''Yeter'' Bu Hafta Yayınlanmayacak!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''Yeter'' Bu Hafta Yayınlanmayacak!

yeter.jpg

ATV'nin sevilen dizisi ''Yeter'' bu hafta ekrana gelmeyecek!

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, başrollerinde Yurdaer Okur ve Pelin Karahan'ın bulunduğu dizinin yeni bölümü bu hafta değil, 2 Haziran Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanmama sebebi ise 21.15'de 'Galatasaray ile Fenerbahçe' arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası final maçı.

''Yeter'' yeni bölümüyle 2 Haziran Perşembe günü 20.00'da ATV'de!
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Maç 10 reytingden aşa almaz. Vadi ab de 1 reytingi görürse şaşırmam

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir hafta geç başlıyor, bir hafta yayınlanmıyor. ATV'nin bu sistemini hiç beğenmiyorum, izleyiciye ayıp oluyor. Ver A Haber yayınlasın işte.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Bir hafta geç başlıyor, bir hafta yayınlanmıyor. ATV'nin bu sistemini hiç beğenmiyorum, izleyiciye ayıp oluyor. Ver A Haber yayınlasın işte.
Ama söz konusu maç Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük takım arasında oynanıyorsa kanalın ilk tercihi elbette ki 4 reyting alan dizisinden 2 kat daha fazlasını alabilecek olan maç olur. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ama söz konusu maç Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük takım arasında oynanıyorsa kanalın ilk tercihi elbette ki 4 reyting alan dizisinden 2 kat daha fazlasını alabilecek olan maç olur. :)
Orası tabi ki öyle ona bir şey demiyorum ama YETER dizisinin izleyicisi de buna tepki gösterir açıkçası, onlara karşı bir ayıp. Şimdi Kırgın Çiçekler'i bir hafta yayınlamasa, diğer hafta geç yayınlasa falan ben sinir olurum açıkçası.