Zuhal Topal’ın Programında ‘Şehide Saygı’ Tartışması!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zuhal Topal’ın Programında ‘Şehide Saygı’ Tartışması!

zuhal-topal-super-fm-muzikonair-830x470-762x360-150x150.jpg

FOX'un sevilen ve ilgiyle izlenilen evlilik programı 'Zuhal Topal'la'da şehide saygı tartışması yaşandı, tartışmaya tepki büyüyor!

Zuhal Topal'la programına katılan bir damat adayı, talip olduğu gelin adayı Songül'e ''sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınızdiyerek tepki gösterdi. Zuhal Topal ise damat adayına “Biz bu yayını yapmak durumundayız, burada herhangi bir adayımıza neden oynuyorsun demek çok yersiz, hayat devam ediyor. Sen de buraya gelmeseydin o zaman” diyerek damat adayına tepki gösterdi. Bu tepkinin üzerine damat adayı “Sizi burada yayında olduğunuz için alkışlıyorum'' diyerek stüdyoyu terk etti.

Damat adayının gitmesinin ardından gelin adayı orkestraya 'çal, çal' dedi ve oynamaya başladı.

Sosyal medyada ise bu yaşanan olay sebebiyle FOX ve Zuhal Topal'a tepki yağıyor.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Bu rezil evlilik programlarını kaldırmaları lazım halen neyi bekliyolarsa oturmuşlar orda dizi çeviriyolar evlilik bahane.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bu zuhal topalı severdim ama çok boş konuşuyor zaten bu gereksiz evlilik programları haddini fazlasıyla aşmıştır alayını toptan kaldıracaksın biraz daha fazla izlenmek için atmayacakları takla yok herşey senaryo herşey yalan
bunun programına çıkan herkesin ya çocuğu kayıp oluyor ya babasını 40 senedir görmüyor ulan bi tane de mi normal biri olmaz hep bir acındırma hep bir oyun tiksiniyorum artık bunada şaşırmadım
tamam hayat devam ediyorda bu lafların üstüne çal oynayalım falan demek hadsizliktir kimsiniz siz

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bu zuhal topalı severdim ama çok boş konuşuyor zaten bu gereksiz evlilik programları haddini fazlasıyla aşmıştır alayını toptan kaldıracaksın biraz daha fazla izlenmek için atmayacakları takla yok herşey senaryo herşey yalan
bunun programına çıkan herkesin ya çocuğu kayıp oluyor ya babasını 40 senedir görmüyor ulan bi tane de mi normal biri olmaz hep bir acındırma hep bir oyun tiksiniyorum artık bunada şaşırmadım
tamam hayat devam ediyorda bu lafların üstüne çal oynayalım falan demek hadsizliktir kimsiniz siz
Zuhal Topal aslında kötü bir şey dememiş, hayat devam ediyor maalesef. Terörü lanetlemekten başka bir şey gelmiyor şu anlık elimizden de dediğin gibi Songül'ün çal çal demesi ayıp olmuş, özür dilemeliler.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Zuhal Topal aslında kötü bir şey dememiş, hayat devam ediyor maalesef. Terörü lanetlemekten başka bir şey gelmiyor şu anlık elimizden de dediğin gibi Songül'ün çal çal demesi ayıp olmuş, özür dilemeliler.
bu lafların geçtiği anda çal oynayalım falan demek nedir tamam normalde hayat devam ediyor ona bişey demiyorum ama bunlar hadlerini aşmışlar zaten işleri güçleri oyun

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Burda zuhal topalin hic bir sucu yok gelin adayinin sucu var ben izledim programi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Solmaz çok yersiz davranmış. İyi bir sunucu orada reklam verirdi ve konuşturmadan gönderirdi ve Eğlence programı olduğunu hatırlatırdı o show yapmak isteyen adama.
Zuhal'de de suç var kısmen.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Oldukça antipatik bir hareket, hele kızın çal deyip oynamaya başlaması, mide bulandırıcı. Resmen "ülkeden şehitten bana ne ben göbek atmama bakarım" mesajı vermiş, FOX TV'de.

