Zara, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosuna Katıldı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
işte bizim senaryolardaki kalitesizlik burdan başlıyor :) önce sağlam bir senaryo hazırlanmıyor çevrelerine bakıyorlar hangi uygun şahıs boşta ona hemen uygun bir senaryo yazalım diyorlar konu fok olup gidiyor :)
tabiki iki bölüm önce öyle bir karakter ortaya çıkacak demekki oktay kaynana yönetmenin yapımcının kulağına iki bölüm önce zarayı fısıldamış :)
yani senaryoda öyle bir karakter gerektiği için değil? boştaki karaktere iş arandığı için senaryo delik deşik edilmiş :)
öyle deme la oktay da şutlanabilir sezon sonunda:)) kurtlar vadisi ndeki gibi yumurta tipli biro ğlanı başrolü koyabilirlermiş zaten meryoşun diziye devam edebilmesi için normal ücretini alması lazım yani şu ankinin 3 katı bu durumda oktayı zaten şutlarlar :A @Çiğdem- de el el üstünde el şey üstünde kalır:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
işte bizim senaryolardaki kalitesizlik burdan başlıyor :) önce sağlam bir senaryo hazırlanmıyor çevrelerine bakıyorlar hangi uygun şahıs boşta ona hemen uygun bir senaryo yazalım diyorlar konu fok olup gidiyor :)
tabiki iki bölüm önce öyle bir karakter ortaya çıkacak demekki oktay kaynana yönetmenin yapımcının kulağına iki bölüm önce zarayı fısıldamış :)
yani senaryoda öyle bir karakter gerektiği için değil? boştaki karaktere iş arandığı için senaryo delik deşik edilmiş :)
Bu da oldukça mantıklı bir teori. :A Benim aklıma böyle hinlikler gelmiyor düşünemedim. :bhr:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
öyle deme la oktay da şutlanabilir sezon sonunda:)) kurtlar vadisi ndeki gibi yumurta tipli biro ğlanı başrolü koyabilirlermiş zaten meryoşun diziye devam edebilmesi için normal ücretini alması lazım yani şu ankinin 3 katı bu durumda oktayı zaten şutlarlar :A @Çiğdem- de el el üstünde el şey üstünde kalır:A
oktay aldığını almıştır silip süpürdü zaten paraları bundan sonra kovsalarda etkilenmez :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yoo öyle bir karakter gerekiyordu taa 5-6 bölüm önce Tipi ağzından kaçırmıştı :A

Deli Yürek'te oynamıştı oradan az buçuk hatırlıyorum ama isim yeter :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu da oldukça mantıklı bir teori. :A Benim aklıma böyle hinlikler gelmiyor düşünemedim. :bhr:
bugüne kadar tek mantıksız teori ortaya atmamışımdır:) ama doğruyu kırk köyden kovarlarmış birazdan burdanda kovarlar beni :)

Yoo öyle bir karakter gerekiyordu taa 5-6 bölüm önce Tipi ağzından kaçırmıştı :A

aynı şeyleri kırk dizide gördüm bizde dizilerin senaryosu rüzgara göre yön değiştirir baştan sona belli ve net bir senaryo yoktur tamamen olayın akışıyla devam eder reyting almazsa saçma sapan aksiyon sahneleri koyarlar :) aşk sahneleri beğenilirse aşk sahnesi ilave ederler yani her tarafı yamalıdır senaryolarımızın :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
bugüne kadar tek mantıksız teori ortaya atmamışımdır:) ama doğruyu kırk köyden kovarlarmış birazdan burdanda kovarlar beni :)

aynı şeyleri kırk dizide gördüm bizde dizilerin senaryosu rüzgara göre yön değiştirir baştan sona belli ve net bir senaryo yoktur tamamen olayın akışıyla devam eder reyting almazsa saçma sapan aksiyon sahneleri koyarlar :) aşk sahneleri beğenilirse aşk sahnesi ilave ederler yani her tarafı yamalıdır senaryolarımızın :)
İşte bu yüzden piscodmin oldum ben de. :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Abi efsane transfer olmuş. Bundan sonra sürekli türkü bekliyoruz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dün gördüm haberi ama kankam @xemrexxx kesin açar dedim [emoji4] neyseki yanılmamışım [emoji4]

Son zamanlarda dizi çok aşka meşke kaydı umarım bir an önce toparlanır.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Sevcan Yaşar:sunglasses: Yine imdadına ben yetiştim? :wink::unamused:

ayyy bir bu kadın eksikti iyileşicekken tekrar yataklara düşücem :A

ben sanemden meryemden kurutlmaya .çalısıyorum yenisini ekliyorlar basımıza yetmiyormuş gibi ayoll :A :A :A

İşte bu yüzden piscodmin oldum ben de. :)

anında yetiştin söylediğim sözden faydalanmak için ama bunlar boşuna çapalar :) senin tek doğrun yokki köyden kovulasın geniş geniş otur :))

Dün gördüm haberi ama kankam @xemrexxx kesin açar dedim [emoji4] neyseki yanılmamışım [emoji4]

Son zamanlarda dizi çok aşka meşke kaydı umarım bir an önce toparlanır.
masa toplanmış yarın artış bekliyorum reytingte:A
C-KdaHvWAAAdJia.jpg

@destere @sürgünüm @Forumdash bu da sizin için meryoş diziye çağırıyor sizi:A
C-Ka-ElXcAAgglE.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Zara'yı severim ama türküleriyle ön planda olmalı. Dizi sektörü senin neyine derdim ama kendisine büyük saygı ve sevgi besliyorum :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Farklı bir oyuncu tercihi olmuş bakalım zara diziye nasıl etki edecek,ama bu kadar oyuncu takviyesi olması iyimi aslında tartışılır:(

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Zara'nın oyunculuk kariyeri var mı ben mi hatırlamıyorum :D Ama severim Zara'yı. Hayırlı olsun.

Var cnm oyunculuk kariyeri Eylül Fırtınası diye bir filmde oynadı Deli Yürek filminde Oktay kaynarcanın eşini oynadı Kanal d Atilla Saralla dizisi vardı Gelin di sanırım adı :D ben beğenmiştim oyunculuğunu Edhoda güzel olacaktır eminim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060