Zokora Suskunluğunu Bozdu

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Emre Belözoğlu'nun elini sıkmadığı ve maç sırasında sert bir faul yaptığı gerekçesiyle ağır eleştirilere maruz kalan Didier Zokora, suskunluğunu bozdu. Fildişili futbolcu, "Toplumun önüne atılıp cezalandırılmak istenen benim. Bu çok garibime gidiyor" diye konuştu.
Basını eleştiren Zokora, "Yaptığım hareket sert olabilir ama bu çoğu maçta defalarca yaşanmış bir şey. Ama Türk basını tekmeyi, ırkçılıktan daha kötü bir şeymiş gibi gösteriyor. Sporla ilgisi olmayan köşe yazarları bile Emre'yi haklı, beni suçlu gösteriyor" dedi.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
yaw emrenin neslini tuketecekti adam nden bahsedior. sözlü tacizin cezası belli onun yaptığının cezası 10 maçtan bslar

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Zeytinyağ gibi üste çıkmak bu olsa gerek
Bilerek yaptım özür dilerim dese şaşardım zaten

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
Irkçıların nesli tükense çok da kötü olmaz sözlü taciz diye basit bişi olarak gösterilmeye çalışılıyor ama bu normal birşey değil yinede zokora hatalı haklıyken onu haksız duruma düşürmelerine izin verdi

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Zokora'nın yaptığı sağlığa zarar veren bir durum Emre'nin yaptığı doğru demiyorum ama cezasını çekti çok pişman olduğunu ağzından sinirle çıktığını söyledi kimin ağzından sinirle istemediği şeyler çıkmıyor ki Emre'de bir insan ve maçın verdiği stresle böyle bir kelime kullanmış
Ama Zokora kan davası gibi konuyu uzattı kendisi yetmezmiş gibi arkadaşlarınıda örgütlemiş ve her fırsatta tsli oyuncular başta Emre olmak üzere fbli oyunculara saldırdılar
Keşke Zokora'da hatasını kabul edip özür dileseydi