Diğer Z Nation - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
orda murpy füzeleri z olan adamın ve o çıktığı yerin üstüne önlerdirdi galiba yanı sonrada kaçıp gitti ben öyle anladım :F:F:F
kertenkele kıyametten falan bahsediyordu ? umarım dediğin doğrudur tüm füzeler Z nin dibinde patlar :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kertenkele kıyametten falan bahsediyordu ? umarım dediğin doğrudur tüm füzeler Z nin dibinde patlar :)
murpy o z ye inanmadı z de yapma falan dedi bence onların üstüne düşücek cnm zaten murpyın diğer arkadaşlarıda hemen kaçtılar ordan z nasıl kurtulucak acaba ayy onu geç köpeciğe birşey olmasa bari:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
murpy o z ye inanmadı z de yapma falan dedi bence onların üstüne düşücek cnm zaten murpyın diğer arkadaşlarıda hemen kaçtılar ordan z nasıl kurtulucak acaba ayy onu geç köpeciğe birşey olmasa bari:F:F:F
vallahi yeminle bende Z den çok köpeğe üzülürüm :)

son sahnede mack ve addy ide gösterdiler onlara demekki daha bişey olmamış :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vallahi yeminle bende Z den çok köpeğe üzülürüm :)

son sahnede mack ve addy ide gösterdiler onlara demekki daha bişey olmamış :)
o değilde cnm her yerde murpiyin yenis ezonda başka biri canlandırıcağını sööylüyorlar o deriyi söktüya başka birisi halıne dönüştü diyorlar murpy dizide olmazsa ben 2.sezona bakmam :-):-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o değilde cnm her yerde murpiyin yenis ezonda başka biri canlandırıcağını sööylüyorlar o deriyi söktüya başka birisi halıne dönüştü diyorlar murpy dizide olmazsa ben 2.sezona bakmam :-):-):-)
bakarsın onun yerine senin leonardo di caprio gelir o zamanda mı bakmayacaksın :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm
harika bir başlangıç bölümü bu dizi aslında zombili komedi dizisi olmaya aday last man dan çok daha fazla güldürüyor özellikle murphy karakteri harika :)
@Çiğdem- senin yorumların nerde hanı izlemiştin ikinci sezonu ?
ayrıca tüm TWD seyircilerini bekliyoruz diziye mesela @Harunnn60 @turkuazz @sokak sanati @mrt-06 @cookies @MelankoliK sizlerde bekeleniyorsunuz ? :)
bamyagül @xemrexxx de izleyebilir :)
neyse yoruma geçeyim

nükleer patlamayla birlikte bizimkiler havalara uçtu havadaki çarpışmada düşen parçalar bizim kertenkele kılıklı Z ye kadar ulaştı, mister kertenkele Z, zombilere yem olsa süper olacak :)
murphy nin zombilere kıyafet giydirdiği sahneler harikaydı , onları dansettiriyor öpüştürüyor:) cassandra daki değişimde harika murphy ödül avcısından kurtardıktan sonra yaşadığı sevinç görülmeye değerdi
hamile bir kadın dolaşıyor mupy nin çocuğunu taşıyor bu @Çiğdem- yakında beybi murphde doğacak gibi..
roberta warren in kız çocuğunu kurtarırken zombileri öldürüş şekli gülmekten öldürdü beni :) tek kurşunla üç zombiyi alnında çiviliyor kadın efektler muhteşem ..

@Harunnn60 bu bölümde zombiler öpüşüyordu ama öpüşme şiddetini arttırıp birbirlerinin dudağını koparıp yemeye başladılar :))

@OzaN yeni yorum sayfası açmadın bari başlığı z. nation yorumları diye değiştirsen fena olmazdı :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1. Bölüm
harika bir başlangıç bölümü bu dizi aslında zombili komedi dizisi olmaya aday last man dan çok daha fazla güldürüyor özellikle murphy karakteri harika :)
ayrıca tüm TWD seyircilerini bekliyoruz diziye mesela @Harunnn60 @turkuazz @sokak sanati @mrt-06 @cookies @MelankoliK sizlerde bekeleniyorsunuz ? :)
neyse yoruma geçeyim

nükleer patlamayla birlikte bizimkiler havalara uçtu havadaki çarpışmada düşen parçalar bizim kertenkele kılıklı Z ye kadar ulaştı, mister kertenkele Z, zombilere yem olsa süper olacak :)
murphy nin zombilere kıyafet giydirdiği sahneler harikaydı , onları dansettiriyor öpüştürüyor:) cassandra daki değişimde harika murphy ödül avcısından kurtardıktan sonra yaşadığı sevinç görülmeye değerdi
hamile bir kadın dolaşıyor mupy nin çocuğunu taşıyor bu @Çiğdem- yakında beybi murphde doğacak gibi..
roberta warren in kız çocuğunu kurtarırken zombileri öldürüş şekli gülmekten öldürdü beni :) tek kurşunla üç zombiyi alnında çiviliyor kadın efektler muhteşem ..

