TVen Yeni Yarışma: "Bu Şarkı Benim"

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
upload_2017-1-22_22-58-44.png

Geçtiğimiz sene benim ve GunesinOglu'nun formatını dile getirdiği ancak başlayamayan program bu sezon gerçekleşecek. Öncelikle formatı tanıtacağım; klasik müzik ya da oyuncu yarışmalarından farklı olarak tek bir isime bağlı kalınmayacak, yarışan siz olacaksınız.

Program boyunca her hafta bir konsept olacak ve o haftaya göre şarkı seçimi yapılacak, bazı haftalarda ise belirlenen bir şarkıcının şarkılarıyla yarışılacak (bu sayının azaldığı haftalarda olacak) örneğin;

1. HAFTA: 90'lar Konsepti
2. HAFTA: 2005 sonrası POP Müzik
13. HAFTA: Sezen Aksu şarkıları

Önemli olan haftalık konu açıldıktan sonra sanatçıyı ve şarkıyı önce seçmek!
Hızlı olan şarkıyı kapacak ve "Bu Şarkı Benim" diyecek. Oylama ise klasik puanlama olacak, yine jüri üyeleri de içinde olacak. Oylamaya göre ilk 3'ün birincisi 3, ikinci 2, üçüncüsü 1 final puanı toplayacak.

Başvurularınız için konuya katılmak istiyorum yazmanız yeterli. Katılım zorunludur. :p

SON BAŞVURU; 23 OCAK 23.59

YARIŞMACILAR
Bully
Çiğdem-
denizz19
sokak sanati
xemrexxx
Billy Kane
batuhankaralar
MayısKralı
turkuazz
vadikızı
OzaN
Soo
Ahmad
ozmoturk
EFE UYSAL
Harunnn60

JÜRİLER
mrt-06
MasacRE- (Jüri Başkanı)
dosimosi
Yakamoz-Asi
Doğu
Aserat
RüzgarGülü
Maskeli Fedai
MEnes​

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Formatı çok sevdim. Pek katılasım yok böyle etkinliklere ama gardaşım yapıyorsa katılalım, bir yer ayırtayım oradan. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 bana kimse oy kullandırmasın artık sokak sanati tehdit ediyor bide yetmezmiş destereyi etkiliyor sen bence kanal kur benim dizimi al kanalın yayın akışını ben yapabilirim onun dersini aldım ben işte ve reyting sistemini başlat işte @mrt-06 bu yarışmada oy kullanmam ama güzel fikir @mrt-06 yada Bullyde yardım edebilir

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Format güzel, şansımı deneyeyim bari belki burada şampiyon olurum :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 53619

Geçtiğimiz sene benim ve GunesinOglu'nun formatını dile getirdiği ancak başlayamayan program bu sezon gerçekleşecek. Öncelikle formatı tanıtacağım; klasik müzik ya da oyuncu yarışmalarından farklı olarak tek bir isime bağlı kalınmayacak, yarışan siz olacaksınız.

Program boyunca her hafta bir konsept olacak ve o haftaya göre şarkı seçimi yapılacak, bazı haftalarda ise belirlenen bir şarkıcının şarkılarıyla yarışılacak (bu sayının azaldığı haftalarda olacak) örneğin;

1. HAFTA: 90'lar Konsepti
2. HAFTA: 2005 sonrası POP Müzik
13. HAFTA: Sezen Aksu şarkıları

Önemli olan haftalık konu açıldıktan sonra sanatçıyı ve şarkıyı önce seçmek! Hızlı olan şarkıyı kapacak ve "Bu Şarkı Benim" diyecek. Oylama ise klasik puanlama olacak, yine jüri üyeleri de içinde olacak. Oylamaya göre ilk 3'ün birincisi 3, ikinci 2, üçüncüsü 1 final puanı toplayacak.

Başvurularınız için konuya katılmak istiyorum yazmanız yeterli. Katılım zorunludur. :p

Eğer Roman Havası ve Eurovision konsepti varsa seve seve @mrt-06 :p

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben bırak katılmayı oylayamacım da @mrt-06 bu aralar yoğunum malasef :( foruma ara bile verebilir:(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hayırlı olsun kardeşim, sonunda başlatmana sevindim :A

Katılırım tabii ki ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anlamıştım zaten o kadar izdivaç konusunda etiketledim beğenip geçmiştin. Ara verme. :(
Jurileri en düşük 20 yaştan eski popu görmüş kişielrden çoğunluk seçmeye çlıs cnm şimdi bunlar günümüzdn ergen şarkıları beklerler sinirimi bozarlar :A :A :A