Zafer Algöz ve Zeynep Eronat 'Hayatımın Aşkı' Kadrosunda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Zafer Algöz ve Zeynep Eronat 'Hayatımın Aşkı' Kadrosunda!

CexwYCAUAAACiAf-150x150.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen romantik komedi dizisi Hayatımın Aşkı'na iki yeni oyuncu!

Başrollerini Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman ve Yonca Evcimik'in paylaştığı, senaristliğini Ekin Atalar'ın, yönetmenliğini ise Ketche'nin üstlendiği yapımın kadrosuna son dönemde 'İntikam', 'Mihrap Yerinde' ve 'Beni Böyle Sev'de rol alan Zafer Algöz ile 'Parmaklıklar Ardında', 'Kızılelma', 'O Hayat Benim' gibi projelerde izlediğimiz Zeynep Eronat dahil oldu.

Hayatımın Aşkı, yakında Kanal D'de başlıyor!

zafer-alg%C3%B6z.jpg

zeynep-eronat-ohayat-benim-medyanoz.jpg

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Zafer Algöz 50 Metrekare'de değil, Hayatımın Aşkı'nda rol alacakmış, Magazin D'de açıklanmış. Ayrıca kadroda Zeynep Eronat da olacak. Bu yüzden konuyu baştan aşağıya tekrar düzenledim.

Çok süper isim.Aylar sonra yeni haber gelmesi sevindirici. :)
Seni üzmek istemem, ama onda rol almayacakmış. Ben de dizinin hesabı açıklama yaptı diye açtım konuyu, ama yokmuş.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İkisi de muhteşem isimler olmuş, bu sezon yaz dizilerinin kadrosu güzel geliyor. :D

İkisi de muhteşem isimler olmuş, bu sezon yaz dizilerinin kadrosu güzel geliyor. :D

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
Zeynep eronat harika bir seçim, yaz dizisi diye bişey kalmadi, sezon iddali dizileri ne halde, yaz dizileri ne halde.
39.bolum final yapan dizi, yaz dizisi.... 13 bolumu gormeyen heybetli dizi sezon dizileri.(hani o geliyoooo diye kafa utuluyen)

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Zafer Algöz 50 Metrekare'de değil, Hayatımın Aşkı'nda rol alacakmış, Magazin D'de açıklanmış. Ayrıca kadroda Zeynep Eronat da olacak. Bu yüzden konuyu baştan aşağıya tekrar düzenledim.

Seni üzmek istemem, ama onda rol almayacakmış. Ben de dizinin hesabı açıklama yaptı diye açtım konuyu, ama yokmuş.
Yuh :(