Zara, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kadrosuna Katıldı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
xemrexxx yeni bir haber konusu açtı

dfgfdgdfg.jpg

Başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni bir isim daha katıldı.

Güzel türkücü Zara, diziye Gönül karakteriyle dahil oldu. Uzun süredir dizilerde yer almayan Zara'nın, Savaş Özdemir tarafından canlandırılan Tipi karakterinin eski aşkını canlandırması bekleniyor.
Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
xemrexxx yeni bir haber konusu açtı

dfgfdgdfg.jpg

Başrollerinde Deniz Çakır, Oktay Kaynarca, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni bir isim daha katıldı.

Güzel türkücü Zara, diziye Gönül karakteriyle dahil oldu. Uzun süredir dizilerde yer almayan Zara'nın, Savaş Özdemir tarafından canlandırılan Tipi karakterinin eski aşkını canlandırması bekleniyor.
Orijinal formatta oku
kimi transfer ederlerse etsinler diziyi izlemem:) ama güzel bir transfer onuda söylemek lazım sesi bile yeterli bol bol türkü söylesin artık :)

2 türkü söyler artık. :A
her bölümde bir tane söylese yeterli zaten :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- yaşlıları kıskanmaz gençlere düşman:) aleyna katılsaydı intihar edebilirdi :)

sene sonu oktay ya da deniz şutlanırsa kesin de şu an için belli değil:A

beroş gelirse:A
beroş sonradan yama olmaz hiçbir diziye klasına yakışmaz:) transfer etmeyi başarsınlar bamyayı kökünden kesmeyen dop olsun :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
sene sonu oktay ya da deniz şutlanırsa kesin de şu an için belli değil:A

beroş gelirse:A
kimi transfer ederlerse etsinler diziyi izlemem:) ama güzel bir transfer onuda söylemek lazım sesi bile yeterli bol bol türkü söylesin artık :)

her bölümde bir tane söylese yeterli zaten :)
Aaa aklıma geldi şimdi Zara ile Oktay ortak program yapıyordu. :A Zara torpil yüzünden diziye girmiş olabilir. :A
hqdefault.jpg

@Çiğdem- e güzel pas verdim. :A Bu golü değerlendirmeli :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa aklıma geldi şimdi Zara ile Oktay ortak program yapıyordu. :A Zara torpil yüzünden diziye girmiş olabilir. :A
hqdefault.jpg

@Çiğdem- e güzel pas verdim. :A Bu golü değerlendirmeli :A
hogathaya dedim bizde bir tv de çıkıp söyleşelim kısmetimiz açılır dedim beni dinlemedi :)

@Çiğdem- artık orta yaş grubu belli olmaz kıskanır mı kıskanır:A ayrıca meryoş-sanem-deniz üçlüsünün yanına geçen bölüm şu da döndü çikinella zor izliyor diziyi :A
eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-esra-sevcan-yasar-kac-yasinda.jpg
bunun ismi neydi la :) ekrana el atasım geldi :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zara'nın oyunculuk kariyeri var mı ben mi hatırlamıyorum :D Ama severim Zara'yı. Hayırlı olsun.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zara'nın oyunculuk kariyeri var mı ben mi hatırlamıyorum :D Ama severim Zara'yı. Hayırlı olsun.
olmasada olur mesela şevval bodrumda iki türkü söylüyor o biçim adaptasyon sağlıyor diziye yetenek yok ama olsun biz öylede sevişiyoruz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sen çok şapma @Çiğdem- bu kızı hiç sevmiyor dizideki favori parlağının eşi bu kız bir de sen sulanırsan kıza 41 bin tane büyü yapar:A
büyüleri işe yarasaydı kendisi evde kalmazdı :) hogatha boşuna çırpınıyor :)

Aaa bende çıkarıyorum bir yerden. :A İsim söylerim yanlış olur bu seferde senin diline düşeriz. :A
sen yine isim söyle zaten o isme ait böytle bir foto yoksa o değildir deriz :)