Zeynep Beşerler "Arka Sokaklar" Dizisinden Ayrıldı!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

20922p3.png

Bugüne kadar "Ihlamurlar Altında", "Esir Kalpler", "Nazlı Yarim" ve Erler Film imzalı polisiye dizisi "Arka Sokaklar"da rol alan güzel ve tecrübeli oyuncu Zeynep Beşerler, sevilen diziden ayrılma kararı aldı.

Bir sosyal paylaşım sitesinde "Arka Sokaklar" adlı polisiye dizisinde yeni sezonda yer almayacağını, bu kararını sezonun ortasında verdiği ve dizi setinde çok yorulduğunu ve çok hasta olduğunu dile getirdi.

Zeynep Beşerler ayrıca bir takipçinin sorusu üzere yeni sezonda bir komedi dizisinde rol almak istediğini açıkladı.

6lLcEh8dO7BoDpT3NMCbN8GZ.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Bu dizinin hala niye final yapmadigini soruyorum acikcasi kendime. Bence bitmeliydi bu sezon.
Zeynep Beserler ve Gamze Özcelik ile iki kadin karakter ayrildi diziden. Bakalim yeni oyuncular katilacak mi?

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Sevindim, diziye pek bir katkısı olduğunu düşünmüyordum. Komediye yönelecek olması daha iyi olmuş. :)

Bu dizinin hala niye final yapmadigini soruyorum acikcasi kendime. Bence bitmeliydi bu sezon.
Zeynep Beserler ve Gamze Özcelik ile iki kadin karakter ayrildi diziden. Bakalim yeni oyuncular katilacak mi?

İlla ki katılacaktır. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok soğuk bir suratı var ve ben bu kızı hiç sevmiyordum. Çıkması iyi oldu. Ayrıca komediye hiç yakışacağını düşünmüyorum ben. :)