FF Yiğitt Adlı Üyenin Olmamış Olayını Abartması

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu konunun amacı Yiğit'i forumdan postalamak, kaç yol denediler beni yollayamadılar. Bunla da başarılı olamayacaklar, yüz verme sen de. :A
Bu konunun amacı gerçekleri gösterip malum kişiyi, yani seni doğru yola sokmak. Olmamış sayım Dolar ve Euro'dan bile daha hızlı yükseldi sayende.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yiğit'in üzerine oyunlar oynandığı, yıllardır forumdan göndermeye çalışıp da gönderemediği şer ittifağının son oyunu da bu konuydu. @DarkLegenD üzerinden geliştirmeye çalışmışlardı ama Yiğit bunun da üstesinden geldi. Kıskananlar çatlasın. :A @Çiğdem- @Harunnn60 @Sherlock @MasacRE- @Dosi
Foruma yeni beğeni sistemi geleceği ile ilgili eski bir konuya denk gelmiştim bir ara. Orda bir mesajına güldürü atmıştım. Ben diss yersem kavga çıkarırım tarzında bir mesajın vardı ve güldürü attım çünkü olmamışı en çok kim atıyor deseler galiba zirvede olursun :A:A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Foruma yeni beğeni sistemi geleceği ile ilgili eski bir konuya denk gelmiştim bir ara. Orda bir mesajına güldürü atmıştım. Ben diss yersem kavga çıkarırım tarzında bir mesajın vardı ve güldürü attım çünkü olmamışı en çok kim atıyor deseler galiba zirvede olursun :A:A
Haklı sayılırım o konuda, bak bu konu ile üzerime oynanan oyun da bu olmamış meselesi yüzünden. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Helal olsun sana, üzerimden prim kasmalarına hiçbir zaman izin vermeyeceğiz. :bhr: @DarkLegenD bu konudan sonra forumda mimlendi zaten, gün yüzü göremez oldu... Yüzü gülmez oldu...
Hhaha Aaa gerçekten ayoll @DarkLegenD bey o şokun etkisiyle tükenip gitti :A :A :A

Aklıma şey geldi @sokak sanati da oda senin gibi ayrı manyak :F Arslan beye dis atıp duruyordu oğlan forumu bırakacam yeter diye bağrıyordu :F :F :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Forumun Cumhur Başkanı sayılır sen git Erdoğandan prim kas bakalım seni napıyorlar ayoll :A :A :A @Yiğitt
0KHKKcs-_400x400.jpg

• Olmamış
Reactions: Yiğitt