Zuhal Topal'ın Yeni Kanalı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Zuhal Topal'ın Yeni Kanalı Belli Oldu!

zuhal-topal.jpg

Geçtiğimiz sezonda FOX'ta evlilik programı sunan Zuhal Topal'ın yeni kanalı belli oldu!

Yapımcılığını Sobe Film'in üstlendiği, sunuculuğunu ise Zuhal Topal'ın yaptığı program geçtiğimiz sezon FOX'ta yayına başlamış ve aldığı reytinglerle çok konuşulmuştu. FOX'tan geçtiğimiz günlerde ayrılan Zuhal Topal, Star TV ile anlaştı.

'Zuhal Topal'la' yeni sezonuyla Eylül'de Star TV'de!
Orijinal formatta oku

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,929
Puanı
610
Çok sevindim star a geçmesine hande ataize ye de sabah kadın programı sundururlar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Tahmin etmiştim, o zaman daha önce haberi çıkan Hande Ataizi'li program da şimdilik rafa kalktı sanırım. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seda ile başlarlar entrikalı oyunlarına. :A
yalnız ben zuhalın evlilik programından bıktığını düşünüyorum bunların yüzünden star hande ataiziyle devam eder birisi zuhal gündüz programı sunucak demiş sabah şekeri tarzında bencede eğlence programı falan sunucak diye düşünüyorum bende :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
yalnız ben zuhalın evlilik programından bıktığını düşünüyorum bunların yüzünden star hande ataiziyle devam eder birisi zuhal gündüz programı sunucak demiş sabah şekeri tarzında bencede eğlence programı falan sunucak diye düşünüyorum bende :F
Aynen Zuhal baya bıktı. :D Sonlara doğru zoraki duruyordu FOX'ta. Aslında bıkmasının nedeni izdivaç değil, Seda ile Esra'nın sürekli onla uğraşması..
Umarım sabah programı filan sunmaz, izdivaç sunsun. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen Zuhal baya bıktı. :D Sonlara doğru zoraki duruyordu FOX'ta. Aslında bıkmasının nedeni izdivaç değil, Seda ile Esra'nın sürekli onla uğraşması..
Umarım sabah programı filan sunmaz, izdivaç sunsun. :A
1 kanala 2 evlilik programı sanmıyorum rtük zaten tetikte bekliyor ayol :F

hande kalıcaksa zuhal başka birşey sunucak keşke yarışma tarzı sunsa öyle şeylere ihtiyacımız var bende bakardım :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Keşke Kanal D alsaydı da şu 16.30 kuşağına yıllar sonra bir yapım getirebilseydi. :D Yine mi Arka Sokaklar? :confused:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hiç şaşirmadım:X Zaten star'a geçer diyordum Hande'ninki tutmazsa:A
Senin bir mesajın aklıma geldi konuyu görünce. Zuhal parayı görünce Star'a geçer nasıl olsa ilk kanalım evime geri döndüm der falan demiştin. :A

Star'a geçeceği haberini aylar önce açmıştım şaşırmadım hatta yine aynı konuda @Yiğitt yalan falan demişti, bende gelecek sezon görürsün demiştim işte gördün. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Senin bir mesajın aklıma geldi konuyu görünce. Zuhal parayı görünce Star'a geçer nasıl olsa ilk kanalım evime geri döndüm der falan demiştin. :A

Star'a geçeceği haberini aylar önce açmıştım şaşırmadım hatta yine aynı konuda @Yiğitt yalan falan demişti, bende gelecek sezon görürsün demiştim işte gördün. :A
Bakalım yuvamdayım diyecek mi:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

FOX'un bu programı bırakacağını hic düsünmezdim. 2 yılda 2 izdivaç programını da yolladı. :A