eTV Zombi Ekspresi - 1. Bölüm | Yeni Dizi

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Yorum yapıp harika atıp reytinge (2. bölüm için) katkıda bulunduğun için dedim işte. :A
Ay ne bileyim 2. Bölüme yetiştim ya hani. Laf soktun sandım bir an. Sok canım severim ben valla hoşuma gidiyor.:A
Ya senaryo bölümüne çok girmiyorum. Mrt de her bölüm etiketledi için baktım. Benim de var da senaryo falan useniyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Okudum 1.bölümü.

Öncelikle uyarlama senaryo yazmışsın baktın ki kendi yazdıklarında iş yok daha etkili bir şeyler çıkarayım demişsin haklısın. :A

Beğendim ilk bölümü güzel olmuş ancak ana karakterlerden uzaklaşıp yan karakterlerle son bulan bir final olmuş yine de güzeldi. 2.bölüme de bakayım şimdi sen etiket yapmadan. :A @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
Okudum 1.bölümü.

Öncelikle uyarlama senaryo yazmışsın baktın ki kendi yazdıklarında iş yok daha etkili bir şeyler çıkarayım demişsin haklısın. :A

Beğendim ilk bölümü güzel olmuş ancak ana karakterlerden uzaklaşıp yan karakterlerle son bulan bir final olmuş yine de güzeldi. 2.bölüme de bakayım şimdi sen etiket yapmadan. :A @Aserat
Teşekkürler yorum için. İkinci paragraf için yorum yapmıyorum çünkü doğru değil. Ayrıca onlar yan karakter değil sadece salgının başlangıcını göstermek için rol alan figüranlar. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlk bölüm açısından konu zombi tarzı olunca fazla dramatik buldum. O yüzden daha iyi ve hareketli bir giriş olabilirdi bence. @Aserat Ayrıca isimler Türk, karakterlerde Türk sanırım fakat giflerin gözleri neden çekik. Neden Japon bunlar? :F Gif konusuna da hikayenin gerçekliği açısından dikkat ederim. :X

Yine de sonu iyi bittiği için bir merak unsuru söz konusu. O fena bir giriş olmadı. Başarılar dilerim. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
İlk bölüm açısından konu zombi tarzı olunca fazla dramatik buldum. O yüzden daha iyi ve hareketli bir giriş olabilirdi bence. @Aserat Ayrıca isimler Türk, karakterlerde Türk sanırım fakat giflerin gözleri neden çekik. Neden Japon bunlar? :F Gif konusuna da hikayenin gerçekliği açısından dikkat ederim. :X

Yine de sonu iyi bittiği için bir merak unsuru söz konusu. O fena bir giriş olmadı. Başarılar dilerim. :X
Teşekkürler. Dizinin uyarlandığı film Kore filmi olduğu için çekik gözler var. Aslında onları çok ciddiye almana gerek yok sadece sahneleri kafada daha iyi canlandırabilmek için koydum. :D

Bu bölüm giriş olduğu için öyle oldu ama 2. bölüm full aksiyondu seni ona alalım. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İdare eder bir başlangıç olmuş. :D Gifler çok şık olmuş ama replikler fazka sarmadı yinede ilk bölüm için gifli anlatımını beğendiğim için kalp attım. :D Eline emeğine sağlık. @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
İdare eder bir başlangıç olmuş. :D Gifler çok şık olmuş ama replikler fazka sarmadı yinede ilk bölüm için gifli anlatımını beğendiğim için kalp attım. :D Eline emeğine sağlık. @Aserat
Teşekkürler okuduğun için. Zaten ilk bölüm biraz ortada tepkiler aldı asıl aksiyon 2. bölümde başlıyor. Buyur ona alalım seni. :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Akşam okuyacağım diyip okumamışım :A Şimdi okudum. Başlangıç gayet güzel olmıuş. Forumdan bazı üyelerde yer vermişsin sanırım. Sadece olay geçişleri biraz ani olmuş onuda ilk bölüm olduğu için normal görüyorum. Uyarladığın film'i izlemedim ama senaryodan ve giflerden sonra merak uyandırdı. Senaryonu bitirdikten sonra izlerim diye düşünüyorum. Ellerine sağlık :) @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
Akşam okuyacağım diyip okumamışım :A Şimdi okudum. Başlangıç gayet güzel olmıuş. Forumdan bazı üyelerde yer vermişsin sanırım. Sadece olay geçişleri biraz ani olmuş onuda ilk bölüm olduğu için normal görüyorum. Uyarladığın film'i izlemedim ama senaryodan ve giflerden sonra merak uyandırdı. Senaryonu bitirdikten sonra izlerim diye düşünüyorum. Ellerine sağlık :) @Aserat
Teşekkürler beğenmene sevindim diğer yorumlarını da bekliyorum. Gereksiz gibi görünen giriş kısımları finalde anlam kazanacak. Ayrıca aksiyona hızlı geçmek için çok uzatmadım bazı yerleri. :D