu diyorum :X bence bitmez, bitse bile Esro'sh'um başka formatla yine nikah kıyacak :Z

bu arada zuhal hani evlenmek üzere olan insanlara çağrı atmişti? Çağrıya geri dönüş yapan yok mu @mrt-06 :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra'yı da göreceğiz sezon sonunda ne yapacak bakalım :A Zuhal hiç değilse bırakıyor :A
Tabi zuhal bırakmalı. Reklam gerilini belirleyen kategoride görebiliyon mu?:A kendi maaşını zor alıyordur. Sebepleri var.

Esra'nın sebepleri yok. Nikahını da kıyıyor, kurgusunu da yapıyor gerçekliği, samimiyeti, sempatikliği, güzelliği, sexyliğini, sunumunu, espiritüellğini, ekran enerjisini saymama gerek yok :A

Ama ben diyorum ki Esra bitmez. Bitse bitse bile sadece loca olmaz:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tabi zuhal bırakmalı. Reklam gerilini belirleyen kategoride görebiliyon mu?:A kendi maaşını zor alıyordur. Sebepleri var.

Esra'nın sebepleri yok. Nikahını da kıyıyor, kurgusunu da yapıyor gerçekliği, samimiyeti, sempatikliği, güzelliği, sexyliğini, sunumunu, espiritüellğini, ekran enerjisini saymama gerek yok :A

Ama ben diyorum ki Esra bitmez. Bitse bitse bile sadece loca olmaz:X
Yaa abi zuhak bırakmasa kadını topa tutardınız. yok showa devam yok paraya doymuyor diye. Esra o kadar açıklama yaptı etti bırakmazsa sözünün eri olamaz size ( bize olmaz çünkü esracı değiliz :A ) Haziranda bakacağız bakalım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa abi zuhak bırakmasa kadını topa tutardınız. yok showa devam yok paraya doymuyor diye. Esra o kadar açıklama yaptı etti bırakmazsa sözünün eri olamaz size ( bize olmaz çünkü esracı değiliz :A ) Haziranda bakacağız bakalım :A
Biz Esracılar Esra bitsin istemiyoruz zaten :F Hem kendi formatı neden bıraksın? Hatta esracılar tt bile yapmişti. Esraya rağbet var zuhale var mı? :A