Zeynep Çamcı Yeni Dizisiyle Ekranlara Dönüyor!

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Zeynep Çamcı Yeni Dizisiyle Ekranlara Dönüyor!

B9ftYvbIQAEWNa3-150x150.jpg

Son olarak BKM Film'in yapımcılığını yaptığı Eğlendirme Dairesi programında rol alan Zeynep Çamcı yeni bir diziyle ekranlara geri dönüyor.

İlk Recep İvedik filminin ikinci ve üçüncü serilerinde,sonra Leyla ile Mecnun ve daha sonra Beni Böyle Sev dizilerinde rol alan Zeynep Çamcı, yakında yeni dizisiyle geliyor.Kendi instagram hesabından kendi resmini paylaşarak bu notu düştü: "Yeni dizim geliyo, hayirli olsin:) gelişmeleri aktarıcam fotosusevgiler✌️"

[embed] [/embed]
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Bekliyoruz Zeynep'imi. :)

Bu arada Güldürme Daires değil Eğlendirme Dairesi olacak. :D @EnveR

@Aserat eski performansın kalmadı. :A
Yazdıktan sonra haberi okuyorum.Bu Dairenin nesi yanlış diyordum. :X Çok sağol. :)

ben onu izlerken heyecanlanmak istiyorum. :love1: duygusunu hissetmek istiyorum. :love1: üzüldüğünde üzülmek, sevindiğinde sevinmek istiyorum. :love1:
Dönem olmasın başka dizide bu heyecan,üzülmek falan olsun. :( Dönem hiç sevmem.Sırf o yüzden sevdiğim oyuncuların olduğu Kösem'i izlemiyorum. :(

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yazdıktan sonra haberi okuyorum.Bu Dairenin nesi yanlış diyordum. :X Çok sağol. :)

Dönem olmasın başka dizide bu heyecan,üzülmek falan olsun. :( Dönem hiç sevmem.Sırf o yüzden sevdiğim oyuncuların olduğu Kösem'i izlemiyorum. :(
bakalım hangimizin isteği olacak. :( :X

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Trt'de olur gine büyük ihtimalle. Leyla ile Mecnun'da çok iyiydi izliyodum o bölümleri başarılar.