Zeki Demirkubuz'un Yeni Filmi: "Bulantı"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Zeki Demirkubuz'un Yeni Filmi: "Bulantı"

tShuUQXgoL20-150x150.jpg

Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden biri olan Zeki Demirkubuz, yazıp yönettiği 10. filmi olan Bulantı'nın vizyona girmesi için gün sayıyor.

Başrollerinde Demirkubuz'un yanı sıra Şebnem Hassanisoughi, Öykü Karayel, Çağlar Çorumlu, Ercan Kesal, Cemre Ebuzziya ve Nurhayat Demirkubuz gibi isimlerin de yer aldığı Bulantı'nın çekimleri Mart ve Nisan 2014'te İstanbul'da gerçekleşti. Post-prodüksiyon çalışmaları bir yıldan fazla bir sürede tamamlanan yapımın görüntü yönetmenliğini ise Türksoy Gölebeyi üstleniyor.

Merakla beklenen filmin konusu şöyle:
Sevgilisiyle birlikte olduğu gece karısı ve küçük kızını trafik kazasında kaybeden Ahmet, “akıl-fikir işleri” yapan mühim bir şahsiyettir.

Kimseyi umursamayan, hiçbir şeyin önünde eğilmeyen biri olarak bu trajik olaydan pek etkilenmeden yaşamına devam eder ama bir süre sonra, görünürde bir sebep olmaksızın kendinde ve yaşamında bazı değişimler olmaya başlar.

Küçük terslikler, tuhaf aksilikler art arda gelmekte, çok sevdiği kadınlarla arası bozulmakta, hayat karşısında zorlanmakta ve kendisinden beklenmeyecek zafiyetler göstermektedir.

Bulantı, 2 Ekim'de sinemalarda! İşte filmden birkaç kare:

CNfRYqPUwAAwBzu.jpg

CNfRophUcAEcpJU.jpg

CNfRnkHUYAA6kku.jpg

CNfRaJkVEAA0Nha.jpg

Filmin afişi:

bulanti_afis.JPG

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
zeki demirkubuz yine ödül alacaktır ama ilk filmleri gibi sahici filimler yapamıyor

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İlk başta Jan Paul Sartre ile alakası ya da uyarlaması var mı diye heyecanlandım ama ismi hariç pek yokmuş, yönetmen açıklamış.

Yönetmenin hiçbir filmini izlememişim ama yavaş yavaş izlemeye başlarım artık. Yeraltı ile Masumiyet filmleri ilgi çekici. Özellikle Yeraltı, Yeraltından Notlar başyapıtından uyarlandığı için ilk onu izlerim sanırım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk başta Jan Paul Sartre ile alakası ya da uyarlaması var mı diye heyecanlandım ama ismi hariç pek yokmuş, yönetmen açıklamış.

Yönetmenin hiçbir filmini izlememişim ama yavaş yavaş izlemeye başlarım artık. Yeraltı ile Masumiyet filmleri ilgi çekici. Özellikle Yeraltı, Yeraltından Notlar başyapıtından uyarlandığı için ilk onu izlerim sanırım.
Yeraltı'yı hala izlemedim, seninle izlerim ben de. Bir de Kader önemli filmi onu hala izlememiş olmam da ayıp. :(