@Harunnn60 bu bölümde zombiler öpüşüyordu ama öpüşme şiddetini arttırıp birbirlerinin dudağını koparıp yemeye başladılar :))

@OzaN yeni yorum sayfası açmadın bari başlığı z. nation yorumları diye değiştirsen fena olmazdı :)
Zombi dizisinden yavaş yavaş fantastik soslu komedi dizisine kayıyor gibi dizi. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. Bölüm

çatışma sahneleri tam komedi efektler muhteşem :)
@Çiğdem- cassandra murphy i ölümüne koruyor :)) çatışma sahnelerinde çok gülüyorum özellikle doktor ölmek üzereyken ruhu havalanıpta masanın üstündeki bıçağı görüp onu ordan ruhun yardımıyla aldığı sahne :))
bu bölüm mack öldü addy çok pis sinirlenip murphy i evire çevire dövdü kalan kısımlar külliyen çatışma sahnesiyle geçti kör tuttuğunu hallediyor :)
Z KERTENKELESİ BİLE ÜÇ BEŞ ZOMBİ ÖLDÜRDÜ BEYZBOL SOPASIYLA :)

Zombi dizisinden yavaş yavaş fantastik soslu komedi dizisine kayıyor gibi dizi. :F

İZLE İZLE GÜLMEKTEN ÖLÜRSÜN :) AT gibi koşan zombiler sevişen zombiler burdaki zombiler çok seksi :) murphy nin işaretiyle duruyor işaretiyle koşturup dansediyorlar adam kendisine zombilerden koruma ordusu yapıyor :))

upload_2015-12-31_1-20-45.png

@xemrexxx burda roberta koştururken boobsları bir sağa bir sola savruluyordu kadının koşuşu çok gözalıcı :)) denizanası gibi :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. bölüm

caloforniaya gidiyırlar nedense doğuya gidiyorlar oysa batıda kalıyordu vilayet :) arabaların üstünde bol bol mutasyona uğramış zombiler eşliğinde heyecanlı bir yolculuk oldu :)
murphy ve zombi sevgilisi cassandra Z otu denen bir tür esrar içip sevişiyor lar :)) Z otu bayağı kafa yaparmış :)

upload_2015-12-31_2-42-37.png

arabada zombi hucumu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
upload_2015-12-31_3-5-7.png

@Çiğdem- burda senin murphy ile cassandra Z. otunu çekiyorlar kafaalrı bayağı full :) adamlar zombilerden esrar yapmış? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x4. Bölüm

yine fito zombili ilginç bir bölüm :)
yarı zombi yarı bitkilerden oluşan fito zombilerin çiçeğini koparıp zombi aşısı üretme çabaları seyrettik dev bitki zombiyle murphy arasında duygusal bir bağ oluştu :)
@Çiğdem hatırlarsın geçen sezonun azgın sarışını serena ortaya çıktı murphy den beşiz çocuk bekliyor:)kadının karnındaki bebekler kımıl kımıl :)
son sahnede nerde babacık nerde baabcık diyordu azgın kadın? murphy kadını görünce sevinçtenmi artık üzüntüdenmi bilemem ama bayılıverdi :)

@Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x5. Bölüm

yine muhteşemdi ya harikaydı @Çiğdem- :) senin serena murphy den yavru peydahladı ama
kendisini zombiler parçapinçik etti :) iğrenç bir kadındı ya yemek yemesi kusması ıyyk iyiki öldü :) doğum yaparken iki saat doktor, murpy ve serena samanlıkta nefes alıp veriyorlardı:)) doğan yavruda tam bir ucube? kızım oldu diye seviniyor murphy ama bu daha çok zombilere benziyor pek bebeğe benzer tarafı yok :)
şarbon bulaşan addy ve on binde iyileşti cassandra ise daha çok seksi şempanzelere dönüşmüş :)

upload_2015-12-31_5-28-35.png

işte insan zombi karışımı murphy - serena yavrusu :)

upload_2015-12-31_5-28-15.png

buda zombi atımız :) daha koyun zombi keçi zombide var :)
upload_2015-12-31_5-30-26.png

buda missisipiye kadar önüne ne gelirse ezen dev tekerlek bu tarz yapımlar TWD de yoktu :)