hay Allah belanızı versin sizin rezillere bak zuhal de ayrı bir rezil konuşmuş "böyleleri geliyor rengini baştan belli etti" bu ne demek adam kötü bişey mi demişte öyle diyorsun
adamın arkasından nasıl konuşmuş e güzel abicim senin gibi adamların ne işi var bu pislik yerlerde
iyice sinir oldum ya yemin ediyorum

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Şimdi twitter'da gördüm açıklama yapmış yani yanıt vermiş programda.Kadının gözü dolmuş böyle haberlerin yazıldığı gibi aslı yok kısacası.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Şimdi twitter'da gördüm açıklama yapmış yani yanıt vermiş programda.Kadının gözü dolmuş böyle haberlerin yazıldığı gibi aslı yok kısacası.
adamı öyle yollamayacak arkasından öyle konuşmayacak o kıza izin vermeyecek o zaman
bak beyaz konusunda beyazın samimiyetine sonuna kadar inanıyordum ama bu konuda öyle konuşamayacam aga

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Bu işte Esra Erol'la programının bir parmağı olduğunu düşünüyorum, o adamı provokatör olarak yollamış olabileceklerini sezdim ben. Ama gelin adayının en son yaptığı hiç hoş olmamış.

Bu işte Esra Erol'la programının bir parmağı olduğunu düşünüyorum, o adamı provokatör olarak yollamış olabileceklerini sezdim ben. Ama gelin adayının en son yaptığı hiç hoş olmamış.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
adamı öyle yollamayacak arkasından öyle konuşmayacak o kıza izin vermeyecek o zaman
bak beyaz konusunda beyazın samimiyetine sonuna kadar inanıyordum ama bu konuda öyle konuşamayacam aga
Adamı göndermiş mi? adam kendisi çıkmış gitmiş.Kendisi şimdi o sözleri talip olduğu kadına söylemiyor mu ? yoksa nasıl olmuş anlamadım orasını? Eğer talip olduğu kadına söylüyorsa o zaman neden talip olarak o programa çıkmış? . Oynuyan kadında suç var ona birşey demiyorum zaten ben .

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Benim anlamadığım oradaki kişi diyorki sen burda hala yayın yapıyorsun iyide bunu söyleyen kişide hala orada programda..işin özü çelişkili konulmuş ordaki adam bunu diyen kişi hala orda

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Adamı göndermiş mi? adam kendisi çıkmış gitmiş.Kendisi şimdi o sözleri talip olduğu kadına söylemiyor mu ? yoksa nasıl olmuş anlamadım orasını? Eğer talip olduğu kadına söylüyorsa o zaman ne talip olarak o programa çıkmış? . Oynuyan kadında suç var ona birşey demiyorum zaten ben .
adama güle güle ne olduğunu baştan belli etti vs. diyen babam mı adama pkk lı muamelesi yapmış resmen. pkk lıyı alkışlatır vatanını seven adama güle güle deriz ne tuhaf bi medya var
kadın çal demiş göbek atmış zuhal ona niye bişey demiyor herşeye atlamayı biliyor ama
kisme hikaye anlatmasın

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
adama güle güle ne olduğunu baştan belli etti vs. diyen babam mı adama pkk lı muamelesi yapmış resmen. pkk lıyı alkışlatır vatanını seven adama güle güle deriz ne tuhaf bi medya var
kadın çal demiş göbek atmış zuhal ona niye bişey demiyor herşeye atlamayı biliyor ama
kisme hikaye anlatmasın
Adamın oraya gelmesinin sebebi nedir? kadına göbek atıyorsun dediği kadına talip olarak mı gelmiş adam orasını anlamadım? .

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Adamı göndermiş mi? adam kendisi çıkmış gitmiş.Kendisi şimdi o sözleri talip olduğu kadına söylemiyor mu ? yoksa nasıl olmuş anlamadım orasını? Eğer talip olduğu kadına söylüyorsa o zaman neden talip olarak o programa çıkmış? . Oynuyan kadında suç var ona birşey demiyorum zaten ben .
Bilincli yapıyor zaten adam. Daha önce gelen bir çok kisi programı trollüyor.