eTV Zombi Ekspresi - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bu arada Hissi için de çalışmalara başlamanı öneririm hafta sonunda patlama olacağını düşünmen fazla iyimser çünkü. :A
Şu anda onunla uğraşıyorum zaten, o yüzden senden bir saniye istedim :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Fena aksiyon var gerçekten. :eek: Mini dizi olmasının da etkisiyle yoğun ve gayet güzel bir bölüm olmuş. İlk bölüme göre daha güzel, devamını da merak ettirdi gerçekten.
Benim anlamadığım nokta bu tren Eskişehir'e geldikten sonra kapılar açıldı ya, kapılar açılınca diğer vagondaki zombiler neden çıkmıyor dışarı? :D

Buranın filmden alıntı olmadığını düşünmekte sanırım haksız sayılmam :F:F
Spiker: Çıkan ayaklanmalarda 106 kişi hayatını kaybederken 332 kişi yaralandı. Bununla birlikte OHAL'in 3 ay daha uzatıldığı belirtilirken Cumhurbaşkanı yaptığı açıklamada "Kimsenin can güvenliğinin tehlikede olmadığını düşünüyor ve halkımızı meydanlara davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Fena aksiyon var gerçekten. :eek: Mini dizi olmasının da etkisiyle yoğun ve gayet güzel bir bölüm olmuş. İlk bölüme göre daha güzel, devamını da merak ettirdi gerçekten.
Benim anlamadığım nokta bu tren Eskişehir'e geldikten sonra kapılar açıldı ya, kapılar açılınca diğer vagondaki zombiler neden çıkmıyor dışarı? :D

Buranın filmden alıntı olmadığını düşünmekte sanırım haksız sayılmam :F:F
Teşekkürler yorum için. Zombiler diğer vagonlarda kilitli. Kapı açmayı da bilmedikleri için bir şey yapamıyorlar. :D

Filmdeki cumhurbaşkanı da aynı anlama gelen şeyler söylemişti ben de hazır söylenmişi varken fırsatı kaçırmayayayım dedim. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Teşekkürler yorum için. Zombiler diğer vagonlarda kilitli. Kapı açmayı da bilmedikleri için bir şey yapamıyorlar. :D

Filmdeki cumhurbaşkanı da aynı anlama gelen şeyler söylemişti ben de hazır söylenmişi varken fırsatı kaçırmayayayım dedim. :A
Tren'in vagonlar arası kapılar kilitli, vagon giriş çıkış kapısı değil. Bundan bahsetmemişsin :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bölüm çok iyi olmuş,Buğra o karmaşa da Melek görüp aldı,Çiğdem ile Yusufun son anda kapıyı yakalamaları çok iyiydi..Ayrıca bu bölümde birçok oyuncu diziye dahil olmuş,karmaşık durumun içinde yiğitte bir an duraklama oldu ama oradan kaçabildi,afiş fotoları bu bölümde oldukça

başarılı olmuş,bölüm sonu oldukça kafaları karıştırdı , bakalım Yusuf kurtulacak mı?emeğine sağlık @Aserat çok başarılı bir bölüm olmuş:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Bölüm çok iyi olmuş,Buğra o karmaşa da Melek görüp aldı,Çiğdem ile Yusufun son anda kapıyı yakalamaları çok iyiydi..Ayrıca bu bölümde birçok oyuncu diziye dahil olmuş,karmaşık durumun içinde yiğitte bir an duraklama oldu ama oradan kaçabildi,afiş fotoları bu bölümde oldukça

başarılı olmuş,bölüm sonu oldukça kafaları karıştırdı , bakalım Yusuf kurtulacak mı?emeğine sağlık @Aserat çok başarılı bir bölüm olmuş:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler. :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Teşekkürler yorum için o sahne beni de güldürdü. Karakterini nasıl buldun şahsen filmde en sevdiklerimden biriydi. :A

@mrt-06 Hemen gözlük atmışsın şaka yaptık herhalde. :A

Ama Yürüyen Ölüler tuttuğu için yapmadım harbiden. Sadece onun tutması diziyi hazırlarken cesaret vermiş olabilir. İstediğin teşekkür olsun. :D
Sahneyi yazan sensin zaten yazarken mi güldün :A karakterimi begendim zaten senin de begenerek yazdigin belli oluyor. Komik bir adama benziyorum :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Sahneyi yazan sensin zaten yazarken mi güldün :A karakterimi begendim zaten senin de begenerek yazdigin belli oluyor. Komik bir adama benziyorum :A
Evet güldüm ne var. :A

Karakterin harbiden komik aksiyonun arasında güldürüyor baya. Bu arada ne zaman temelli olarak dönüyorsun 10 Ağustos geçti bile. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Şaha kalkmışsın. :D Diyaloglar, metin efsane. Sağlam sahneler vardı. Belki gif'lerin de etkisi ile ama net bir şekilde gözümde canlandırdım. Kötü bir eleştirim yok bu bölüme. Kesinlikle uyarlama dizilere devam edilmeli. Şimdiden forumun unutulmaz senaryo işlerinden olmaya aday. 1 sorum olacak, bütün olaylar 1 gün için de mi yaşanıyor filmde?
Puanım. 8.5
Bundan sonra direkt okuyacağım bu diziyi. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Şaha kalkmışsın. :D Diyaloglar, metin efsane. Sağlam sahneler vardı. Belki gif'lerin de etkisi ile ama net bir şekilde gözümde canlandırdım. Kötü bir eleştirim yok bu bölüme. Kesinlikle uyarlama dizilere devam edilmeli. Şimdiden forumun unutulmaz senaryo işlerinden olmaya aday. 1 sorum olacak, bütün olaylar 1 gün için de mi yaşanıyor filmde?
Puanım. 8.5
Bundan sonra direkt okuyacağım bu diziyi. :D
Ben dedim zamanında okumadığın için pişman olursun diye. Neyse geç olsun güç olmasın. :A

Yorum için teşekkür ederim bu kadar beğendiğine sevindim. Uyarlamalara devam etmek isterim ama güzel filmler bulmak lazım hepsi de uyarlanmaz. Ve evet her şey 1 günde olup bitiyor. :D

@Tolstoyevski Konuya baktığın görülüyor da merak ettim okuyup okumadığını. :bhr: :A