eTV Zombi Ekspresi - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizimizin en önemli taraflarından biri de kimsenin canının garantide olmaması. Şimdi senin karakter öldüyse bile sonrasında kime ne olacağı belli değil. Haksızlık etmeden okumanı tavsiye ederim. :A
Pek ikna olmadım ama neyse :A

Okudum zaten tamamını :A Yine güzel bir bölüm olmuş cidden baya akıcı :D Özellikle şu giflerle yapmak süper fikir :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Pek ikna olmadım ama neyse :A

Okudum zaten tamamını :A Yine güzel bir bölüm olmuş cidden baya akıcı :D Özellikle şu giflerle yapmak süper fikir :A
İkna olmadıysan gelecek bölümleri beklemeni öneriyorum. Yorum için de teşekkürler senin o şeyi de halledelim artık. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Bu bölümde gayet iyiydi sen bence aşk dizirle kendini harcamışsın :F sana ilham veren @mrt-06 a tşşk et ayoll :A :A :A
Bu diziye gelen tepkilerden sonra daha romantik komedi yapmam zaten. :A

@mrt-06'ya teşekkür etmeme gerek yok çünkü filmi izledikten sonra aklıma geldi bu fikir. Yani Yürüyen Ölüler tutunca benzerini yapayım gibi bir düşüncem yoktu. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yine güzel bir bölüm olmus @Aserat eline saglik :A diger dizilere göre biraz daha akıci gidiyor okumasi daha zevkli oluyor o yüzden ayrica begendim diziyi :A cumhurbaskanliginin halki sokaklara davet etme kismi da güldürdü :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Yine güzel bir bölüm olmus @Aserat eline saglik :A diger dizilere göre biraz daha akıci gidiyor okumasi daha zevkli oluyor o yüzden ayrica begendim diziyi :A cumhurbaskanliginin halki sokaklara davet etme kismi da güldürdü :A
Teşekkürler yorum için o sahne beni de güldürdü. Karakterini nasıl buldun şahsen filmde en sevdiklerimden biriydi. :A

@mrt-06 Hemen gözlük atmışsın şaka yaptık herhalde. :A

Ama Yürüyen Ölüler tuttuğu için yapmadım harbiden. Sadece onun tutması diziyi hazırlarken cesaret vermiş olabilir. İstediğin teşekkür olsun. :D