Spor Younes Belhanda

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
2017-2018 sezonu için taraftarın gözünde tam olarak budur.

3yg.jpeg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Maç içinde ayakta uyuyan klas oyuncu. Fatih Terim'in gelmesiyle ivme kazanan diğer bir futbolcumuz ayrıca. Nihayet kendisinin hiç bir zaman 10 numara olamayacağını anlayan hoca geldi. Tudor kalsaydı eğer kaçan şampiyonluk sonrası şu anda en çok suçlanan futbolcular listesinde 1 numara olurdu. 10 numara her hücumda topu yönlendirmeli, cin gibi olmalı. Maç içinde çok pasif kalıyor. Biraz daha arkadan oynayınca daha rahat katkı sağlayabiliyor kendisi. İyi bir teklif gelirse satılmasını isterim.

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Maç içinde ayakta uyuyan klas oyuncu. Fatih Terim'in gelmesiyle ivme kazanan diğer bir futbolcumuz ayrıca. Nihayet kendisinin hiç bir zaman 10 numara olamayacağını anlayan hoca geldi. Tudor kalsaydı eğer kaçan şampiyonluk sonrası şu anda en çok suçlanan futbolcular listesinde 1 numara olurdu. 10 numara her hücumda topu yönlendirmeli, cin gibi olmalı. Maç içinde çok pasif kalıyor. Biraz daha arkadan oynayınca daha rahat katkı sağlayabiliyor kendisi. İyi bir teklif gelirse satılmasını isterim.
Tudor ve Özbek ikilisi sağolsun adamı daha ilk dakikadan taraftarın önüne 10 numara diye attılar. Galatasaray kimlerle mücadele etmiş resmen daha iyi anlıyoruz.

İyi bir 8 numara :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kadroda alternatifi olmadığı için büyük işler yaptı sanılmasın. Parasına göre kesinlikle beklenenin altında kaldı. Göbekli denilen Sneijder bile son sezonunda asist kralı olmuş. Şampiyonlar Ligi'nde Belhanda ile iş yapmak çok zor. Sneijder'in Juveye attığı gol gibi hareketler beklenenemez zira.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Belhanda takımda atak başlatabilecek, doğru pasları verebilecek tek isim. O yüzden iyi veya kötü olmasının pek bir önemi yok, adama mecburuz. Ki ben iyi oynadığını düşünüyorum, en başından beri çok gömmedim kendisini zaten. :A

Kendisini eleştirdiğim konu belli zaten, aşırı disiplinsiz. Gidip saçma sapan gördüğü kırmızı kartlar yüzünden kaç maç kaybettik. Haddi hesabı yok. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Belhanda’yı satan şampiyonluğu satar, geçmişte ne kadar yerde yere vurduğum malumdur ama ona rağmen şu kadrodaki en kilit isim Belhanda. Oynamadığı maçlardaki takım ile oynadığı maçlardaki takım arasında uçurum var, belki sayı yapamıyor ama sayı akışının en önemli ismi oluyor her defasında. Haftaya Göztepe’de Belhanda olmayacağı için yine pis ve zor bir maç olacaktır. Bu adamın oynamadığı dört beş maçlık dönemde galibiyeti bırakın neredeyse gol atamadı takım.

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İç sahada 2 sezondur rakipleri madara etmemizin sebeplerinden birisi de bu adamın varlığı. Yokluğunda kaleye bile gidemiyoruz ancak sahada olduğunda takım daha rahat hücum edip, hızlı oyunlarla sonuca ulaşıyoruz :A Mariano ve Feghouli ile kurduğu koalisyonla takımın oyun zekası ligin üstüne çıkmaya başlıyor :A

Mariano-Belhanda-Feghouli= Bermuda Şeytan Üçgeni :A

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Galatasaray kariyerinde 2/2 yapmış Faslı reyiz :A Kendisini tebrik ediyoruz ve bizi utandırmadığı için teşekkür ediyoruz.

Ligin ilk yarısında 9 maçta forma giymemiş ve bu maçlarda Galatasaray sadece 2 galibiyet tek alabilmiştir. Bu adam Galatasaray takımının dinamosu rolündedir ve nitekim ligin ikinci yarısı Feghouli ile yakaladıkları uyum sayesinde şampiyonluk potasında tutunmamızı sağlamış ve 22'nin hikayesindeki başrollerden bir tanesi olmuştur. Başakşehir maçında sayılıp sayılmayan bütün gollerin başrolünde kendisi vardır ve az biraz daha şanslı olsa 1 asist yerine 1 gol 2 asist şeklinde maçı tamamlamış olacaktı.

Evet kafa gidip gidip geliyor ama sahada olduğu zaman deli gibi pres yapıp, mücadele ediyor. Başaklı oyunculara yaptığı hareketler de efsaneydi :A Adamları psikolojik olarak bitirdi kraalll :A

D69XaCSW0AAISHo.jpeg

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Futbolundan öte yaptığı şımarıklıklarla anacağım inşallah bu sene yolları ayırırız.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Belhanda takımda atak başlatabilecek, doğru pasları verebilecek tek isim. O yüzden iyi veya kötü olmasının pek bir önemi yok, adama mecburuz. Ki ben iyi oynadığını düşünüyorum, en başından beri çok gömmedim kendisini zaten. :A

Kendisini eleştirdiğim konu belli zaten, aşırı disiplinsiz. Gidip saçma sapan gördüğü kırmızı kartlar yüzünden kaç maç kaybettik. Haddi hesabı yok. :A

Kardeşim sen bu işten anlıyorsun. @Sherlock

• İlginç
Reactions: Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
3.5 sezonluk Galatasaray kariyerine 2 tanesi Spor Toto Süper Lig kupası olmak üzere toplam 4 kupa sığdırmış, Galatasaray'da 10 numaralı formayı son olarak giymiş futbolcu. Kazanılan bu kupaların/şampiyonlukların hepsinde de payı, katkısı büyüktü. Haklı bir eleştiride bulunduğu için sözleşmesi mevcut yönetim tarafından tek taraflı olarak feshedildi. Ne kendisi ne de kendisine yapılan bu vefasızlık unutulmayacak, her şey için teşekkürler...

Belhanda.jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
3.5 sezonluk Galatasaray kariyerine 2 tanesi Spor Toto Süper Lig kupası olmak üzere toplam 4 kupa sığdırmış, Galatasaray'da 10 numaralı formayı son olarak giymiş futbolcu. Kazanılan bu kupaların/şampiyonlukların hepsinde de payı, katkısı büyüktü. Haklı bir eleştiride bulunduğu için sözleşmesi mevcut yönetim tarafından tek taraflı olarak feshedildi. Ne kendisi ne de kendisine yapılan bu vefasızlık unutulmayacak, her şey için teşekkürler...

Ekli dosyayı görüntüle 100335
Sosyal medya üzerinden yönetimi eleştirdiğini ne çabuk unuttun?