Diğer Z Nation - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x7. Bölüm

pek bişey yoktu bölümde onbin adlı velet kayboldu nehirde bir gruba katıldı grup acayip gevezeydi tam idam edeceklerdi kurtuldu felan filan ..
@Çiğdem- bu sezon addy adlı kadını daha sempatik bulmaya başladım gözümde güzelleşmeye başladı kadın :)
hazır mack de ölmüşken addy i kapayım diyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x8. Bölüm

güzeldi bu bölüm
@Çiğdem- in murphy'sine tasma taktılar :)
murphy tuzağa düştü bizimkiler onu bulana kadar kaçık herifin biri murphy e tasma taktı elektrik verdi beyin yedirdi neler neler yaptı :) sonunda murphy i kurtaran on bin oldu ...

ayrıca bu bölümde GoT un yazarı George R.R. Martin i zombi olarak seyrettik :) @xemrexxx @sürgünüm @Harunnn60 @turkuazz @OzaN
upload_2016-1-2_3-8-17.png

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x9. Bölüm

uzaylı zombiler eksikti onlarıda gördük dizide yok yok her foktan konu var @Çiğdem- :)

bernadette adlı yarmagül kadın güzeldi uzaylıda dan salağı çıktı on binle robertanın kullandığı lazerli silah güzeldi pek bişey yoktu bölümde :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x10. Bölüm

neler oluyor neler grand kannoydan onbinlerce zombiyi aşağı uçudular bir zombi atlayınca tüm zombiler onu takip ediyor:) bu fikir TWD de kimsenin aklına gelmemişti @Çiğdem- :)
onbin le doktor kendilerine birer kızılderili sevgili buldular ama ayrılmak zorunda kalınca bu macera yarıda kaldı
z. kertenkelesi robertanın yardımıyla top atışı yaparak yanındaki zombiyi uçurdu :)
zombi sürüsünün ateşle önünü kesip kanyondan aşağı fırlatmak bayağı zeka fışkırıyordu :)
zombilerin kızılderili reisin binasını yerle bir ettiğini görmek bayağı bizi dehşete düşürdü:)
roberta rüyasında vasquez e tecavüz etti :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x10. Bölüm

neler oluyor neler grand kannoydan onbinlerce zombiyi aşağı uçudular bir zombi atlayınca tüm zombiler onu takip ediyor:) bu fikir TWD de kimsenin aklına gelmemişti @Çiğdem- :)
onbin le doktor kendilerine birer kızılderili sevgili buldular ama ayrılmak zorunda kalınca bu macera yarıda kaldı
z. kertenkelesi robertanın yardımıyla top atışı yaparak yanındaki zombiyi uçurdu :)
zombi sürüsünün ateşle önünü kesip kanyondan aşağı fırlatmak bayağı zeka fışkırıyordu :)
zombilerin kızılderili reisin binasını yerle bir ettiğini görmek bayağı bizi dehşete düşürdü:)
roberta rüyasında vasquez e tecavüz etti :)
ayy evet zombi bebek uzaylı zombiler gerçekten hiç işlenmeyen konulara giriyoruz:F
5 bölüm kaldı adece sezon finaline bu gece bitirirsin sanırım sabah 5 e kadar :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x11. Bölüm

dana adlı kırmızılı kadın bu bölümde bizim addy e aşık oldu gibi addy güzel kadın kadınlarda seviyor napsınlar başkada sevilecek kimse yok dizide :)
onbinin attığı kurşun önce bir zombinin kafasına girip çıktı sonra gidip doktorun madalyasına çarpıp kavis aldı diğer zombinin kafasına girdi :)) bu kurşunlardan nerde satılıyor @Çiğdem- bizde alalım :)

ayy evet zombi bebek uzaylı zombiler gerçekten hiç işlenmeyen konulara giriyoruz:F
5 bölüm kaldı adece sezon finaline bu gece bitirirsin sanırım sabah 5 e kadar :F
bugün rahatlıkla bitiririm zaten biri gitti kaldı dört bölüm :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x12. Bölüm

bizimkileri yakaladı senin hain kraliçe la reina @Çiğdem- :)
kel kafalı pişmiş kulaklı kurain ın deneylerine maruz kalan murphy nin keyfi yerinde ama diğerleri zor durumda
özellikle vasquez karısıyla kızını öldüren escorpion u öldürmek için hamle yaptı da bizim iri memeli roberta engel oldu:) şimdi geliştirdikleri aşıyı vazquezde deneyecek kurain keltoşu? umarım vasquez kıvrana kıvrana ölür :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x13. Bölüm

murphy i ve robertanın boobslarını takip eden kahraman grubumuz kraliçe la reina ile keltoş kurain le escorpion un ekibinide atlatıp maceralarına devam ediyorlar @Çiğdem- :)
kurain in aşısı murphy için ordu yaratacaktı az kalsın ama ordu murphy nin kanını emmek için saldırınca işler bozuldu :) neyseki fişek boobslu roberta ve ekibi hepsini altedip kurtulmayı başardılar :) geride kalanlardan kurrain ın kafası koptu ama hala konuşuyor escorpion u zombilere yem yaptılar kraliçe la reina ise keltoş kurain kafasını eline aldığına göre kurtuldu sanırım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x14. Bölüm

çok boş bir bölümdü arada böyle geçiştirmelik bölümlerde var @Çiğdem- nasıl izlemeyi başardın acaba :)
kahramanlarımızın geçmişine gittik zombi salgınının ilk başladığı zamana :)
Z kertenkelesinin adı simonmuş tam ceza alacakmış mahkemede bunu gizli bir görevle kutba yollamışlar öylece orda kertenkelelik yapmaya başlamış :)
roberta boobs u zamanında dedektifmiş onada arkadaşları falan saldırıyordu ilk salgın sırasında
onbinin ismi tommy imiş oda babasıyla kuş avlamaya gittiğinde zombi saldırısına uğramış
addy ise maçta salgının başlangıcını görmüş falan filan
kaloforniaya ulaştılar bakalım zombi aşısı üretilecekmi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x14. Bölüm

