eTV Zombi Ekspresi - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Cumhurbaşkanının açıklaması güldürdü. :A Melek'i kucaklarken duygulandım. :bhr: Kapıyı açmamakta haklıydım bence. :A Kalemine sağlık @Aserat :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Cumhurbaşkanının açıklaması güldürdü. :A Melek'i kucaklarken duygulandım. :bhr: Kapıyı açmamakta haklıydım bence. :A Kalemine sağlık @Aserat :D
Filmdeki başkan da bunun gibi şeyler söylüyordu yerelleştirmek bayağı kolay oldu. :A

Anlaşılan seni duygudan duyguya sürüklemişiz yorum için teşekkürler. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa vlla soluksuz okuduğum ilk dizin sanırım @Aserat :A fotolar ise odaklanmamız açısından sahneyi canlandırma açısından çok iyi :A

olaya güzel müdahale etmişim :A :A :A
(Çiğdem yerde gördüğü suyu camın üzerine döker ve koltuktaki gazetelerden biriyle kapatır. Zombiler sakinleşmiştir.)

şu fotoda koşan @Yiğitt daha hızlı koş yiğit zombiler seni kapmadan atla trene koş yiğit koş tut zombi tut :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60
(Çiğdem yerde gördüğü suyu camın üzerine döker ve koltuktaki gazetelerden biriyle kapatır. Zombiler sakinleşmiştir.)
tenor.gif

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa vlla soluksuz okuduğum ilk dizin sanırım @Aserat :A fotolar ise odaklanmamız açısından sahneyi canlandırma açısından çok iyi :A

şu fotoda koşan @Yiğitt daha hızlı koş yiğit zombiler seni kapmadan atla trene koş yiğit koş tut zombi tut :A :A :A @mrt-06 @Harunnn60
tenor.gif
Burada ne durumdasın acaba. :A Fındık kırıyor musun yine. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Baştan sona tempo düşmemiş bu sefer, ilk bölümde baş kısmı biraz durağındı bu sefer olaylı ilerlemiş. Resimler de hareketli olunca yani aksiyonlu olunca bayağı gerildim, güzel gidiyor dizin sonu da heyecanlı bitmiş. Siyasi mesajın gözümden kaçmadı. :A Emeklerine sağlık. :D @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

tenor.gif
Yorum için teşekkürler seveceğini biliyordum aksiyon fazla olduğu için. :D Bu arada koşan adam @eskici. :A

Baştan sona tempo düşmemiş bu sefer, ilk bölümde baş kısmı biraz durağındı bu sefer olaylı ilerlemiş. Resimler de hareketli olunca yani aksiyonlu olunca bayağı gerildim, güzel gidiyor dizin sonu da heyecanlı bitmiş. Siyasi mesajın gözümden kaçmadı. :A Emeklerine sağlık. :D @Aserat
Yorum için teşekkürler herkes bayılıyor maşallah. Böyle yorumlar geleceğini bilsem daha önce yapardım. :A
Burada ne durumdasın acaba. :A Fındık kırıyor musun yine. :A
Bölümü okusan çok daha güzel olacak bu arada. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
"Özgür ve diğerleri gözünün önünde zombilere yem olurken"

Bu cümleyi gördükten sonra diziyi okumaktan vazgeçtim :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
"Özgür ve diğerleri gözünün önünde zombilere yem olurken"

Bu cümleyi gördükten sonra diziyi okumaktan vazgeçtim :A
Dizimizin en önemli taraflarından biri de kimsenin canının garantide olmaması. Şimdi senin karakter öldüyse bile sonrasında kime ne olacağı belli değil. Haksızlık etmeden okumanı tavsiye ederim. :A