@xemrexxx @Harunnn60 @Çiğdem-

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
2x1. Bölüm
neyse yoruma geçeyim

ilk sezonunun tamamını izlemiştim:) aslında fena değildi dizi ama ilk sezondan sonra diziyi takip etmedim..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x5. Bölüm

yine muhteşemdi ya harikaydı @Çiğdem- :) senin serena murphy den yavru peydahladı ama
kendisini zombiler parçapinçik etti :) iğrenç bir kadındı ya yemek yemesi kusması ıyyk iyiki öldü :) doğum yaparken iki saat doktor, murpy ve serena samanlıkta nefes alıp veriyorlardı:)) doğan yavruda tam bir ucube? kızım oldu diye seviniyor murphy ama bu daha çok zombilere benziyor pek bebeğe benzer tarafı yok :)
şarbon bulaşan addy ve on binde iyileşti cassandra ise daha çok seksi şempanzelere dönüşmüş :)

Ekli dosyayı görüntüle 48029
işte insan zombi karışımı murphy - serena yavrusu :)

Ekli dosyayı görüntüle 48028
buda zombi atımız :) daha koyun zombi keçi zombide var :)
Ekli dosyayı görüntüle 48030
buda missisipiye kadar önüne ne gelirse ezen dev tekerlek bu tarz yapımlar TWD de yoktu :)

@xemrexxx @Harunnn60 @Çiğdem-
sezonu bitirdim ben ayy ama 2.sezo konusu yoktu sende yoktun benden baska izleyen oyüzden yorum yapmadım bende ama 2.sezon gerçekten yanı herşey işleniyor daha neler görüceksin neler çok farklı konular devam ediyor hiçbir zombi dizisinde görünmeyen şeyler :F:F:F

ayy zombi bebeği oldu zaten zombi dizilerinde bir ilk @Harunnn60 :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ilk sezonunun tamamını izlemiştim:) aslında fena değildi dizi ama ilk sezondan sonra diziyi takip etmedim..
asıl tüm güzelik ikinci sezonda ikinci sezonu bırakarak yanlış yapmışsın :) ne ararsan var dizide olmaz olmaz deme her tür ilginç ayrıntıyı bulabileceğin dizi :) ben zaten komedi niyetine izliyorum :)

sezonu bitirdim ben ayy ama 2.sezo konusu yoktu sende yoktun benden baska izleyen oyüzden yorum yapmadım bende ama 2.sezon gerçekten yanı herşey işleniyor daha neler görüceksin neler çok farklı konular devam ediyor hiçbir zombi dizisinde görünmeyen şeyler :F:F:F

ayy zombi bebeği oldu zaten zombi dizilerinde bir ilk @Harunnn60 :A:A:A

koskoca sezonu bitirdin nasıl yorum yapmadın ben olsam çatlardım yorumsuz :) diziyi tek izlesem bile gidip @OzaN ın profiline her gün yorum yapardım taaaki konuyu açana kadar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x6. Bölüm

@Çiğdem- cassandrayı

kaybettik çok üzüldüm ya :) 10 bin veledi kızı öldürdü, ne güzel murph nin ayak işlerini yapıyordu kız :)

sevimli zombiş bebek lulu ya da lucy ide murphy götürüp

bir karı kocaya teslim etti :) gerçi kabul etmeyeceklerdi bebeği ama murphy hem kadının hemde kocasının yanağından ısırınca bebeği güle oynaya kabul ettiler :)

upload_2016-1-1_22-16-46.png

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x6. Bölüm

@Çiğdem- cassandrayı
kaybettik çok üzüldüm ya :) 10 bin veledi kızı öldürdü, ne güzel murph nin ayak işlerini yapıyordu kız :)

sevimli zombiş bebek lulu ya da lucy ide murphy götürüp
bir karı kocaya teslim etti :) gerçi kabul etmeyeceklerdi bebeği ama murphy hem kadının hemde kocasının yanağından ısırınca bebeği güle oynaya kabul ettiler :)

robertanın boobslarıda her zamanki gibi harikaydı:)
aaa ölmesi kötü olu gerçekten diğer bölümlerden aynı tatları alamadım mesala etkieldi diziyi murpy ile çok iyi ikili olmuşlardı :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa ölmesi kötü olu gerçekten diğer bölümlerden aynı tatları alamadım mesala etkieldi diziyi murpy ile çok iyi ikili olmuşlardı :F:F:F
murphy nin ayağına masaj yapıyordu :)
murphnin işi kolay kimi hizmetçi tutmak istese yanağından ısırıverir olur biter :)