çok boş bir bölümdü arada böyle geçiştirmelik bölümlerde var @Çiğdem- nasıl izlemeyi başardın acaba :)
kahramanlarımızın geçmişine gittik zombi salgınının ilk başladığı zamana :)
Z kertenkelesinin adı simonmuş tam ceza alacakmış mahkemede bunu gizli bir görevle kutba yollamışlar öylece orda kertenkelelik yapmaya başlamış :)
roberta boobs u zamanında dedektifmiş onada arkadaşları falan saldırıyordu ilk salgın sırasında
onbinin ismi tommy imiş oda babasıyla kuş avlamaya gittiğinde zombi saldırısına uğramış
addy ise maçta salgının başlangıcını görmüş falan filan
kaloforniaya ulaştılar bakalım zombi aşısı üretilecekmi :)
ohhh maşaşşllah geceye kalmadan sezon finaline gelmişsin ayol :F
sezon finalinden önceki bölüm çok ıkıcıydı evet geçiş bölümü gibiydi ayy ama sıkıcı sahneleri atlıyorum tabikide zamandan kazanmak lazım :F:F:F
sezon finali çok güzeldi şuan izliyorsundur sanırım :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x15. Bölüm sezon finali

harikaydı bir önceki sıkıcı bölümden sonra sezon finali güzel oldu :)
tam herşey halloldu diyordukki işler sarpa sardı @Çiğdem- :)

murphy nin kadın kılığına irdiği sahnede kahkaha attım adamın sakalıyla eteği uyum içindeydi :)
escorpion un öldüğünü sanıyordum meğersem ölmemiş birde vasquez kazması affetti şişkoyu ,
kraliçe la reina keltoş kurian ın kafasını kutuda gezdiriyor reina yı escorpion öldürdü ama kutudaki kafaya noldu kesin ölmemiştir
murphy nin denizaltındaki kadını ve amirali ısırıp tekneyle kaçırdığı sahne harikaydı
ve son sahne tabiki murphy nin kızını bayağı büyümüş olarak gördük sempatik bişeye benziyor murpy den daha tehlikeli olacak gibi ,
onbinde sanırım denizaltından yüzerek kaçtı teknede yoktu :)

ohhh maşaşşllah geceye kalmadan sezon finaline gelmişsin ayol :F
sezon finalinden önceki bölüm çok ıkıcıydı evet geçiş bölümü gibiydi ayy ama sıkıcı sahneleri atlıyorum tabikide zamandan kazanmak lazım :F:F:F
sezon finali çok güzeldi şuan izliyorsundur sanırım :F:F:F

veee sezon biter burda sezon finali dediğim gibi süperdi hele son sahnede murpy nin kızınıda gördüm dahada mutlu oldum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x15. Bölüm sezon finali

harikaydı bir önceki sıkıcı bölümden sonra sezon finali güzel oldu :)
tam herşey halloldu diyordukki işler sarpa sardı @Çiğdem- :)

murphy nin kadın kılığına irdiği sahnede kahkaha attım adamın sakalıyla eteği uyum içindeydi :)
escorpion un öldüğünü sanıyordum meğersem ölmemiş birde vasquez kazması affetti şişkoyu ,
kraliçe la reina keltoş kurian ın kafasını kutuda gezdiriyor reina yı escorpion öldürdü ama kutudaki kafaya noldu kesin ölmemiştir
murphy nin denizaltındaki kadını ve amirali ısırıp tekneyle kaçırdığı sahne harikaydı
ve son sahne tabiki murphy nin kızını bayağı büyümüş olarak gördük sempatik bişeye benziyor murpy den daha tehlikeli olacak gibi ,
onbinde sanırım denizaltından yüzerek kaçtı teknede yoktu :)

veee sezon biter burda sezon finali dediğim gibi süperdi hele son sahnede murpy nin kızınıda gördüm dahada mutlu oldum :)
3.sezon kızına ağırlık vericekelr gibi görünüyor bence yarı zombi yarı insan sanırım ayy izlemeyenler çok şey kaçırıyorlar bence senine geçenlerde dediğin gibi mantık aramadan komedi niyetine izlenmeli bu dizi :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3.sezon kızına ağırlık vericekelr gibi görünüyor bence yarı zombi yarı insan sanırım ayy izlemeyenler çok şey kaçırıyorlar bence senine geçenlerde dediğin gibi mantık aramadan komedi niyetine izlenmeli bu dizi :F:F:F

aynen mantık kesinlikle aramamak lazım çünkü her tür saçmalık var dizide :) senaristin veya yönetmenin aklında ne kadar uçuk kaçık fantazik sahneler varsa hepsini gerçekleştirmişler dizide :) ama komedi ihtiyacını komedi dizilerinden daha çok karşılıyor, ancak arada bir kaç bölüm çok sıkıcı geçti onuda ekleyeyim onun haricinde sezonun büyük bir kısmını keyifle izledim sonuna kadar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Uzaylı zombiler tek burda işlendi en sın zombi bebek olmuştu mupymi ne onun kızı :F

Aslında biz sen foruma yine ara verince sanırım izleyemedik :A :A :A
birde twd başlamıştı sanırım öyle olunca iki zombi dizisi fazla kaçtı:) aynısı şimdide oldu yine twd ile aynı hafta başlamış sezonu :)